לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקררים קטנים למשרדים

פורסם בתאריך 27/09/2018      /      נכתב ע"י landers

השיקול החשוב ביותר כאשר מתחילים את החיפוש אחר מקרר חדש, הוא גודלו של המקרר - הדבר נכון לגבי בחירת מקררים קטנים למשרדים, בדיוק באותה המידה בה הדבר נכון לגבי בחירת המקרר הביתי שלכם! טעות נפוצה שמרבית הרוכשים עושים, היא החשיבה כי אם פשוט ימדדו את החלל העומד לרשותם וימצאו מקרר העונה על אותם הנתונים, המקרר, באורח פלא, יתאים לצרכיהם. למעשה, מדידת הגובה, העומק והרוחב הם רק ההתחלה. יש להקפיד גם לקחת בחשבון את השטח של רדיוס פתיחת הדלת, את האופציה כי ייתכן שיהיה עליכם להתאים את כיוון פתיחת הדלת, השטח הנדרש לאוורור, נתיב הכנסת המקרר למטבח, וכיצד ישתלב המקרר במטבחון המשרדי שלכם. הנה מדריך מהיר למה שתצטרכו למדוד:

מדדו עומק, רוחב וגובה

הקפידו לקחת מספר מדידות ממיקומים שונים, למקרה שהארונות או הרצפות שלכם אינם אחידים. ראשית, מדדו את הגובה מהרצפה לתחתית הארון שהמקרר אמור להיות ממוקם מתחתיו. מדדו את הרוחב מצד אחד לצד השני (רוחב) ואת העומק. לאחר מכן, חזרו על ביצוע הפעולה במקומות שונים ונוספים. תופתעו לגלות שהסטיות הללו עשויות להיות משמעותיות ביותר (אפילו בנות מס' ס"מ!). כמובן, שבסיכומו של דבר, השטח העומד לרשותכם מוכתב על ידי הנתונים המינימליים, כך שנתונים אלה הם הנתונים שיכתיבו לכם את גודל המקרר.

מדדו את רדיוס פתיחת הדלת

כמה רחוק הדלת יכולה "לפלוש" לתוך שטח המטבח שלכם? מקררים רבים (גם מקררים קטנים למשרדים) דורשים את פתיחת דלתם לחלוטין כדי לשלוף מגירות, לפתוח את המקפיא או להגיע לכל המדפים שבתוכם. ודאו כי דלתות המקרר (והמקפיא) אינן פוגעות בארונות, בדלפקים או במכשירים אחרים וגם אינן גוזלות את מרבית שטח המעבר במטבח המשרדי.

אפשרו מספיק מקום לציר

האם ישנו מספיק מקום בצד הציר של המקרר כדי שהדלת תיפתח מבלי שתיחבט בקירות? כלל אצבע טוב הוא שאתם זקוקים לפחות לחמישה ס"מ של שטח נוסף מעבר לרדיוס הנקוב, כדי להגן על הקיר מפני ידית דלת המקרר.

מדדו את המקום הנדרש לאוורור המקרר

ודאו כי עומדים לרשותכם בין שניים וחצי לשלושה ס"מ שטח נוסף מעל ומאחורי המקרר. אם המקרר אינו מאוורר כראוי, הוא עשוי לצרוך אנרגיה מעבר לנדרש, ולאמץ את המנוע והמדחס יתר על המידה.

מדוד את רוחב הפתחים דרכם אמור לעבור המקרר

חשבו הנתיב אותו צריך לעבור המקרר החדש שלכם על מנת להגיע למיקומו שבמטבח. מדדו כל פתח לאורך הדרך, כולל הדלת הראשית של המשרד. ייתכן שיהיה עליכם להסיר את הידית דלת המקרר, או אפילו את הדלת עצמה, כדי להתאים.

מקררים קטנים למשרדים או מקרר בגודל משפחתי - מה עדיף?

מדידת הגודל הפיסי של המקרר היא התחלה טובה. עכשיו, בחנו את כמות האנשים אותם יצטרך לשרת המקרר. האם הצוות עתיד לגדול בקרוב? האם אתם מארחים ישיבות ופגישות עסקיות מרובות משתתפים בהן מוגש מזון? (כן, אפילו מגשי אירוח המוזמנים מחברת קייטרינג חיצונית צריכים להיות מאוחסנים בצורה יעילה!) אם המשרד שלכם מארח באופן קבוע כמויות גדולות של מוזמנים, ייתכן שתצטרכו לצאת מהליגה של מקררים קטנים למשרדים, ולחשוב בגדול יותר.

הרגלי האכילה המשרדיים שלכם

משרדים שונים מורכבים מאנשים שונים, ולכן, הרגלי האכילה שלהם (והצורך באחסון ובקירור) משתנים בין משרד אחד למשנהו. ישנם משרדים שהמצרך היחיד שנמצא במקרר שלהם הוא החלב (חלב פרה או חלב סויה), ולעומתם, משרדים בהם נהוגות ארוחות משותפות, הזמנות מזון ממסעדות וכד'. למידת הרגלי האכילה המשרדיים הספציפיים של עובדי המשרד יכולה לכוון אתכם לא רק לגודל המקרר המשרדי הנדרש לכם, אלא גם לצורך במקפיא ומיקומו ביחידת הקירור, להחלטה על סוג המקרר (דלת אחת למקרר ואחת למקפיא, מקרר בעל דלתות צרפתיות וכן הלאה) ולתכונות נוספות הנדרשות למקרר המשרדי שלכם. למשל, היכולת ליצור קרח ולהוציא מהם מים.

