לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3067 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האח הגדול 7

פורסם בתאריך 09/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

זמן לא רב לאחר שהחלה העונה החדשה של הישרדות, העונה החדשה של האח הגדול הלא היא עונת האח הגדול 7 כבר נמצאת ממש בפתח. עוד קצת יותר משבועיים ייפתחו הדלתות וייכנסו הדיירים החדשים והאנונימים עד אז לבית האח הגדול ויצטרכו להנעים את זממנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע למשך מספר לא מבוטל של ימים.

הרבה לא ידוע על העונה החדשה, בניגוד לפעמים הקודמות אפילו מי יהיו המנחים אנחנו כבר לא יודעים. במשך 6 עונות הנחו ארז טל ואסי עזר כצמד חמד על מסכי הטלוויזיהו הכימיה הייתה נהדרת. אבל קרה מה שקרה ואסי עזר נאלץ לעזוב לטובת הנחייה בתוכנית ריאלטי אחרת ועכשיו כסא המנחה נותר ריק לאדם לא ידוע. השמועות אומרות שהמנחה החדש הוא לא אחר מאשר כוכב וזוכה העונה השניה של התוכנית – אלירז שדה. כמובן זה בסדר שמועות ובין השמועות האלו יש שמות נוספים שהועלו כמו עופר שכטר, קארין גורן ואפילו מיה דגן ובאמת שאי אפשר לדעת כבר מי זה יהיה, אבל מה שבטוח, יהיו לו נעליים גדולות להיכנס אליהן. לא רק גדולות אלא גם קופצניות.

בדרך כלל, מס' שבועות לפני תאריך תחילת העונה כבר מתחילות להתרוצץ שמועות על מי הם המתמודדים אבל הפעם זה קצת שונה. התבשרנו על תחילת העונה בהפתעה גמורה כמעט חודש לפני שהתוכנית אמורה לעלות ב-16.12 ולכן לא ברור מי הם המתמודדים. מה גם שהתוכנית עולה בחורף שזה דבר שלא קרה עד כמה שזכור לי. למרות שאנחנו לא יודעים מי הם המתמודדים החדשים יש שמועה על בחור בשם מייקל אלרוי שהיה פעם ילדה בשם מישל ועבר ניתוח לשינוי מין. יש סיכוי לא רע שהוא ייכנס על תקן 'נציג הקהילה' כמו שעושים מדי עונה ועונה. האמת היא שהוא לא הטרנסג'נדר הראשון שנכנס לבית האח הגדול ובאחת העונות הקודמות הייתה המתמודדת סתיו וקנין שהייתה פעם גבר אך היא הודחה בשלבים מוקדמים מאוד וזה היה אכזבה ללא מעט צופים.

בקרוב נתחיל לראות פרומואים בתקווה שייחשפו פרטים חדשים מהעונה החדשה. גם בית האח הגדול לא נחשף ובאתר מאקו הועלו היום (יום ראשון 29 בנובמבר) תמונות של הבית בשיפוצים ועם הבטחה שיהיה מעניין ושנראה את הבית רק בפרק הראשון.

1363 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים