לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2143 מאמרים 445 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מזרון לעגלה

מזרון לעגלה

פורסם בתאריך 13/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

יש משפט שאומר ... "תישן כמו תינוק..."

האמנם?

תינוקות רבים אכן ישנים "כמו תינוקות" אך טיב ואיכות השינה שלהם תלויה מן הסתם במזרון עליו הם ישנים.

בתחילת חייו של התינוק , בחודשיו הראשונים הוא מאוד אוהב לישון בעגלה. המון הורים מניחים את הילד על מזרון בעגלה ושם התינוק ישן ברוב שעות היממה.

מדוע ? כיוון שאמבטיית העגלה היא מקום קטן ומתוחם והיא נותנת סוג של בטחון לרך הנולד שהוא ישן במקום קטן המדמה את בטן אימו בה הוא שהה במשך תשעה חודשים.

ישנן סוגים רבים של מזרונים לעגלה. ישנם מזרונים יקרים/זולים יותר, אך מה שחשוב הוא שבתחילת חודשיו הראשונים של התינוק, המזרון עליו ישן יהיה קשיח.

עדיף לבחור, במידה ויש אפשרות, במזרון אורטופדי מכיוון שבשלב זה עצמות התינוק נורא רכות ומשפעות מכל תנוחה.

חשוב מאוד שכאשר תינוק ישן על המזרון בעגלה וגם במיטתו/ בעריסתו , לשנות לו בכל פעם תנוחה. ישנם הורים שלא שמים לב לעובדה שהתינוק מבלה את רוב היום בשינה על צד אחד.  שזהו מצב שלילי שיכול לגרום לכך שראשו של התינוק יתעוות בצד אחד, משמע שיש ילדים שעקב כך שישנו הרבה על צד מסוים איזור הראש של אותו צד נהיה שטוח יותר ואז היה צורך לטפל בילדים אלו בטיפולים מיוחדים שיחזירו את הראש לצורתו המקורית . לכן יש לשים דגש חשוב בעניין זה .

דבר נוסף, כדאי לשים מעל המזרון לעגלה סדין מיוחד המתאים למזרון בכדי שלא נצטרך בכל פעם לכבס את המזרון.  תינוק מן הסתם פולט ועושה את צרכיו אמנם בטיטול אך לפעמים העניינים "מסתבכים..." וכל המזרון מתלכלך. לכן כאשר נשים סדין על מזרון העגלה נוכל להחליפו לעיתים קרובות ואיכות המזרון תשמר.

תינוקות בדרך כלל נרדמים על מזרון העגלה בעודם יוצאים לטיול בחוץ. יש משהו באוויר שמאוד מרגיע אותם. תחושת הנדנוד בעגלה מדמה להם את תחושת העוברות כאשר היו בבטן אימם בעודה הולכת ממקום למקום והם היו זזים איחד איתה. לכן ישנם תינוקות שכאשר הם יוצאים מביתם ונמצאים בעגלה הם יכולים לישון שעות רבות ואיך שיגיעו הביתה יתעוררו.

37 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
אולמות אירועים על הים במדינת ישראל ישנם המון אולמות אירועים על הים הממוקמים לציידו של הים המרגיע. המון בעלי אירועים חולמים על עשיית אירוע באולמות אירועים על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
אולמות בקיסריה אולמות בקיסריה- מה מייחד אותם משאר האולמות באזור? נתחיל בעובדה שאולמות בקיסריה ממוקמים ביישוב קסום- אחד מן היישובים הקהילתיים העשירים והעמידים במדינת ישראל.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חתונה על הים חתונה על הים , מי מאיתנו לא חלם להתחתן על הים ? איזה הורה לא חשב על יום חתונת ילדיו במקום קסום כמו זה ?
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
גני אירועים בקיסריה גני אירועים בקיסריה ממוקמים על רצועת חוף מדהימה, הכוללת בתוכה בתי קפה ומסעדות. הקרבה לים של אותם גני אירועים נותנת ערך מוסף לחוגגים אירועים בגנים אלו.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים