לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רכב 7 מקומות

רכב 7 מקומות - למי זה מתאים?

פורסם בתאריך 03/12/2015      /      נכתב ע"י toyotarcoil

חידושים ושכלולים בתחום הרכב הביאו אתם סוגים שונים של רכבים, הנותנים מענה מותאם לציבור שבעבר נאלץ להסתפק בפתרונות קיימים, גם אם הם לא היו בדיוק מה שחיפשו. כיום, כל משפחה יכולה לבחור את הרכב המתאים ביותר למה שדרוש לה, מבלי להתפשר על האיכות ומבלי לשלם מחירים מופקעים. אחד הפתרונות הוא רכב 7 מקומות, שהולך וצובר פופולאריות ברחבי הארץ ובעולם. רכבים גדולים קיימים כבר זמן רב בכבישי ארצינו, אך בעבר הטכנולוגיה לא אפשרה את אותה מידת הנוחות והיעילות שיש היום. רכבים אלה כבר מזמן אינם מסורבלים. הם מעוצבים בטוב טעם, בעלי יכולות מרשימות ומערכות מתוחקמות. 

למי מתאים רכב 7 מקומות?

הרכב מתאים למשפחות שיש בהן יותר מ 2-3 ילדים ואשר מעוניינת בחוויית נסיעה נוחה ומרווחת עבור כל בני המשפחה. פעמים רבות, רכבים רגילים אינם מספיקים למשפחות מרובות ילדים ומאלצות אותן להחזיק יותר מרכב אחד, מה שמוסיף בצורה משמעותית לנטל הכלכלי של אותה המשפחה. רכב 7 מקומות מאפשר לחסוך בעלויות ובהוצאות הנלוות לתחזוקת הרכב. 

נהיגה בשטח או בעיר?

רכבי 7 מקומות החדשים מעוצבים בצורה המאפשרת להם נסיעה נוחה בעיר ובשטח. ניתן להתנייד עם הרכבים באופן חופשי ברחבי העיר העמוסה, להתאים אותם לחנייה ולרחובות הצרים. וניתן גם לקחת אותם לטיולי שטח עם המשפחה. הרכבים חזקים ועמידים, עם עיצוב מיוחד המאפשר קומפקטיות מבלי לפגוע בנוחות. בנוסף, כאשר הרכב אינו משמש להסעה של כל בני המשפחה, ניתן לקפל את המושבים הנוספים וליהנות מנסיעה בחלל מרווח או להשתמש בו לצורך העברה של ציוד. 

חיסכון בדלק

למרות שמדובר במכונית גדולה, הרכבים דווקא מסעיים לחסוץ בדלק. רכב 7 מקומות כולל גם מנוע היברידי משוכלל המאפשר לנסוע ברחבי העיר באמצעות חשמל. לטויוטה למשל, יש רכבים עם מנועים נפרדים, מנוע דלק רגיל ומנוע חשמלי היברידי, המאפשרים למקסם את חוויית הנסיעה. בנסיעות בתוך העיר ניתן לעבור למנוע ההיברידי, בעוד שבשטח אפשר לחזור להשתמש במנוע דלק. 

חברות ועסקים

הרכבים מתאימים לשימוש גם בקרב אנשי עסקים הזקוקים לרכבים גדולים יותר לצורך הסעה של צוות עובדים ולקוחות. לרכב עיצוב אלגנטי ויכולת נסיעה חלקה, מה שהופך את הרכב לרכב חברה נהדר. 

 

1527 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת toyotarcoil