לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3123 מאמרים 856 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
תיקים לעגלות

תיקים לעגלות

פורסם בתאריך 13/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

בשעה טובה , ילדתם את הילד/ה לו חיכיתם כל כך .

המון מחשבות ולבטים בקניית כל פריט, מהגדול ועד לקטן, סוג המוצץ והבקבוק , סוגיית העגלות ואיך לא - תיק לעגלה.

נושא תיקי העגלות הינו נושא שיש לשים עליו דגש רב בעודך בוחרת את התיק המיוחל.  ישנן בנות שאוהבות תיקים מינימליסטים וקטנים – בעיה שתקשה עליהן כאשר יוצבו מולן עשרות סוגים של תיקים.

תיקים לעגלות מגיעים בגדלים שונים אך המכנה המשותף בניהם הוא גודלם היחסית גדול. הגודל נובע מצרכי ההורים והתינוק בעודם יוצאים מחוץ לבית.

כאשר אתם בוחרים תיק, שימו לב לכמה פרטים חשובים:

גודל התיק- עדיף שיהיה רחב עם נפח אחסון גדול – אין לדעת מה יתווסף לנו לתיק במהלך שהותנו מחוץ לבית עם התינוק.
בחירת צבע התיק- עקב כך שתיק העגלה מסתובב איתנו ממקום למקום , הוא נוטה להתלכלך . לכן רצוי שצבע התיק יהיה כהה. לפעמים בטעות רבה ומחוסר תשומת לב נשפכים נוזלים שונים בתוך התיק ולכן כאשר תיק העגלה יהיה בצבע כהה, פחות יראו את הכתמים.
דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, שתיק לעגלה היא מוצר יקר, וישנן הרבה הורים שמעבירים כמה לידות עם אותו התיק. לכן עדיף לבחור בצבע לא מגביל שיתאים גם לבן ולבת יחדיו.
סוג הבד- בבחירתכם תיק לעגלה, העדיפו תיק העשוי מבד דוחה כתמים ולא מבד עדין .
חלוקה- כאשר אנו יוצאים עם תינוק מהבית, אנו לוקחים עימנו המון דברים . כאשר תיק העגלה לא מחולק היטב לא נוכל למצוא שום פרט בתוך כל הבלגאן. בבחירתכם תיק שימו לב שיש לו מקום מסודר בצדדים לבקבוקי השתייה, מקום לטרמוס, מקום לטיטולים, חציצה בין חלקי התיק , מקום למוצצים וכד'...

השהיה עם התינוק בחוץ לפעמים מתארכת ולא מתוכננת לכן חשוב שתמיד יהיו לכם פרטים מסוימים בתיק שלא יצאו ממנו אף פעם גם כשאתם מגיעים הביתה כגון ; חבילת מגבונים , טיטולים, חיתול, בגדי החלפה, מוצץ ושמיכה קטנה. נורא מבאס להגיע לרגע מסוים ושהפרטים הנחוצים הללו לא ימצאו בתיק. כי אין כמו להיות מוכנים מראש !

410 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אירועים על חוף ים בעולם כולו, אירועים על חוף ים נחשבים לפסגת הבחירה. תיירים רבים בוחרים לחגוג אירועים על חוף הים כאן בישראל. והם לא טועים. גם בקרב הישראלים, סוג זה של בחירה נחשבת למבוקשת ביותר. גני אירועים רבים מחפשים כיצד ליצור בידול מבין מגוון האופציות המוצעות כיום. אין ספק שגן אירועים שבאמתחתו מקיימים אירועים על חוף ים נחשב לגן מבוקש מאוד.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 4 חודשים
גן אירועים על הים גן אירועים על הים - קיימים המון גנים ברחבי הארץ. השאלה המכרעת היא איך נבחר בגן אירועים על הים אשר יתאים בדיוק לצרכים ולרצונותינו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 6 חודשים
אירועים על הים אירועים על הים מתקיימים בכל יום ובכל מצב. ישנם אירועים על הים שיתקיימו בדרך כלל רק בחודשי הקיץ כגון חתונות, בר מצוות ואירועים משפחתיים שונים. מנגד ישנם אירועים על הים שיתקיימו גם בחודשי החורף וזה בעזרת קירוי המקום או בבחירת יום שמשמי באקראי.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 6 חודשים
חתונה על הים פעמים רבות בני זוג תוהים האם יוכלו להגישם שאת חלומם ולקיים חתונה על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 6 חודשים