לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2385 מאמרים 529 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות מעץ

לשנות את הנראות באמצעות חלונות מעץ

פורסם בתאריך 18/11/2018      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 

נכון להיום ניתן למצוא חלונות מעץ בכל מקום בארץ, החשוב לציין כי הם חלונות ישנים, הם כמו כולם משייכים לפרויקטים של שימור כזה או אחר. אמנות השימור כבר כאן, זה מתחיל ממשהו קטן וממשיך לחלון גדול יותר. לא יודעים איך לשמר חלון ישן? תמיד אפשר להשיג שרטוט שנשמר בתיק שחזור בעירייה וכך להתקדם משם.

אז קודם כל מאתרים את שרידי החלון המקורי, אחר כך בוחרים את העץ שממנו משמרים או בונים את המשך החלון. האם הנעילה תהיה כמו בעבר? סוג ידיות או מעצורים? לאחר שיודעים את התשובות הללו, אפשר למעשה להמשיך אל מלאכת השחזור ולהעניק לכם בדיוק את מה שצריך כדי שיהיה אפשר לסמן חלון משופץ ויפה להצגה.

בהליך של חידוש או שימור הקיים חשוב מאוד ללמוד מטעויות, חלק מהן קשור גם באקלים ובחירת העץ לפי "עמידתו בסערות". כאמור, אילו צרכים מתאימים לעץ הנבחר? האם הוא עומד בתנאי אקלים האלו? האם הוא מתאים למבנה החלון? אלו הם פרטים נוספים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים נכון.

בכדי לקבל תוצאות אופטימליות של חלונות עץ משודרגים, חשוב אף לדעת את המידות של החלון כדי לצור מצב של שלמות ודיוק על כל המשתמע מכך. אחר כך מגיע שלב הצביעה הכולל שכבות על בסיס מים כדי לאפשר לעץ לספוג את הצבע, לשמר אחידות גוון ולייצר בסופו של דבר מוצר נטול רעלנים.

 

 

170 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 6 חודשים
פתרונות ייצור בסין - איך ומתי כאשר רוצים לקחת מוצר כמה שיותר רחוק אבל לא מכירים את השוק הסיני, רצוי ביותר לדבר עם אנשים שיודעים איך לקחת את זה יותר רחוק מכם. לאומנייט יש את כל היכולות לתת מענה הן בתחום של מוצרים ממתכת, פלסטיק וכמובן טקסטיל.
פורסם בקטגוריית יבוא - יצוא, לפני 1 חודשים 1 שבועות
שירותי סקר קרקע ומים כאשר מדברים על שירותי סקר קרקע ומים, מדברים בין היתר גם על בדיקת ריכוזי פחמימנים בקרקע. יש פחמימנים שהם תוצר של בנזין, סולר, שמן הידראולי ועוד... מאידך, יש פחמימנים שנמצאים בצורה טבעית באדמה.
פורסם בקטגוריית מדע, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אחסון תכולת דירה יש כמה וכמה שיטות של אחסון תכולת דירה, השיטות משתנות בהתאם ללקוחות וכך גם לפי דרישת עסק, חברות חלוקה ועוד. יש גם אפשרות לאחסן פריטים בודדים. כאן תוכלו לשכור שטח אחסנה בדיוק לפי מה שתרצו לאחסן בפועל.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 חודשים 1 שבועות
פתרונות ייצור בסין אומנייט מספקים לכם את כל האפשרויות להצליח ממקום אחר באמצעות מתן פתרונות ייצור בסין. ההתמחות העיקרית קשורה בתחום הפלסטיק וכך גם מתכת ואפילו טקסטיל. במשך שנים, מלווה החברה את לקוחותיה ומספקים את כל האפשריות בזכות ליווי צמוד ומתמיד בכדי לאתר את הספק המתאים ומשם לפרוץ קדימה ולהוציא לפועל את פיתוח המוצר ובניית אב הטיפוס לרבות ניהול פס הייצור שלו.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 1 שבועות