לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2618 מאמרים 613 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלונות מעץ

לשנות את הנראות באמצעות חלונות מעץ

פורסם בתאריך 18/11/2018      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 

נכון להיום ניתן למצוא חלונות מעץ בכל מקום בארץ, החשוב לציין כי הם חלונות ישנים, הם כמו כולם משייכים לפרויקטים של שימור כזה או אחר. אמנות השימור כבר כאן, זה מתחיל ממשהו קטן וממשיך לחלון גדול יותר. לא יודעים איך לשמר חלון ישן? תמיד אפשר להשיג שרטוט שנשמר בתיק שחזור בעירייה וכך להתקדם משם.

אז קודם כל מאתרים את שרידי החלון המקורי, אחר כך בוחרים את העץ שממנו משמרים או בונים את המשך החלון. האם הנעילה תהיה כמו בעבר? סוג ידיות או מעצורים? לאחר שיודעים את התשובות הללו, אפשר למעשה להמשיך אל מלאכת השחזור ולהעניק לכם בדיוק את מה שצריך כדי שיהיה אפשר לסמן חלון משופץ ויפה להצגה.

בהליך של חידוש או שימור הקיים חשוב מאוד ללמוד מטעויות, חלק מהן קשור גם באקלים ובחירת העץ לפי "עמידתו בסערות". כאמור, אילו צרכים מתאימים לעץ הנבחר? האם הוא עומד בתנאי אקלים האלו? האם הוא מתאים למבנה החלון? אלו הם פרטים נוספים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים נכון.

בכדי לקבל תוצאות אופטימליות של חלונות עץ משודרגים, חשוב אף לדעת את המידות של החלון כדי לצור מצב של שלמות ודיוק על כל המשתמע מכך. אחר כך מגיע שלב הצביעה הכולל שכבות על בסיס מים כדי לאפשר לעץ לספוג את הצבע, לשמר אחידות גוון ולייצר בסופו של דבר מוצר נטול רעלנים.

 

 

237 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
קורס אקסל לאנשי כספים אתם עושים כמעט הכול, הארגון שלכם נראה מושלם מבחוץ ועדיין, משהו מבפנים לוקה בחסר, זה בא לידי ביטוי במשכורות שגויות, תלונות של עובדים וכן, לעיתים גם איומים מצד רשויות המס.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 3 שבועות 1 שעות
חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם כשאתם צריכים חקר קרקע, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לגוף עם ניסיון, לנו בKTE יש את כל האפשריות לסקור את המים, גזי הקרקע וכן מי התהום.
פורסם בקטגוריית מדעים, לפני 3 שבועות 1 שעות
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 3 שבועות 2 שעות
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 4 שבועות 2 ימים
מתקשרת בטלפון פתאום, בלי הודעה מראש, צצה שאלה אודות זוגיות, משהו לא עובד, לא מסתדר וכל מה שאתם עושים לא מצליח? מתקשרת בטלפון תוכל ואף תסייע לכם להבין בדיוק מה צריך כדי לשפר את רמת החיים שלכם.
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 9 חודשים