לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך בחרתי מדביר באלעד

פורסם בתאריך 11/12/2018      /      נכתב ע"י yortem

לפני כמה שנים הייתי גר בעיר אלעד. מדובר בעיר יחסית חדש והבניינים בה חדשים שנבנו לאחר שנות ה-90. בגלל שהבניינים היו חדשים ונראים כל כך יפים ואסתטיים הייתי בטוח שלא אתקל בבעיות של מכרסמים. חרקים ידעתי שאמצא, כי חרקים מגיעים לכל מקום, אבל תמיד יצאתי בתחושה שמכרסמים כמו עכברים וחולדות זו נחלתם של בתים ישנים ורעועים. מפה לשם, נאלצתי לחפש חברת הדברה שתבצע את הדברה באלעד. העיר אלעד נמצאת במרכז הארץ, אבל העדפתי למצוא אנשים שנמצאים קרוב יותר. אין לי שום סיבה לפנות לחברה מתל אביב או רמת גן כשיש חברות הדברה באלעד.

אחת החברות שפניתי אליהן היא חברת אלמוג הדברה. החברה עשתה רושם טוב מאוד, ומי שדיבר איתי היה סבלני מאוד בשיחת הטלפון ובפגישה שביצענו. החברה קיימת כבר מס' שנים והיא עובדת עם עיריית אלעד ועיריות נוספות אז ידעתי שאני נמצא בידיים טובות. חברת אלמוג הדברה שלחה אל הבית שלי עובד הדברה והוא ביצע את העבודה בצורה טובה ומקצועית. במשך כל השנים שבהן גרתי שם לא נתקלתי יותר באף מכרסם.

לאחר מכן, כשעזבתי את העיר לטובת שכנתה ראש העין, העדפתי להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה של החברה גם בעיר. במקרה הזה, למזלי לא נתקלתי בשום חרקים, אבל הייתה לי חצר גדולה עם הרבה עשבים ורציתי הדברה חקלאית – הדברה שתמיס או תשרוף את כל העשבים השוטים שיש שם. כמובן שהעשבים האלו יכולים להביא איתם מזיקים כדוגמת חרקים ואפילו נחשים, אבל ידעתי שהדברה תעזור לי גם מבחינת הנראות של הגינה. זה לא כיף לראות את הגינה מלאה בעשבים. כבר אז, לא היססתי ופניתי לחברת אלמוג הדברה והם עשו את העבודה מעולה. אני ממליץ בחום על החברה – אם אתם מחפשים חברת הדברה, זכרו את השם - אלמוג הדברה.

592 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 3 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 3 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 7 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 6 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 5 חודשים