לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3600 מאמרים 1058 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קניית דומיין

קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר

פורסם בתאריך 18/10/2018      /      נכתב ע"י adva2

הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.

כמה דברים שכדאי לדעת על קניית דומיין

קניית דומיין דורשת זהירות ומיומנות. אחרי הכול, כאשר אתם מבצעים את הרכישה, אין דרך חזרה – לפחות לשנה או השנתיים הבאות. ולכן, אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון לפני הרכישה:

"קופצים" על דומיין פנוי – אם יש לכם רעיון לשם דומיין קליט והבחנתם בכך שהוא פנוי בזה הרגע, מומלץ לרכוש אותו במהירות האפשרית. אל תחכו עד שהכסף ייכנס לחשבון הבנק או עד שתחליטו שזה השם שאתם בוחרים, אחר מישהו אחר עלול לתפוס לכם אותו.
עניין של סיומת – אמנם הסיומות הנפוצות בארץ הן co.il ו-com, אך שמות הדומיין הקליטים נתפסים מהר. מסיבה זו, כדאי לשקול לרכוש שם דומיין עם סיומת פחות נפוצה כמו biz או co.
אין מקום לטעויות – כאשר אתם רוכשים דומיין דרך חברה מקצועית, שימו לב כי אתם אלה שממלאים את הפרטים. אז אם תעשו טעות בהקלדת שם הדומיין, לא יהיה לכם למי לבוא בטענות אלא רק לעצמכם. כשמדובר על קניית דומיין, את הנעשה אין להשיב. לפיכך, מומלץ לבדוק היטב את כל פרטי ההרשמה כדי להימנע מעגמת נפש.
מיהו איש הקשר שלכם – כאשר קונים דומיין, יש לכם אפשרות לציין את איש הקשר. מומלץ לציין את הפרטים של עובד פעיל בחברה ולא של מנהל חברה עסוק או עובד העומד לקראת פיטורין. זאת משום שרגע לפני שתוקפו של הדומיין שלכם עומד לפוג, אתם תקבלו על כך תזכורת ותוכלו לחדש את הדומיין. אם לא תעשו זאת, אתר שלכם ייפול ואתם תפסידו לקוחות.

הדומיין הישראלי

בימינו ניתן לבצע קניית דומיין בשפה העברית. יש המעדיפים את האפשרות הזאת על פני רכישת דומיין באנגלית מכמה סיבות. ראשית, הדומיין מופיע בשפה המוכרת ולכן קל יותר לזכירה. ושנית, במקרים מסוימים נהנה הדומיין העברי מקידום בגוגל. על כל פנים, כדאי לפנות לאיש מקצוע לפני שמבצעים את רכישת הדומיין.

583 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 3 שנים 5 חודשים
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 6 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 2 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 2 חודשים
תקשורת אלחוטית - מהי? עם ההתפתחויות הטכנולוגיות של היום יש כל כך הרבה שינויים ויתרונות וככל שעובר הזמן היתרונות הללו הולכים ומשתכללים. תקשורת אלחוטית היא למשל האפשרות להעביר מידע, לתקשר ולבצע פעולות בצורה אלחוטית, כלומר לא פיזית.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 2 שנים 2 חודשים