לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האח הגדול 7

פורסם בתאריך 09/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

זמן לא רב לאחר שהחלה העונה החדשה של הישרדות, העונה החדשה של האח הגדול הלא היא עונת האח הגדול 7 כבר נמצאת ממש בפתח. עוד קצת יותר משבועיים ייפתחו הדלתות וייכנסו הדיירים החדשים והאנונימים עד אז לבית האח הגדול ויצטרכו להנעים את זממנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע למשך מספר לא מבוטל של ימים.

הרבה לא ידוע על העונה החדשה, בניגוד לפעמים הקודמות אפילו מי יהיו המנחים אנחנו כבר לא יודעים. במשך 6 עונות הנחו ארז טל ואסי עזר כצמד חמד על מסכי הטלוויזיהו הכימיה הייתה נהדרת. אבל קרה מה שקרה ואסי עזר נאלץ לעזוב לטובת הנחייה בתוכנית ריאלטי אחרת ועכשיו כסא המנחה נותר ריק לאדם לא ידוע. השמועות אומרות שהמנחה החדש הוא לא אחר מאשר כוכב וזוכה העונה השניה של התוכנית – אלירז שדה. כמובן זה בסדר שמועות ובין השמועות האלו יש שמות נוספים שהועלו כמו עופר שכטר, קארין גורן ואפילו מיה דגן ובאמת שאי אפשר לדעת כבר מי זה יהיה, אבל מה שבטוח, יהיו לו נעליים גדולות להיכנס אליהן. לא רק גדולות אלא גם קופצניות.

בדרך כלל, מס' שבועות לפני תאריך תחילת העונה כבר מתחילות להתרוצץ שמועות על מי הם המתמודדים אבל הפעם זה קצת שונה. התבשרנו על תחילת העונה בהפתעה גמורה כמעט חודש לפני שהתוכנית אמורה לעלות ב-16.12 ולכן לא ברור מי הם המתמודדים. מה גם שהתוכנית עולה בחורף שזה דבר שלא קרה עד כמה שזכור לי. למרות שאנחנו לא יודעים מי הם המתמודדים החדשים יש שמועה על בחור בשם מייקל אלרוי שהיה פעם ילדה בשם מישל ועבר ניתוח לשינוי מין. יש סיכוי לא רע שהוא ייכנס על תקן 'נציג הקהילה' כמו שעושים מדי עונה ועונה. האמת היא שהוא לא הטרנסג'נדר הראשון שנכנס לבית האח הגדול ובאחת העונות הקודמות הייתה המתמודדת סתיו וקנין שהייתה פעם גבר אך היא הודחה בשלבים מוקדמים מאוד וזה היה אכזבה ללא מעט צופים.

בקרוב נתחיל לראות פרומואים בתקווה שייחשפו פרטים חדשים מהעונה החדשה. גם בית האח הגדול לא נחשף ובאתר מאקו הועלו היום (יום ראשון 29 בנובמבר) תמונות של הבית בשיפוצים ועם הבטחה שיהיה מעניין ושנראה את הבית רק בפרק הראשון.

1990 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 7 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים