לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1980 מאמרים 403 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב

פורסם בתאריך 05/10/2018      /      נכתב ע"י Nirlidor18@walla.co.il

אם אתם מעוניינים לעשות קורס פסיכומטרי על מנת לשפר את סיכוי הקבלה שלכם למוסד אקדמי כזה או אחר, אך אתם מעדיפים לעשות זאת בשפת האם שלכם- צרפתית, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב.

למה לעשות פסיכומטרי בצרפתית ולא בעברית?

מאז ומתמיד, המרכז הארצי לבחינות החליט לאפשר לתלמידים המעוניינים לגשת לבחינת הפסיכומטרי בשפת האם שלהם, על מנת ליצור שוויון הזדמנויות שווה בין כולם. אם אתם דוברי צרפתית כשפת אם, ואתם מרגישים בנוח יותר לגשת להיבחן בצרפתית על פני עברית- אין סיבה שלא תעשו זאת. האוניברסיטה, המכללה וכל גורם אקדמי כזה או אחר מתייחס לבחינת הפסיכומטרי בצורה שווה- גם אם בחינות מסוימות בוצעו בשפה שונה.

על כן, אם הינך מרגיש יותר בנוח בשפת האם שלך- במקרה זה בצרפתית, אל תהסס ותיגש לבחינה בשפה הצרפתית, זאת על מנת לאפשר לעצמך להוציא את הציון הגבוה ביותר!

האם הבחינה שונה?

שאלה שעולה הרבה בקרב תלמידים שניגשים לבחינה בשפה שונה או עם הקלות מסוימות. התשובה לשאלה זו היא חד משמעית- לא. הבחינה בשפה העברית, האנגלית, צרפתית או כל שפה כזו או אחרת הינה זהה לחלוטין מלבד שוני מתבקש אחד- שפת הבחינה.

הבחינה מחולקת לשלושה חלקים המכילים שאלות אמריקאיות בלבד (חלק מילולי, חלק כמותי, חלק אנגלית). שלושת החלקים האלה הם דומים לחלוטין בכל טופסי הבחינה ללא כל שינוי, מלבד כמובן השינוי בשפת הבחינה. מעבר לכך, שינוי דומה שקיים בבחינה הוא בפרק הכתיבה, בו על התלמיד להביע את דעתו בנוגע לנושא מסוים. תלמידים שניגשים לבחינה בשפה העברית יצטרכו לכתוב את הטקסט בעברית, ואילו תלמידים שניגשים לבחינה בשפה הצרפתית- ייאלצו לכתוב את הבחינה בשפה הצרפתית.

איפה ניתן לעשות קורס פסיכומטרי בצרפתית?

אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב. אנו מתחייבים לקורס האיכותי ביותר, האטרקטיבי ביותר וזאת בזכות סגל המורצים והמרצים האיכותי שלנו. לפרטים נוספים אנא טלפן למספר הטלפון ותזכה למענה מהיר ואיכותי.

45 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Nirlidor18@walla.co.il
טבעות – התכשיט הכי אישי! טבעות – התכשיט הכי אישי ומיוחד לאשה.
פורסם בקטגוריית תכשיטים ויהלומים, לפני 6 ימים 5 שעות
עורך דין הטרדה מינית בעבודה כיצד תזהו האם מדובר בהטרדה מינית ומה אפשר לעשות בנידון?
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 ימים 6 שעות
ליסינג פרטי מה זה נותן לך בעצם? עם אופרייט ליס, רכב חדש בליסינג הוא כבר מזמן לא רק בונוס הניתן ממקום העבודה.
פורסם בקטגוריית שוק הרכב - ליסינג, לפני 6 ימים 6 שעות
דלתות כניסה - דלתות כניסה מעוצבות דלת הכניסה לבית שלכם היא הרושם הראשוני שלו, היא הדבר הראשון שאדם פוגש כשהוא מגיע לכיוון הבית שלכם. לכן, דלת הכניסה היא פריט נוסף וחשוב ביותר שיש לתכנן ולחשוב עליו בעת עיצוב ותכנון הבית שלכם.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 4 שבועות 10 שעות
כיצד מצליחים ברכישה? צריכים לרכוש גרבונים? בואו לקרוא על הדרך שלכם להצליח בקנייה. כך תחזרו מרוצים מקניה מוצלחת שעונה על הדרישות שלכם.
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 1 חודשים 21 שעות