לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מתי נזדקק למנעולן בתל אביב?

פורסם בתאריך 11/11/2018      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

מתי נזדקק למנעולן בתל אביב? אם הרכב שלכם ננעל, הדלת נטרקה או כל בעיית מנעולים ודלתות, אתם זקוקים למנעולן מוסמך אשר למד את הנושא בקורס מנעולנות וקיבל תעודה המעידה על כך; מנעולן בעל אישור ממשטרת ישראל; מנעולן המעניק שירות אדיב ומקצועי בכל שעות היממה; מנעולן אשר תמיד זמין, מגיע מהר ופותר כל בעיה בעזרת כלי עבודה מתאימים וחלקי חילוף במידת הצורך. מנעולן בתל אביב מעניק מגוון שירותים כמו פריצת מנעולים תקולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, שכפול מפתחות, תיקון דלתות ועוד. להלן כמה דוגמאות לעבודות של מנעולן:

פריצת רכבים

אחד השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בתל אביב הוא פריצת רכבים. למה אתם צריכים מנעולן עבור פריצת רכבים? בדיוק כמו דלתות הבית לעתים יש תקלות מסוגים שונים או שמאבדים את המפתחות. במצבים לא נעימים אלו המנעולן יכול לפתור לכם את הבעיה, אך כמובן חשוב מאוד לעבוד עם מנעולן מוסמך ולא עם חובבנים אשר בוודאות יגרמו נזק.

על מנת לפרוץ רכבים, מנעולן בתל אביב צריך את הידע המקצועי המתאים ואת כלי העבודה המיוחדים הדרושים לעבודות מסוג זה. הידע הכרחי על מנת לזהות איזו מערכת נעילה מותקנת בדלת, כיצד היא בנויה ומהי הדרך לפרוץ אותה מבלי לגרום נזק. כלי העבודה צריכים להיות מתאימים לשיטות פריצת הרכב המקובלות. בהזדמנות זו חשוב להזכיר כי מלבד פריצה לרכב עצמו או לתא המטען, מנעולן בתל אביב יכול גם לפתור בעיות הקשורות לסוויץ' ולשלטים.

שכפול מפתחות עם כרטיס מגנטי

פעם שכפול מפתחות היה דבר פשוט ומהיר. היום על מנת להעניק יותר ביטחון יצרני הדלתות והמנעולים הגו רעיון אשר יכול לעזור למנוע שכפול בלתי מורשה של מנעולים. דלתות מתקדמות, כמו למשל רב בריח ומולטילוק, מגיעות עם כרטיס מגנטי מיוחד. שכפול המפתחות במקרה זה נעשה בעזרת מכונה מיוחדת ומתקדמת הקוראת את הכרטיס המגנטי. ללא הכרטיס לא ניתן לבצע שכפול של המפתחות, כך אתם יכולים לביות בטוחים שאף אחד לא יכול לשכפל את מפתחות הבית שלכם אם רק אתם יודעים איפה נמצא הכרטיס המגנטי. שכפול מפתחות עם כרטיס מגנטי הוא אחד השירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בתל אביב.

קיצור דלתות ממ"ד

עוד שירות שניתן לקבל אצל מנעולן בתל אביב ולא כולם מודעים אליו הוא השירות של קיצור דלתות. הסיבה בגינה אנו עלולים להגיע למקרים של צורך בקיצור הדלת יכולה להיות במקרה של התקנת פרקט או ריצוף חדש על הריצוף הקיים. במקרים כאלו כאשר הריצוף גבוה יותר ממה שהיה קודם זה יותר הפרעה לדלת. ברמת העיקרון כאשר מדובר בדלתות עץ ניתן לפנות אל הנגר, אך מומלץ לעשות זאת אצל מנעולן. במידה ומדובר בדלתות ממ"ד אך ורק עם מנעולן בתל אביב.

505 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים