לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2261 מאמרים 482 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מזרון לעגלה

מזרון לעגלה

פורסם בתאריך 13/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

יש משפט שאומר ... "תישן כמו תינוק..."

האמנם?

תינוקות רבים אכן ישנים "כמו תינוקות" אך טיב ואיכות השינה שלהם תלויה מן הסתם במזרון עליו הם ישנים.

בתחילת חייו של התינוק , בחודשיו הראשונים הוא מאוד אוהב לישון בעגלה. המון הורים מניחים את הילד על מזרון בעגלה ושם התינוק ישן ברוב שעות היממה.

מדוע ? כיוון שאמבטיית העגלה היא מקום קטן ומתוחם והיא נותנת סוג של בטחון לרך הנולד שהוא ישן במקום קטן המדמה את בטן אימו בה הוא שהה במשך תשעה חודשים.

ישנן סוגים רבים של מזרונים לעגלה. ישנם מזרונים יקרים/זולים יותר, אך מה שחשוב הוא שבתחילת חודשיו הראשונים של התינוק, המזרון עליו ישן יהיה קשיח.

עדיף לבחור, במידה ויש אפשרות, במזרון אורטופדי מכיוון שבשלב זה עצמות התינוק נורא רכות ומשפעות מכל תנוחה.

חשוב מאוד שכאשר תינוק ישן על המזרון בעגלה וגם במיטתו/ בעריסתו , לשנות לו בכל פעם תנוחה. ישנם הורים שלא שמים לב לעובדה שהתינוק מבלה את רוב היום בשינה על צד אחד.  שזהו מצב שלילי שיכול לגרום לכך שראשו של התינוק יתעוות בצד אחד, משמע שיש ילדים שעקב כך שישנו הרבה על צד מסוים איזור הראש של אותו צד נהיה שטוח יותר ואז היה צורך לטפל בילדים אלו בטיפולים מיוחדים שיחזירו את הראש לצורתו המקורית . לכן יש לשים דגש חשוב בעניין זה .

דבר נוסף, כדאי לשים מעל המזרון לעגלה סדין מיוחד המתאים למזרון בכדי שלא נצטרך בכל פעם לכבס את המזרון.  תינוק מן הסתם פולט ועושה את צרכיו אמנם בטיטול אך לפעמים העניינים "מסתבכים..." וכל המזרון מתלכלך. לכן כאשר נשים סדין על מזרון העגלה נוכל להחליפו לעיתים קרובות ואיכות המזרון תשמר.

תינוקות בדרך כלל נרדמים על מזרון העגלה בעודם יוצאים לטיול בחוץ. יש משהו באוויר שמאוד מרגיע אותם. תחושת הנדנוד בעגלה מדמה להם את תחושת העוברות כאשר היו בבטן אימם בעודה הולכת ממקום למקום והם היו זזים איחד איתה. לכן ישנם תינוקות שכאשר הם יוצאים מביתם ונמצאים בעגלה הם יכולים לישון שעות רבות ואיך שיגיעו הביתה יתעוררו.

82 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
גן אירועים על הים גן אירועים על הים - קיימים המון גנים ברחבי הארץ. השאלה המכרעת היא איך נבחר בגן אירועים על הים אשר יתאים בדיוק לצרכים ולרצונותינו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אירועים על הים אירועים על הים מתקיימים בכל יום ובכל מצב. ישנם אירועים על הים שיתקיימו בדרך כלל רק בחודשי הקיץ כגון חתונות, בר מצוות ואירועים משפחתיים שונים. מנגד ישנם אירועים על הים שיתקיימו גם בחודשי החורף וזה בעזרת קירוי המקום או בבחירת יום שמשמי באקראי.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
חתונה על הים פעמים רבות בני זוג תוהים האם יוכלו להגישם שאת חלומם ולקיים חתונה על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אולם אירועים בקיסריה מחפשים אולם אירועים בקיסריה ? אין ספק שזו משימה קשה לבחור באחד מהם. בקיסריה קיים מגוון רחב של אולמות אירועים טובים, ברמה גבוהה יחד עם תודעת שירות יוצאת דופן.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
אולמות אירועים על הים במדינת ישראל ישנם המון אולמות אירועים על הים הממוקמים לציידו של הים המרגיע. המון בעלי אירועים חולמים על עשיית אירוע באולמות אירועים על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 חודשים 2 שבועות