מקררים הכוללים מכשיר המייצר קרח

ישנם שלושה סוגי מקררים המייצרים קרח:

ייצור קרח בתוך המקפיא - סוג זה של ייצור קרח נכלל מתבצע בתוך תא הקפאה, וכמובן, זוהי האפשרות חסכונית ביותר. לרוב, מקררים אלה הם בעלי קיבולת יותר, יחד עם זאת, תצטרכו לפתוח את המקפיא בכל פעם שתרצו קרח, והם תופסים שטח שמיש בתא מקפיא שלך (זה נכון גם עבור יצרנית הקרח הכפול, להלן).

ייצור קרח בתוך הדלת - באפשרות זו, היחידה מובנית בתוך דלת המקרר וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על הידית או לגעת בכפתור, והקרח נופל לתוך הכוס, ללא פתיחת דלתות או בזבוז אנרגיה.

ייצור קרח כפול - יחידות קירור מסוימות מציעות אופציה המשלבת את שתי השיטות הקודמות. לרוב, אנחנו נמצאים כאן כבר הרבה מעבר לתחום מקררים קטנים למשרדים, אלא עוסקים במקררים מוסדיים גדולים או מקררים משוכללים לבתים פרטיים.

מקררים הכוללים בר מים חמים או קרים

ישנם ארבעה סוגים של מקררים כאלה:

בר מים קרים הממוקם בתוך הדלת - הסוג הנפוץ ביותר, אשר מציע גישה מהירה וקלה אל מים מתוקים מבלי לפתוח את דלת המקרר.

מים קרים הממוקמים בתוך המקרר - האופציה הזולה ביותר, אבל, בדיוק כמו אפשרות הקפאה בתוך המקפיא, תצטרכו לפתוח את דלת המקרר כדי להגיע אל המים.

בר מים מוגזים - תכונה זו מאפשרת לכם לייצר ולשתות מים מוגזים (סודה) קרים. הדבר דורש החלפת את המחסנית ההופכת את המים למוגזים, מידי פעם, כאשר היא מתרוקנת.

בר מים חמים - תכונה זו מאפשרת לכם לוותר על הקומקום לצורך הכנה מהירה של כוס תה, משקה חם אחר או "מנה חמה".

755 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת landers
איך לבחור מקרר למטבח בגינה זכית לגינה צמודה לבית? זוהי ללא ספק פינת גן עדן פרטית! אבל את חייבת לדאוג לאבזור מתאים, לרהיטי גן ואולי גם למקרר. היכן משיגים מקרר מתאים לגינה? לנדרס מקררים, זו התשובה! לנדרס – הכי גדולים במקררים קטנים!
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 1 שנים 9 חודשים
טיפים לטיפול בנזילות מהמקרר באופן מפתיע, יחסית לבעיות ולאתגרים אחרים שמעורר המקרר הביתי שלנו, חלקן של הנזילות מהמקרר אינו גדול. הצטברויות של קרח במקפיא, למשל, נפוצות הרבה יותר, כמו גם בעיה בגומייה האוטמת את הדלת או מקרר שאיננו מקרר ולכן, האוכל המאוחסן בו מתקלקל.
פורסם בקטגוריית צרכנות וקניות, לפני 3 שנים 8 חודשים
מהו מקרר אינטגרלי? יותר ויותר אנו שמים דגש על עיצוב המטבח ומשקיעים משאבים רבים, אולם אין מדובר כאן רק בריהוט, תאורה, חיפויי קירות ואלמנטים נוספים, נושא זה קשור גם למכשירים החשמליים הנמצאים בחלל זה. ומהו מקרר אינטגרלי? במה הוא שונה ממקררים אחרים? מהם יתרונותיו? כאן נספק הסברים.
פורסם בקטגוריית צרכנות וקניות, לפני 3 שנים 11 חודשים
מקרר משרדי מחפשים מקרר משרדי? אצלנו בלנדרס תמצאו מקררים איכותיים בגדלים שונים שיתאימו לצרכים שלכם. כל מה שאתם צריכים זה ליצור קשר ואנו נשמח לסייע לכם לבחור את המקרר האידיאלי בשבילכם.
פורסם בקטגוריית קניות וביקורות מוצרים, לפני 1 שנים 10 חודשים
מקרר לרכב בשנים האחרונות קיבלו טיולי השטח שדרוג משמעותי, במקום לבסס את כל הארוחות על קופסאות שימורים או אוכל אינסטנט אחר, אפשר לתכנן ארוחות מזינות וטעימות בלי לעגל פינות. זאת הודות למקרר הקטן ששוכן לו ברכב.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שנים 7 חודשים