לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מי צריך מורה פרטי למתמטיקה?

פורסם בתאריך 21/10/2018      /      נכתב ע"י קרן

מתמטיקה היא מקצוע חשוב.

על כך יעידו מדענים, הוגים, מורים ומרצים רבים. היא מסייעת לפתח את החשיבה, יוצרת הבניות ועוזרת לנו לחשוב באופן מושכל ומובנה יותר.

האמנם?

ישנם תלמידים רבים החשים שהם הומאניים בנשמתם. מתמטיקה לא "מדברת" אליהם, הם חשים מאוימים ממנה ומראש נוקטים בגישה של הימנעות; הם לא לומדים למבחנים, נמנעים מהכנת שיעורי הבית ובקיצור מוותרים מראש על האפשרות לנסות וללמוד אותה. תלמידים אחרים ינקטו בגישה של מאבק – למידה מאסיבית ואינטנסיבית, שלעיתים גם לא תמיד תוביל לתוצאות הרצויות.

וכך תלמידים וסטודנטים רבים מוצאים עצמם נאבקים במקצוע זה ולא פעם עולה השאלה מדוע יש צורך בו? איך "המאבק" בו יסייע לי בדיוק לחשוב טוב יותר? ולמעשה, מה עושים עכשיו?

כשמגיע שלב השאלות האלה והתסכול עולה, זה הזמן לחזור אחורה ולבדוק איפה בדיוק התחיל להיות לנו קשה עם החומר? היכן "נתקענו"?

מתמטיקה היא מקצוע הבנוי רובד על רובד. חומר חדש כמעט תמיד יתבסס על ידע קודם ועל טכניקות שנלמדו בגילאים צעירים ולכן חשוב לשלוט בחומר כבר בכיתות הנמוכות. במקרים בהם יש קושי עם החומר, בכל גיל, יש לשקול היקשרות עם מורה פרטי למתמטיקה, שיסייע להדביק פערים ולהבין את החומר לעומק.

ככל שנקדים להדביק את הפער, כך נוכל ללמוד את מקצוע המתמטיקה באופן טוב יותר ואף להצליח בו (כן, יש חיה כזו..)

באיזה מורה פרטי למתמטיקה כדאי להיעזר?

זו שאלה חשובה! אם אתם תלמידים ביסודי או בחטיבה, שלוח הכפל עדיין לא "יושב" כמו שצריך והמשוואות נראות קצת כמו סינית, ניתן להיעזר בסטודנט או אפילו בתלמיד תיכון ששולט היטב בחומר. מורה פרטי כזה יכול לסייע ללמוד את החומר מהבסיס ולהשלים את הפערים במהרה. בל נשכח כי תשלום למורה פרטי לא מקצועי (תלמיד או סטודנט), לרוב, לא יהיה גבוה מידי וכך כל הצדדים יהיו מרוצים.

אם אתם תלמידים בתיכון או סטודנטים באוניברסיטה, מומלץ להיעזר במורה פרטי מקצועי, כזה שההכשרה שלו היא מתחום המתמטיקה והוא מלמד בתיכון או באקדמיה. כך תוכלו להבטיח לעצמכם קבלת עזרה מקצועית וממוקדת, שתסייע לכם להתגבר על הפערים ולהבין את החומר לעומק.

בכל מקרה, אין עוררין על כך שבמקרים רבים יצירת פערים או חוסר הבנה עלולים לפגום בכל תהליך הלמידה של מקצוע זה ולהימשך עד לכיתות הגבוהות.

אין ספק כי במצב כזה מורה פרטי למתמטיקה עשוי לחולל פלאים!

באתר "כאן לומדים" תוכלו למצוא מגוון מורים פרטיים למתמטיקה, לכל הגילאים, בכל המחירים ובכל רחבי הארץ.

התחילו לשוטט באתר ומצאו את המורה הפרטי המושלם עבורכם.

www.kanlomdim.co.il

 

523 צפיות
6 כניסות
מאמרים נוספים מאת קרן