לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2434 מאמרים 541 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב

פורסם בתאריך 05/10/2018      /      נכתב ע"י Nirlidor18@walla.co.il

אם אתם מעוניינים לעשות קורס פסיכומטרי על מנת לשפר את סיכוי הקבלה שלכם למוסד אקדמי כזה או אחר, אך אתם מעדיפים לעשות זאת בשפת האם שלכם- צרפתית, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב.

למה לעשות פסיכומטרי בצרפתית ולא בעברית?

מאז ומתמיד, המרכז הארצי לבחינות החליט לאפשר לתלמידים המעוניינים לגשת לבחינת הפסיכומטרי בשפת האם שלהם, על מנת ליצור שוויון הזדמנויות שווה בין כולם. אם אתם דוברי צרפתית כשפת אם, ואתם מרגישים בנוח יותר לגשת להיבחן בצרפתית על פני עברית- אין סיבה שלא תעשו זאת. האוניברסיטה, המכללה וכל גורם אקדמי כזה או אחר מתייחס לבחינת הפסיכומטרי בצורה שווה- גם אם בחינות מסוימות בוצעו בשפה שונה.

על כן, אם הינך מרגיש יותר בנוח בשפת האם שלך- במקרה זה בצרפתית, אל תהסס ותיגש לבחינה בשפה הצרפתית, זאת על מנת לאפשר לעצמך להוציא את הציון הגבוה ביותר!

האם הבחינה שונה?

שאלה שעולה הרבה בקרב תלמידים שניגשים לבחינה בשפה שונה או עם הקלות מסוימות. התשובה לשאלה זו היא חד משמעית- לא. הבחינה בשפה העברית, האנגלית, צרפתית או כל שפה כזו או אחרת הינה זהה לחלוטין מלבד שוני מתבקש אחד- שפת הבחינה.

הבחינה מחולקת לשלושה חלקים המכילים שאלות אמריקאיות בלבד (חלק מילולי, חלק כמותי, חלק אנגלית). שלושת החלקים האלה הם דומים לחלוטין בכל טופסי הבחינה ללא כל שינוי, מלבד כמובן השינוי בשפת הבחינה. מעבר לכך, שינוי דומה שקיים בבחינה הוא בפרק הכתיבה, בו על התלמיד להביע את דעתו בנוגע לנושא מסוים. תלמידים שניגשים לבחינה בשפה העברית יצטרכו לכתוב את הטקסט בעברית, ואילו תלמידים שניגשים לבחינה בשפה הצרפתית- ייאלצו לכתוב את הבחינה בשפה הצרפתית.

איפה ניתן לעשות קורס פסיכומטרי בצרפתית?

אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב. אנו מתחייבים לקורס האיכותי ביותר, האטרקטיבי ביותר וזאת בזכות סגל המורצים והמרצים האיכותי שלנו. לפרטים נוספים אנא טלפן למספר הטלפון ותזכה למענה מהיר ואיכותי.

401 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Nirlidor18@walla.co.il
יום כייף לחברה בבריכה מחפשים מקום לערוך בו את יום החברה הבא? יש לפחות שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לערוך יום כייף לחברה בבריכה.
פורסם בקטגוריית פרופילי חברות, לפני 5 חודשים 4 שבועות
מענה אנושי לעסק כל עסק חייב לספק מענה אנושי ללקוחות. בגלל העובדה שלקוחות פונים לברר ולקבל מידע, לקבל הצעות מחיר או להזמין שירות, וחשוב לכם לקבל אותם בנימה אנושית ונכונה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 חודשים 3 שבועות
כל מה שרציתם לדעת על שתלים בשיניים ביום אחד עד לפני מספר שנים, אדם אשר נזקק להשתלת שיניים היה צריך לעבור סדרת טיפולים שנמשכה חודשים רבים. כיום ישנו פתרון אחר.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 5 חודשים 4 שבועות
איך לבחור מזרן איכותי בלי לשלם הרבה? יש דרכים שונות בהן ניתן להוזיל את עלויות המזרונים, אך רק דרך אחת בה תוכלו להיות רגועים שתקבלו מוצר איכותי
פורסם בקטגוריית שינה, לפני 5 חודשים 4 שבועות
שערים חשמליים במרכז שערים חשמליים במרכז זה כבר ממש לא דבר חדש. כיום אנחנו מוצאים באזור המרכז, כי רבים בוחרים את השערים החשמליים אשר מעניקים להם רמה גבוהה הרבה יותר של ביטחון ושל בטיחות ביחס למה שהיה להם בעבר. שאלת השאלות היא אצל מי תזמינו את השערים החשמליים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 7 חודשים 6 ימים