לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פסולת בניין- כך תפנו אותה נכון

פורסם בתאריך 08/10/2018      /      נכתב ע"י matan

לפני שנסביר לכם כיצד לפנות את פסולת הבניין שלכם נבהיר מהי פסולת בניין ומה חשיבות הפינוי. 

מהי פסולת בניין?

פסולת בניין היא כל פסולת הנוצרת בתהליכי שיפוצים, בנייה וסלילה. בארץ בדרך כלל אנחנו מדברים על: בטון, עפר, סלע טבעי, אספלט וכד'. פסולת זו שונה לגמרי מפסולת רטובה או יבשה בגלל שדרך המיחזור שלה שונה לגמרי ולכן היא דורשת טיפול מיוחד. 

חשיבות פינוי פסולת הבניין:

פינוי פסולת  לאתרי הטמנה המיועדים לפסולת בניין הוא עניין קריטי שאם לא נעשה אותו, נפגע בסביבה ובעצמנו מאוד. השלכת פסולת לשטחים פתוחים מזיקה לבעלי החיים שעלולים להיחנק ממנה, מזיקה למקורות המים שלנו ושל בעלי החיים, גורמת לשריפות ולהפצה של חומרים רעילים ומסרטנים לאוויר ופוגעת בחקלאות שלנו. מסיבות אלה החליטה המדינה להעניש בחומרה את מזהמי הסביבה שמחליטים שלא לפנות את פסולת הבניין שלהם לאתרים מיועדים.

אז איך מפנים את הפסולת בצורה הנכונה והבטוחה ביותר?

כדי לא לפגוע בעצמכם ובסביבה, חשוב להיעזר בקבלן לפינוי פסולת מורשה המתעסק בפינוי פסולת בניין. הקבלן יעזור לכם לפנות את הפסולת בעזרת משאיות ומכולות יעודיות לפסולת, שרוולים לפינוי פסולת ממקומות גבוהים וכלים נוספים כמו טרקטורים, בובקטים וכד'. כמובן שהוא יבצע את האיסוף ואת שינוע הפסולת אל אתר ההטמנה או המיחזור המתאים. בבחירת קבלן לפינוי פסולת חשוב לבדוק שהוא באמת מוסמך לכך ועובד עם אתרים חוקיים. בנוסף, בדקו איתו שבאמת יש לו את כל הכלים הדרושים לביצוע העבודה אצלכם. 

 

264 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת matan