לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פונדקאות בגיאורגיה - פתרון מושלם

פורסם בתאריך 10/12/2018      /      נכתב ע"י stork

כל מי שמתעניין ומחפש מידע בנושא של פונדקאות, נתקל בדרך כלל באפשרות המציעה את הפונדקאות בגיאורגיה. מה הייחודיות שיש בגיאורגיה ולמה בוחרים רבים להרחיק עד שם? ננסה לבדוק את הנושא במאמר שלפנינו.

גיאורגיה מהווה כיום יעד אידיאלי עבור זוגות נשואים ולא רק, לביצוע הליכי פונדקאות. יש לכך כמה וכמה סיבות ולא לחינם בוחרים רבים להרחיק עד לגיאורגיה על מנת שיוכלו להגשים את חלומם ולזכות לחבוק ילד משלהם.

המדיניות של גיאורגיה בנושא הפונדקאות

גיאורגיה היא אחת המדינות היחידות בעולם אשר אינה מערימה קשיים בנושאים בירוקרטיים שונים וביניהם גם בהליך הפונדקאות. למעשה הפונדקאות בגאורגיה הינו הליך שמוסדר בחוק. במסגרתו יכול כל אזרח מכל מדינה לעבור הליך שהוא יהיה לגמרי מעוגן חוקית, כאשר מיד לאחר הלידה של הילד האחריות על הילוד והסמכות ההורית תהיה בידיהם של ההורים המיועדים. בתעודת הלידה שתונפק על יד ממשלת גיאורגיה יופיעו שמות ההורים ולא תהיה מוזכרת כלל הפונדקאות. בגלל סיבות אלו פונים רבים דווקא לשם על מנת לממש את החלום.

האם כדאי להרחיק עד גיאורגיה?

אז אם תהינו מדוע ולמה אנשים בוחרים להרחיק עד גיאורגיה, אז כאן חשוב לנו לציין כי למעשה לא מדובר כאן במרחק גדול. למי שאינו יודע, גיאורגיה אינה רחוקה כל כך מישראל מבחינה גיאוגרפית. מדובר בסך הכול בטיסה של שעתיים וחצי! מלבד זאת, יש בגיאורגיה את כל התנאים הכי טובים הן מבחינת ההתפתחות והקדמה הטכנולוגית והן מבחינת היחס האוהד והלבבי לישראלים וליהודים. מלבד זאת עלות המחיה הינה נמוכה יחסית כך שהשהות במקום ממש לא הופכת לנטל כלכלי כבד.

חבילה בטוחה של 100% הצלחה

בגיאורגיה מוצעים התהליכים הכי בטוחים הכוללות חבילות מושלמות עם כל מה שצריך כאשר ברוב המקרים המחיר יהיה מוגדר מראש ויכלול את כל הפרטים המרכיבים את התהליך עד הסוף הטוב. ברור שאין דרך אחת ואחידה עבור כולם ולכל מטופל ישנו המסלול שלו. הוא כולל במקרים רבים ניסיונות רבים שכושלים ומאכזבים מאוד, הוא כולל תרופות, שורה ארוכה של בדיקות, ביקורים בקליניקה של עשרות פעמים לאורך כל הדרך. כאשר התשלום הינו מוגדר מראש, הרבה יותר קל ופשוט לתכנן הכול ולדעת לקראת מה צועדים. ישנם מקרים רבים אשר בהם יהיה צורך להחליף את הפונדקאית בגלל חוסר הצלחה, הפלה וכדומה. אף אחד אינו מסוגל להבטיח לנו הצלחה מידית ותינוק שייוולד מיד בטיפול הראשון. יש צורך בהרבה סבלנות, רצון חזק וכוח לעמוד מול אכזבות. אך ניתן להניח לאור הניסיון הרב, כי כאשר מבחינת הפרוצדורה החוקית אין יותר מידי קשיים, הרי שהדבר יוכל לצלוח ולהסתדר על הצד הטוב והשמח ביותר.

