לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2388 מאמרים 530 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
דלתות עץ

לשדרג את הבית עם דלתות עץ

פורסם בתאריך 14/10/2018      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 

לבחור נכון לפי המראה החיצוני

אז נכון שהאופי קובע, מאידך, מה שמתחיל את הדברים קשור בעיקר לבחירת דלתות עץ מתאימות- זה קריטי כי זה מה שלרוב יעיד על סגנון וטעם אישי המשדר איכות. נכון לקחת דלתות שאהבתם, לשפץ אותן, דלתות שאיבדו שנים ומאידך, עדיין מהממות ודרושות לעוד נגיעה אחת כדי שהמראה יהיה מושלם. סגנון וטעם אישי, כדי להעיד עליכם, קודם כל השקיעו בנראות הבית או המשרד ואפילו העסק. יש לא מעט דלתות שהושחתו והוזנחו- במהלך השחזור הדלתות עוברות את יד האמן וכך מספקות לעסק קפיצה רצינית של איכות.

במה חשוב להתחשב לפני שחזור דלת עץ?

דלתות עץ ישנות ניתנות לשחזור ואף מומלצות. בשלב הראשון מדברים על בחירת העץ המתאים, זה נעשה על ידי המקצוענים המתאימים את העץ גם לדרישות בניין ולא בהכרח רק לעסק או לבית עצמו. על מה בדיוק מדברים? על אקוסטיקה כדי שלא להפריע לאף אחד, לבדוק את העובי כדי לשמור על חוזקת החומר, משקל הדלת וכמובן שילוב או אפשרות של שילוב אלמנטים מזכוכית. אמן עץ אמתי ידע לשרטט לפני כן, לתכנן נכון ואז לתת תשומת לב מלאה לפרטים הקטנים לרבות גילופים, משחקי עץ, גוונים וכל מה שישתלב עם הדברים החשובים ביותר.

שלב אחרון לפני ההתקנה המחודשת

עניין תהליך הצביעה של הדלת לא פחות חשוב והוא קשור בעיקר לטיפול מפני מזיקים- זה קורה לפני שלב הצביעה בצבע אטום וכך גם בגוון המותאם מראש.

זהו, עכשיו אפשר להוסיף את הידיות ולצאת לדרך חדשה עם המון הפתעות טובות.

 

161 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 6 חודשים
פתרונות ייצור בסין - איך ומתי כאשר רוצים לקחת מוצר כמה שיותר רחוק אבל לא מכירים את השוק הסיני, רצוי ביותר לדבר עם אנשים שיודעים איך לקחת את זה יותר רחוק מכם. לאומנייט יש את כל היכולות לתת מענה הן בתחום של מוצרים ממתכת, פלסטיק וכמובן טקסטיל.
פורסם בקטגוריית יבוא - יצוא, לפני 1 חודשים 1 שבועות
שירותי סקר קרקע ומים כאשר מדברים על שירותי סקר קרקע ומים, מדברים בין היתר גם על בדיקת ריכוזי פחמימנים בקרקע. יש פחמימנים שהם תוצר של בנזין, סולר, שמן הידראולי ועוד... מאידך, יש פחמימנים שנמצאים בצורה טבעית באדמה.
פורסם בקטגוריית מדע, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אחסון תכולת דירה יש כמה וכמה שיטות של אחסון תכולת דירה, השיטות משתנות בהתאם ללקוחות וכך גם לפי דרישת עסק, חברות חלוקה ועוד. יש גם אפשרות לאחסן פריטים בודדים. כאן תוכלו לשכור שטח אחסנה בדיוק לפי מה שתרצו לאחסן בפועל.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 חודשים 1 שבועות
פתרונות ייצור בסין אומנייט מספקים לכם את כל האפשרויות להצליח ממקום אחר באמצעות מתן פתרונות ייצור בסין. ההתמחות העיקרית קשורה בתחום הפלסטיק וכך גם מתכת ואפילו טקסטיל. במשך שנים, מלווה החברה את לקוחותיה ומספקים את כל האפשריות בזכות ליווי צמוד ומתמיד בכדי לאתר את הספק המתאים ומשם לפרוץ קדימה ולהוציא לפועל את פיתוח המוצר ובניית אב הטיפוס לרבות ניהול פס הייצור שלו.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 2 שבועות