לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2065 מאמרים 425 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב

פורסם בתאריך 05/10/2018      /      נכתב ע"י Nirlidor18@walla.co.il

אם אתם מעוניינים לעשות קורס פסיכומטרי על מנת לשפר את סיכוי הקבלה שלכם למוסד אקדמי כזה או אחר, אך אתם מעדיפים לעשות זאת בשפת האם שלכם- צרפתית, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב.

למה לעשות פסיכומטרי בצרפתית ולא בעברית?

מאז ומתמיד, המרכז הארצי לבחינות החליט לאפשר לתלמידים המעוניינים לגשת לבחינת הפסיכומטרי בשפת האם שלהם, על מנת ליצור שוויון הזדמנויות שווה בין כולם. אם אתם דוברי צרפתית כשפת אם, ואתם מרגישים בנוח יותר לגשת להיבחן בצרפתית על פני עברית- אין סיבה שלא תעשו זאת. האוניברסיטה, המכללה וכל גורם אקדמי כזה או אחר מתייחס לבחינת הפסיכומטרי בצורה שווה- גם אם בחינות מסוימות בוצעו בשפה שונה.

על כן, אם הינך מרגיש יותר בנוח בשפת האם שלך- במקרה זה בצרפתית, אל תהסס ותיגש לבחינה בשפה הצרפתית, זאת על מנת לאפשר לעצמך להוציא את הציון הגבוה ביותר!

האם הבחינה שונה?

שאלה שעולה הרבה בקרב תלמידים שניגשים לבחינה בשפה שונה או עם הקלות מסוימות. התשובה לשאלה זו היא חד משמעית- לא. הבחינה בשפה העברית, האנגלית, צרפתית או כל שפה כזו או אחרת הינה זהה לחלוטין מלבד שוני מתבקש אחד- שפת הבחינה.

הבחינה מחולקת לשלושה חלקים המכילים שאלות אמריקאיות בלבד (חלק מילולי, חלק כמותי, חלק אנגלית). שלושת החלקים האלה הם דומים לחלוטין בכל טופסי הבחינה ללא כל שינוי, מלבד כמובן השינוי בשפת הבחינה. מעבר לכך, שינוי דומה שקיים בבחינה הוא בפרק הכתיבה, בו על התלמיד להביע את דעתו בנוגע לנושא מסוים. תלמידים שניגשים לבחינה בשפה העברית יצטרכו לכתוב את הטקסט בעברית, ואילו תלמידים שניגשים לבחינה בשפה הצרפתית- ייאלצו לכתוב את הבחינה בשפה הצרפתית.

איפה ניתן לעשות קורס פסיכומטרי בצרפתית?

אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב. אנו מתחייבים לקורס האיכותי ביותר, האטרקטיבי ביותר וזאת בזכות סגל המורצים והמרצים האיכותי שלנו. לפרטים נוספים אנא טלפן למספר הטלפון ותזכה למענה מהיר ואיכותי.

128 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Nirlidor18@walla.co.il
שערים חשמליים במרכז שערים חשמליים במרכז זה כבר ממש לא דבר חדש. כיום אנחנו מוצאים באזור המרכז, כי רבים בוחרים את השערים החשמליים אשר מעניקים להם רמה גבוהה הרבה יותר של ביטחון ושל בטיחות ביחס למה שהיה להם בעבר. שאלת השאלות היא אצל מי תזמינו את השערים החשמליים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 ימים 21 שעות
מיטות כדאי לקנות בהולנדיה מבררים על רכישה של מיטה? מתלבטים בין החנויות המציעות את מרכולתן בתחום? בואו והכירו את חברת הולנדיה, והתרשמו מאיכות וקדמה!
פורסם בקטגוריית שינה, לפני 2 ימים 23 שעות
רוסאריו קפיטל: כספים עם ערכים רוסריו קפיטל: מי אנחנו, במה אנחנו עוסקים, ובמה אנחנו מאמינים
פורסם בקטגוריית שוק ההון, לפני 1 חודשים 2 שבועות
טבעות – התכשיט הכי אישי! טבעות – התכשיט הכי אישי ומיוחד לאשה.
פורסם בקטגוריית תכשיטים ויהלומים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
עורך דין הטרדה מינית בעבודה כיצד תזהו האם מדובר בהטרדה מינית ומה אפשר לעשות בנידון?
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 חודשים 3 שבועות