לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מעלון מדרגות

פורסם בתאריך 09/12/2015      /      נכתב ע"י העיקר הבריאות

עלייה או ירידה של מדרגות הם אחד הקשיים היותר בעייתיים עבור אנשים היושבים על כסא גלגלים או המוגבלים ומתקשים בתנועה. כשמדובר על מקום חיצוני ומספר המדרגות אינו עולה על 4-5 מדרגות, הפתרון האידיאלי הוא רמפה לנכים אך כאשר מדובר על מדרגות רבות יותר או במקום בו לא ניתן להתקין פתרון קבוע הפתרון היעיל יותר הוא מעלון מדרגות הנקרא גם בשם זחלילית, נגישון, מטפס מדרגות וכו'.

מעלון מדרגות חשמלי למעשה מתחבר לכסא גלגלים ובעזרת מלווה שמתפעל את המעלון ניתן לעלות ולרדת מדרגות ללא מאמץ של המפעיל וללא הגבלה. מעלון מדרגות הינו מתקן קומפקטי, זמין ונייד וניתן להשתמש בו כמעט בכל גרם מדרגות.

יתרונות נוספים של מעלון מדרגות נייד: אספקה והפעלה תוך זמן קצר יחסית, מחירו נמוך ביחס לפתרונות אחרים, ניתן להעבירו / למכור אותו בגמר שימוש או עם התקנת פתרון קבע, מאפשר העברת האדם כשהוא ישוב בכסאו האישי.

בחירת המעלון צריכה להתבצע קודם כל על פי מצבו של המשתמש. אם מדובר באדם המתקשה בעלייה במדרגות אולם לא נזקק באופן קבוע לכיסא גלגלים, ניתן לרכוש או לשכור עבורו נגישון שכולל כיסא מובנה, אם מדובר באדם שחייב להמשיך לשבת על כיסא הגלגלים, חשוב לשכור או לרכוש עבורו מטפס מדרגות שמאפשר עלייה וירידה במדרגות תוך כדי המשך ישיבה על כיסא הגלגלים. בנוסף, חשוב מאוד לקנות מעלון מדרגות המיוצר על ידי חברה שמתמחה בתחום ומייצרת מעלוני מדרגות איכותיים ובטיחותיים, ואשר מגיעים עם אחריות. 

ישנם מקרים בהם אנו, או האנשים היקרים לנו זקוקים למעלון מדרגות למשך תקופת זמן מוגבלת. זה יכול לקרות לאחר ניתוח שמצריך הסתייעות במעלון, לאחר תאונה שמחייבת שיקום או במקרים ובמצבים אחרים. מכיוון שמדובר בתקופה המוגבלת בזמן, הרי שלרוב אין כדאיות בקנייה של המעלון אלא  מומלץ להעזר בשירותי השכרת מעלון.

הכנסו לאתר "העיקר הבריאות" או חייגו אלינו בטלפון 072-2159090 לפרטים נוספים ובירור מחיר. אנו תקווה שתעשו את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם או עבור האנשים היקרים לכם, על מנת לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלכם. בהצלחה!

1854 צפיות
23 כניסות
מאמרים נוספים מאת העיקר הבריאות
הנדי קיור - הסוף לכאבים Handy Cure - הנדי קיור מכשיר לייזר רך מתקדם, מיועד לטיפול בכאב ודלקות : כאבי גב, דלקות שרירים, כאבי בירכיים, כאבי צוואר, כאבי מרפק ועוד ...
פורסם בקטגוריית כאב, לפני 7 שנים 6 חודשים