לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2143 מאמרים 445 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תיקים לעגלות

תיקים לעגלות

פורסם בתאריך 13/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

בשעה טובה , ילדתם את הילד/ה לו חיכיתם כל כך .

המון מחשבות ולבטים בקניית כל פריט, מהגדול ועד לקטן, סוג המוצץ והבקבוק , סוגיית העגלות ואיך לא - תיק לעגלה.

נושא תיקי העגלות הינו נושא שיש לשים עליו דגש רב בעודך בוחרת את התיק המיוחל.  ישנן בנות שאוהבות תיקים מינימליסטים וקטנים – בעיה שתקשה עליהן כאשר יוצבו מולן עשרות סוגים של תיקים.

תיקים לעגלות מגיעים בגדלים שונים אך המכנה המשותף בניהם הוא גודלם היחסית גדול. הגודל נובע מצרכי ההורים והתינוק בעודם יוצאים מחוץ לבית.

כאשר אתם בוחרים תיק, שימו לב לכמה פרטים חשובים:

גודל התיק- עדיף שיהיה רחב עם נפח אחסון גדול – אין לדעת מה יתווסף לנו לתיק במהלך שהותנו מחוץ לבית עם התינוק.
בחירת צבע התיק- עקב כך שתיק העגלה מסתובב איתנו ממקום למקום , הוא נוטה להתלכלך . לכן רצוי שצבע התיק יהיה כהה. לפעמים בטעות רבה ומחוסר תשומת לב נשפכים נוזלים שונים בתוך התיק ולכן כאשר תיק העגלה יהיה בצבע כהה, פחות יראו את הכתמים.
דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, שתיק לעגלה היא מוצר יקר, וישנן הרבה הורים שמעבירים כמה לידות עם אותו התיק. לכן עדיף לבחור בצבע לא מגביל שיתאים גם לבן ולבת יחדיו.
סוג הבד- בבחירתכם תיק לעגלה, העדיפו תיק העשוי מבד דוחה כתמים ולא מבד עדין .
חלוקה- כאשר אנו יוצאים עם תינוק מהבית, אנו לוקחים עימנו המון דברים . כאשר תיק העגלה לא מחולק היטב לא נוכל למצוא שום פרט בתוך כל הבלגאן. בבחירתכם תיק שימו לב שיש לו מקום מסודר בצדדים לבקבוקי השתייה, מקום לטרמוס, מקום לטיטולים, חציצה בין חלקי התיק , מקום למוצצים וכד'...

השהיה עם התינוק בחוץ לפעמים מתארכת ולא מתוכננת לכן חשוב שתמיד יהיו לכם פרטים מסוימים בתיק שלא יצאו ממנו אף פעם גם כשאתם מגיעים הביתה כגון ; חבילת מגבונים , טיטולים, חיתול, בגדי החלפה, מוצץ ושמיכה קטנה. נורא מבאס להגיע לרגע מסוים ושהפרטים הנחוצים הללו לא ימצאו בתיק. כי אין כמו להיות מוכנים מראש !

39 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
אולמות אירועים על הים במדינת ישראל ישנם המון אולמות אירועים על הים הממוקמים לציידו של הים המרגיע. המון בעלי אירועים חולמים על עשיית אירוע באולמות אירועים על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
אולמות בקיסריה אולמות בקיסריה- מה מייחד אותם משאר האולמות באזור? נתחיל בעובדה שאולמות בקיסריה ממוקמים ביישוב קסום- אחד מן היישובים הקהילתיים העשירים והעמידים במדינת ישראל.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חתונה על הים חתונה על הים , מי מאיתנו לא חלם להתחתן על הים ? איזה הורה לא חשב על יום חתונת ילדיו במקום קסום כמו זה ?
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
גני אירועים בקיסריה גני אירועים בקיסריה ממוקמים על רצועת חוף מדהימה, הכוללת בתוכה בתי קפה ומסעדות. הקרבה לים של אותם גני אירועים נותנת ערך מוסף לחוגגים אירועים בגנים אלו.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים