לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פרוביוטיקה: חיידקי הבריאות ששומרים עלינו

פורסם בתאריך 02/09/2018      /      נכתב ע"י asaf34

פרוביוטיקה מומלצת

 

הם נמצאים בגופנו במושבות של מיליארדים, הם מסייעים להגן על גופנו מפני חיידקים מזיקים, הם משפרים את הפעילות מערכת העיכול, הכירו את הפרוביוטיקה, החיידקים ששומרים עלינו מבפני מחלות 

 

חיידקי פרוביוטיקה הם חיידקים ידידותיים אשר בונים מושבות בדפנות מערכת העיכול אשר מסייעים בשמירה על פעילות תקינה של המערכת החיסונית ומערכת העיכול. חיידקי פרוביוטיקה נמצאים בצורה טבעית במערכת העיכול וניתן גם לצרוך אותם ביוגורטים ובתוספי תזונה. רופאים רבים היום ממליצים על צריכה קבועה של פרוביוטיקה לשיפור מערכת העיכול ולטיפול בגזים. 

 

המחקרים על החיידקים הפרוביוטיים בעיצומן ועדיין לא גילו את ההשפעה המלאה של חיידקים הפרוביוטיקה על גופנו. מה שכן יודעים, הוא שהמושבות של חיידקי הפרוביוטיקה בגופנו מונעים מחיידקים מזיקים להתיישב, להזיק לנו, ולגרום לנו למחלות. חיידקי הפרוביוטיקה נלחמים בחיידקים מזיקים והורגים אותם וכך שהם מסייעים לשמור על בריאותינו. 

 

פרוביוטיקה מומלצת

חשוב לצרוך פרוביוטיקה איכותית המכילה מספר רב ככל הניתן של חיידקים, הכמות נעה בין 5-25 מיליארד חיידקים. לא רק כמות החיידקים היא חשובה, אלא גם מגוון החיידקים כשהכמות המומלצת היא כ- 10 זני חיידקים ומעלה. בגלל התנאים החומציים הקשים במערכת העיכול, רוב החיידקים מתים בדרכם ולכן כמות גדולה של חיידקים תבטיח שחיידקים יגיעו ליעדם. שיטה חדשה שפותחה לאחרונה היא שמכניסים את חיידקי הפרוביויקה לתרדמת, וכשהם מגיעים למערכת העיכול הם "מופעלים" על ידי מיצי הקיבה.

 

פרוביוטיקה עם אנטיביוטיקה

אנטיביוטיקה היא תרופה מעולה המטפלת בדלקות שונות ובריכוז של חיידקים. לצערנו, אנטיביוטיקה הורגת גם את ריכוז החיידקים הטובים בגופנו וכך כפועל יוצא, אנחנו חשופים יותר למחלות. רופאים רבים ממליצים על צריכה של פרוביוטיקה בזמן שימוש באנטיביוטיקה בכדי לשמר את האיזון החיידקים הטובים בגוף. אין מינון יתר של פרוביוטיקה וניתן לצרוך פרוביוטיקה ללא חשש. 

 

742 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת asaf34
גרסיניה קמבוג'יה - פרי ההרזיה של ד"ר אוז גרסיניה קמבוג'יה תפס כותרות לאחר המחקר המעמיק של ד"ר אוז הרופא המפורסם מתכנית הבריאות האמריקאית. מה הוא הגרסיניה קמבוג'יה וכיצד הוא יכול לעזור לי לרדת במשקל?
פורסם בקטגוריית דיאטה, לפני 4 שנים 6 חודשים
ספריי השהייה: דברים שחייבים לדעת לפני שקונים! ספריי השהייה הוא מוצר נפוץ לטיפול בשפיכה מוקדמת, מה הם הדברים שחייבים לדעת לפני שרוכשים ספריי השהייה ?
פורסם בקטגוריית מיניות ובריאות מינית, לפני 4 שנים 1 שבועות
מורינגה: למה חשוב להכיר את הצמח המופלא הזה? מורינגה הוא צמח טרופי שמקורו בדרום אמריקה ואפריקה. הוא עמיד במיוחד ויכול לשרוד בתנאי בצורת חמורים. הוא מכיל כמות עצומה של רכיבי תזונה חיוניים ונחשב סופר פוד. למה חשוב לכל אחד להכיר את המורינגה?
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 3 שנים 11 חודשים
מאקה: שורש הפלא הפרואני מהרי האנדים מאקה שורש הפלאים שלא רק מסייע לרפא מחלות, אלא גם מכיל את כל אבות המזון החיוניים לגוף האדם. נעים להכיר - שורש מאקה
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 3 שנים 11 חודשים
למה חשוב לכולנו להכיר את חיידקי הפרוביוטיקה חיידקים פרוביוטיים הם חלק בלתי נפרד מפעילות מערכת עיכול תקינה. למה חשוב לדאוג לאיזון בריא של חיידקים פרוביוטיים וכיצד לבחור מוצר פרוביוטיקה איכותי?
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 3 שנים 11 חודשים