לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3065 מאמרים 822 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חתונת חורף

חתונת חורף

פורסם בתאריך 04/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

"רעמים וברקים בליל חורף קר ........"  לא בדיוק נשמע לנו המזג אוויר האולטימטיבי בכדי להתחתן .

האומנם ?

חתונת חורף כשמה כן היא , מתקיימת בחורף ולא בחודשי הקיץ החמים בהם רוב הזוגות בוחרים להתחתן .

זוגות רבים וטובים נוטים לחשוב שחתונה צריכה להתקיים בחודשי הקיץ ועושים טעות גדולה עקב מחשבה מוטעית זו.

לא פעם, חתונת חורף הוכחה כחתונה המשתלמת והטובה ביותר .

חתונת חורף מתקיימת בחודשים הקרים , ועקב כך שלא הרבה זוגות רוצים להתחתן בחודשים אלו, לבעלי האולמות קשה לשרוד מבחינה כלכלית בזמן הזה ולכן הם יוצאים במבצעים והטבות חסרי תקדים לכל הזוגות הסוגרים אצלם חתונה .

בסופו של דבר מי שמרוויח מעשיית חתונה בחורף הם הזוג החכם הבוחר להתחתן בחורף.

בחודשי הקיץ המון אנשים מוזמנים בכל יום למספר אירועים בו זמנית ככה שלא תמיד יוכלו להגיע דווקא לאירוע שלכם. בחורף, אנשים מוזמנים פחות לאירועים ולכן רוב הסיכויים שהאורחים אותם הזמנתם לחתונתכם יוכלו להגיע עקב כך שלא יהיו מוזמנים באותו היום לעוד כמה אירועים .

סיבה נוספת המצדיקה חתונת חורף היא שבחודשי הקיץ, להורים ולאנשים בפרט יש המון הוצאות על חופשות משותפות, קייטנות, בילויים והנאות שונות. לעומת זאת בחודשי החורף אנשים נוטים להסתגר בבתיהם, ההוצאות פחות מעיקות ודבר זה יכול לבוא לידי ביטוי במתנה גדולה יותר שאורחי האירוע יוכלו להעניק לכם.

במידה ותרצו אטרקציות מיוחדות לאירוע שלכם , בעלי העסקים הקטנים שעוסקים בעולם האירועים צמאים לעבודה בחודשים אלה ולכן ישמחו להעניק לכם את השירות שלהם במבצעים נרחבים ומשתלמים במיוחד.

שמלות כלה , חליפות חתן , איפור, שיער ועוד... אלו דברים שעולים לבעלי האירוע אלפי שקלים. גם סלוני הכלות ואנשי ה"ביוטי" ישמחו לקחת חלק ביום המאושר שלכם בעלות פחותה בהרבה אילולא הייתם מתחתנים בקיץ!

זכרו שחתונה נערכת מספר שעות , עובדים עליה חודשים ארוכים ומשלמים עליה כספים רבים. דאגו שערב זה יהיה משתלם עבורכם. החיים מתחילים כיום לאחר החתונה. האורות כבים האיפור יורד ואין דבר יותר כיף מלהישאר עם רווח בכיס ולהתחיל לתכנן את ירח הדבש במקום הקסום עבורכם!

348 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 6 חודשים
אירועים על חוף ים בעולם כולו, אירועים על חוף ים נחשבים לפסגת הבחירה. תיירים רבים בוחרים לחגוג אירועים על חוף הים כאן בישראל. והם לא טועים. גם בקרב הישראלים, סוג זה של בחירה נחשבת למבוקשת ביותר. גני אירועים רבים מחפשים כיצד ליצור בידול מבין מגוון האופציות המוצעות כיום. אין ספק שגן אירועים שבאמתחתו מקיימים אירועים על חוף ים נחשב לגן מבוקש מאוד.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 3 חודשים
גן אירועים על הים גן אירועים על הים - קיימים המון גנים ברחבי הארץ. השאלה המכרעת היא איך נבחר בגן אירועים על הים אשר יתאים בדיוק לצרכים ולרצונותינו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 4 חודשים
אירועים על הים אירועים על הים מתקיימים בכל יום ובכל מצב. ישנם אירועים על הים שיתקיימו בדרך כלל רק בחודשי הקיץ כגון חתונות, בר מצוות ואירועים משפחתיים שונים. מנגד ישנם אירועים על הים שיתקיימו גם בחודשי החורף וזה בעזרת קירוי המקום או בבחירת יום שמשמי באקראי.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 4 חודשים
חתונה על הים פעמים רבות בני זוג תוהים האם יוכלו להגישם שאת חלומם ולקיים חתונה על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 4 חודשים