לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב

פורסם בתאריך 05/10/2018      /      נכתב ע"י Nirlidor18@walla.co.il

אם אתם מעוניינים לעשות קורס פסיכומטרי על מנת לשפר את סיכוי הקבלה שלכם למוסד אקדמי כזה או אחר, אך אתם מעדיפים לעשות זאת בשפת האם שלכם- צרפתית, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב.

למה לעשות פסיכומטרי בצרפתית ולא בעברית?

מאז ומתמיד, המרכז הארצי לבחינות החליט לאפשר לתלמידים המעוניינים לגשת לבחינת הפסיכומטרי בשפת האם שלהם, על מנת ליצור שוויון הזדמנויות שווה בין כולם. אם אתם דוברי צרפתית כשפת אם, ואתם מרגישים בנוח יותר לגשת להיבחן בצרפתית על פני עברית- אין סיבה שלא תעשו זאת. האוניברסיטה, המכללה וכל גורם אקדמי כזה או אחר מתייחס לבחינת הפסיכומטרי בצורה שווה- גם אם בחינות מסוימות בוצעו בשפה שונה.

על כן, אם הינך מרגיש יותר בנוח בשפת האם שלך- במקרה זה בצרפתית, אל תהסס ותיגש לבחינה בשפה הצרפתית, זאת על מנת לאפשר לעצמך להוציא את הציון הגבוה ביותר!

האם הבחינה שונה?

שאלה שעולה הרבה בקרב תלמידים שניגשים לבחינה בשפה שונה או עם הקלות מסוימות. התשובה לשאלה זו היא חד משמעית- לא. הבחינה בשפה העברית, האנגלית, צרפתית או כל שפה כזו או אחרת הינה זהה לחלוטין מלבד שוני מתבקש אחד- שפת הבחינה.

הבחינה מחולקת לשלושה חלקים המכילים שאלות אמריקאיות בלבד (חלק מילולי, חלק כמותי, חלק אנגלית). שלושת החלקים האלה הם דומים לחלוטין בכל טופסי הבחינה ללא כל שינוי, מלבד כמובן השינוי בשפת הבחינה. מעבר לכך, שינוי דומה שקיים בבחינה הוא בפרק הכתיבה, בו על התלמיד להביע את דעתו בנוגע לנושא מסוים. תלמידים שניגשים לבחינה בשפה העברית יצטרכו לכתוב את הטקסט בעברית, ואילו תלמידים שניגשים לבחינה בשפה הצרפתית- ייאלצו לכתוב את הבחינה בשפה הצרפתית.

איפה ניתן לעשות קורס פסיכומטרי בצרפתית?

אצלנו בידע פלוס, אנו מאפשרים ביצוע קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב. אנו מתחייבים לקורס האיכותי ביותר, האטרקטיבי ביותר וזאת בזכות סגל המורצים והמרצים האיכותי שלנו. לפרטים נוספים אנא טלפן למספר הטלפון ותזכה למענה מהיר ואיכותי.

2041 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Nirlidor18@walla.co.il
קורס IELTS לשיפור רמת האנגלית מהו מבחן IELTS ומתי צריך לעבור אותו? כיצד ניתן לשפר את רמת האנגלית? מה ההבדל בין קורסי הכנה למבחן IELTS?
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 5 שנים 3 חודשים
קורס אפיון ממשק וחוויות משתמש חשבת לבצע קורס אפיון ממשק וחחווית משתמש (UI/ UX)? הגעת למקום הנכון שיסביר לך מה הכוונה בקורס למה זה טוב וחשוב כל כך.
פורסם בקטגוריית קורסים, לפני 5 שנים 1 חודשים
איפה אפשר לקנות רהיטים איכותיים בתל אביב? יש לא מעט חנויות רהיטים ברחובות תל אביב, אז איך תדעו היכן למצוא רהיטים איכותיים בדיוק כמו שאתם מחפשים?
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 3 חודשים
יום כייף לחברה בבריכה מחפשים מקום לערוך בו את יום החברה הבא? יש לפחות שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לערוך יום כייף לחברה בבריכה.
פורסם בקטגוריית פרופילי חברות, לפני 4 שנים 8 חודשים
בואו לחוות ים של חוויות - ימי גיבוש לחברות מעוניינים להוציא את העובדים ליום גיבוש? לספק להם יום מלא בחוויות? אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. בואו ליהנות מהטוב ביותר!!
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 5 שנים 3 חודשים