לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האח הגדול 7

פורסם בתאריך 09/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

זמן לא רב לאחר שהחלה העונה החדשה של הישרדות, העונה החדשה של האח הגדול הלא היא עונת האח הגדול 7 כבר נמצאת ממש בפתח. עוד קצת יותר משבועיים ייפתחו הדלתות וייכנסו הדיירים החדשים והאנונימים עד אז לבית האח הגדול ויצטרכו להנעים את זממנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע למשך מספר לא מבוטל של ימים.

הרבה לא ידוע על העונה החדשה, בניגוד לפעמים הקודמות אפילו מי יהיו המנחים אנחנו כבר לא יודעים. במשך 6 עונות הנחו ארז טל ואסי עזר כצמד חמד על מסכי הטלוויזיהו הכימיה הייתה נהדרת. אבל קרה מה שקרה ואסי עזר נאלץ לעזוב לטובת הנחייה בתוכנית ריאלטי אחרת ועכשיו כסא המנחה נותר ריק לאדם לא ידוע. השמועות אומרות שהמנחה החדש הוא לא אחר מאשר כוכב וזוכה העונה השניה של התוכנית – אלירז שדה. כמובן זה בסדר שמועות ובין השמועות האלו יש שמות נוספים שהועלו כמו עופר שכטר, קארין גורן ואפילו מיה דגן ובאמת שאי אפשר לדעת כבר מי זה יהיה, אבל מה שבטוח, יהיו לו נעליים גדולות להיכנס אליהן. לא רק גדולות אלא גם קופצניות.

בדרך כלל, מס' שבועות לפני תאריך תחילת העונה כבר מתחילות להתרוצץ שמועות על מי הם המתמודדים אבל הפעם זה קצת שונה. התבשרנו על תחילת העונה בהפתעה גמורה כמעט חודש לפני שהתוכנית אמורה לעלות ב-16.12 ולכן לא ברור מי הם המתמודדים. מה גם שהתוכנית עולה בחורף שזה דבר שלא קרה עד כמה שזכור לי. למרות שאנחנו לא יודעים מי הם המתמודדים החדשים יש שמועה על בחור בשם מייקל אלרוי שהיה פעם ילדה בשם מישל ועבר ניתוח לשינוי מין. יש סיכוי לא רע שהוא ייכנס על תקן 'נציג הקהילה' כמו שעושים מדי עונה ועונה. האמת היא שהוא לא הטרנסג'נדר הראשון שנכנס לבית האח הגדול ובאחת העונות הקודמות הייתה המתמודדת סתיו וקנין שהייתה פעם גבר אך היא הודחה בשלבים מוקדמים מאוד וזה היה אכזבה ללא מעט צופים.

בקרוב נתחיל לראות פרומואים בתקווה שייחשפו פרטים חדשים מהעונה החדשה. גם בית האח הגדול לא נחשף ובאתר מאקו הועלו היום (יום ראשון 29 בנובמבר) תמונות של הבית בשיפוצים ועם הבטחה שיהיה מעניין ושנראה את הבית רק בפרק הראשון.

1625 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 3 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 10 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 11 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 6 שנים 2 שבועות