לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3963 מאמרים 1190 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הפתרון הנוח למסעדות ואולמות אירועים בסוכות

פורסם בתאריך 22/08/2018      /      נכתב ע"י שמוליק

השכרת סוכות למסעדות ואולמות אירועים. האם למסעדה כדאי לקנות סוכה לקחת שירות של חברת השכרה שיקימו את הסוכה בחג הסוכות מסעדות כשרות שפתוחות בחג הסוכות צריכות כמובן להקים סוכה  בדרך כלל הסועדים יעדיפו לאכול הסוכה כשרה הרבה פעמים זה גם דרישה של מערכת הכשרות הנותנת הכשר למסעדה תינתן אפשרות לישיבה בסוכה

אז אם אתם בעלים של מסעדה המעוניינים לדעת מה האפשרויות העומדות בפניכם.

כמו בעוד הרבה דברים היום מיקור חוץ הוא האופציה הנוחה והמשתלמת כך גם בבניית סוכות ניתן היום לפנות למיקור חוץ. יש  היום לא מעט מסעדות ועסקים כשעושים את החשבון האם לקנות סוכה לדאוג לבנייה שלה ולאחסן אותה במשך כל השנה או לשלם לחברה לבניית סוכות שתעשה את הכל עבורם ולא יצטרכו להתעסק לא עם הבנייה של הסוכה ולא עם האחסון של הסוכה מגיעים למסקנה שזו הדרך העדיפה גם אם זה נראה שזה עולה קצת יותר אבל מבחינת שיקול עסקי  בסופו של דבר זו הדרך הנוחה והפשוטה.

 

אז איך זה עובד קודם כל אתם צריכים לעשות חיבור מתוך הניסיון שלכם מה הצפי ומה כמות האנשים שמגיעים לכם למסעדה ובהתאם לזה לבדוק האם יש לכם מקום מספיק גדול בשביל לסגור אותו לסוכה. הרבה פעמים לוקחים חלק מהשטח המשמש כל השנה מקפלים את הסככות ומקימים בתוכו את הסוכה כמובן חשוב לוודא שהמקום לא מקורה אחרת הסוכה לא תהיה כשרה. חשוב גם לדעת כי אם אתם נמצאים במקום עם רוחות חזקות עליכם לקחת בחשבון כי הדבר ייקר את עלות הסוכה  בכל מקרה גם אם אתם תקנו את הסוכה בעצמכם תצטרכו לרכוש סוכה מחוזקת שתעמוד במזג האוויר וברוחות שמנשבות שם באזור.

כמובן אם תבחרו לשכור סוכה חשוב שתעדכנו את החברה על מזג האוויר באם יש רוחות חזקות באזור, על מנת שהחברה שתקים את הסוכה תדע לקחת את זה בחשבון, וכמובן יש לזה גם עלות נוספת אם צריך להקים סוכה מחוזקת שתעמוד במזג אוויר קשה. זה לא יהיה חכם להתעלם מזה ואחר כך עסוקה תקרוס לכם באמצע החג ההפסדים מסעדה תספורת כתוצאה מזה של למשך חצי יום הסוכה הושבתה גדולים יותר מאשר לשלם עוד שלוש פעמים על הסוכה.  חבל יהיה לחסוך במקום הלא נכון.

לסיכום אפשר לומר כי מסעדות רבות היום מעדיפות לשכור חברה שתקים להם סוכה מידי שנה וכך לחסוך מעצמם כאב ראש.

774 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת שמוליק
מדוע מגילת אסתר לא תעלה לכם פחות מ-2000 שקל. מגילת אסתר הינה עבודת יד. מדריך מקוצר להבנת מרכבי העלות של מגילה על מנת שתוכלו לחסוך כסף כשתבואו לרכוש מגילת אסתר על קלף
פורסם בקטגוריית חגים, לפני 3 שנים 8 חודשים
מדריך לרכישת סוכה דגשים חשובים בקניית הסוכה. איך לא תתאכזבו מהקניית סוכה לא מתאימה. ומה חשוב לשאול את המוכר על מנת שתמצאו את הסוכה שתתאים למשפחה שלכם.
פורסם בקטגוריית חגים, לפני 4 שנים 3 שבועות