חוזרים בידיים מלאות

החלום הגדול למעשה הוא לחזור עם האוצר הענק בידיים. אין ספק כי שווה להשקיע ולשלם על הדבר הכי פלאי בעולם כל מחיר. הן מחיר כלכלי והן מחיר של וויתור משמעותי על הנוחיות, כאשר הדבר דורש לעיתים מגורים - אם כי זמניים - בחוץ לארץ. התוצאות בסופו של תהליך שוות את כל זה כאשר אין את הקושי של ההתמודדות עם העניינים הבירוקרטיים והכול נעשה באופן הרבה יותר מהיר ביחס לתהליך בישראל.

מעקב היריון – מי עוקב?

מעקב ההיריון בגיאורגיה הוא מעקב עקבי ומקצועי ביותר אשר מתבצע בהתאם לסטנדרטים הכי מתקדמים בעולם. קיים המכשור המתקדם ביותר ויחד עם הצוות המקצועי וצוות הגניקולוגים עוברת כל פונדקאית את מעקב ההיריון הכי קפדני. הוא כולל את כל הבדיקות הנדרשות לכל שלב כאשר הורים רבים בוחרים להיות נוכחים בעת הבדיקות המשמעותיות. כמו לדוגמא בביצוע סקירת המערכות. הורים רבים בוחרים לראות מקרוב ולהיות נוכחים היות ומדובר בשלבים הגורליים של המעקב אחר ההיריון. מובן כי גם בעת הלידה יהיו ההורים נוכחים והם יקבלו לידיהם את האוצר הגדול מיד כאשר יגיח לאוויר העולם.

עלות ההליך של הפונדקאות בגאורגיה

חשוב לדעת כי גם מבחינת המחיר, הרבה יותר משתלם לעבור את התהליך בגאורגיה. עלות הליך הפונדקאות הינו זול באחוזים משמעותיים ביחס להליך המתבצע בארצות הברית, בישראל ובהרבה ארצות אחרות. למעשה מדובר בחיסכון של 70%-80% ביחס לאזורים אחרים בעולם וניתן לומר כי לו רק בגלל המחיר, בלי להתייחס לשאר היתרונות, שווה להרחיק ולבצע את התהליך בגאורגיה.

מי הן הפונדקאיות בגיאורגיה?

הפונדקאיות עוברות הליכי סינון ושורה של בדיקות קפדניות על מנת לבצע את ההתאמה למשימה. הפונדקאיות צריכות להיות נשים בריאות, לא שותות, לא מעשנות, אימהות שחוו לידה אחת לפחות וכאלה שנבדקו מבחינה רפואית ומבחינה פסיכולוגית.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

במקרים רבים, כאשר בני הזוג מחליטים לצאת לדרך כזו, קודמים לזה ניסיונות שלא צלחו, בעיות רפואיות שונות לא תמיד פשוטות כמו גם הרבה אכזבות וכאב לב בעקבות כל אלו. כאשר הם כבר מגיעים לשלב הזה של חיפוש אחר פתרון של פונדקאות, הם כמהים למצוא את קרן האור ואת ההבטחה לאושר המיוחל. אין ספק כי בתהליך שכזה, יש צורך ליווי ותמיכה של אנשי מקצוע המכירים ויודעים מעט על התהליך הצפוי. ההתחלה מלווה בהרבה מאוד סימני שאלה כאשר בני הזוג לא יודעים איך וכיצד יתנהל הכול והאם אכן הניסיונות יצלחו בסופו של דבר. הליווי והתמיכה לאורך כל הדרך, כבר מעת הירידה מהמטוס כולל כל הפרוצדורה לאורך כל הדרך, תורמים רבות הן לשלוות הנפש של הזוג והן מהבחינה  הטכנית כאשר הם לא צריכים להתנהל לבדם בארץ זרה, עם שפה לא מוכרת ומנטליות שונה. מדובר ללא ספק במסע מופלא ומרגש וכאשר ההורים זוכים והוא אכן מגיע לסיומו הטוב, אין מאושרים מהם.

532 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת stork