לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3310 מאמרים 916 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טבעות אירוסין סוליטר ומה העיצובים המובילים בקטלוג טבעות אירוסין 2019

פורסם בתאריך 13/12/2018      /      נכתב ע"י luxuryjewelryil@gmail.com

טבעות אירוסין סוליטר - יהלום סולו בטבעת זהב מעוצבת

טבעת אירוסין סוליטר היא טבעת קלאסית, יהלום בכל משקל שתבחרו ישובץ בטבעת זהב לבן או צהוב. מה שנשאר לכם לדעת הוא באיזה טבעות אירוסין מעוצובת אתם רוצים שהיהלום ישובץ. עם השנים חשבו התכשיטנים שעיצוב הסוליטר יעלם ויוחלף בעיצוב אחר ועדכני יותר, אך נוכחו לדעת שעיצוב הקלאסי חי ובועט ונמכר ללקחות שלפני הצעת נישואין יותר מכל עיצוב אחר. מה שנשאר לכם לעשות אחרי שהחלטתם שאתם רוכשים טבעת אירוסין סוליטר הוא בחירת העיצוב של טבעת הזהב.

טבעת אירוסין סוליטר - מה העיצובים המובילים?

האפשריות לבחירה רבות, ננסה לכוון אתכם כדי שתגיעו לבחירה הנכונה. 1. טבעות אירוסין סוליטר עם 4 או 6 שיניים המחזיקים את יהלום המרכזי, עצה - רכשו עם 6 שיניים האחיזה הרבה יותר בטיחותית. 2. טבעת אירוסין טוויסט סוליטר היא טבעת זהב מעט מסובבת האוחזת את היהלום עם 2 זרועות. 3. טבעת אירוסין וינטאג' עיצוב עתיק בזהב המשלב איורים של עתיקות חרוט בזהב. 4. טבעת אירוסין מעוצבת לדוגמה עיצוב של מגדל האייפל בזהב או כל עיצוב אחר בזהב קלאסי ועוד. מבין כל העיצובים הנמכר ביותר הוא טבעת אירוסין 6 שיניים.

לסיכום: טבעות אירוסין סוליטר למרות שרק אבן אחד משובץ בטבעת, ניתן להשיג עיצוב מדהים של טבעת אירוסין גם ללא יהלומים בצדדים. תמיד מאוחר יותר ניתן לשבץ יהלומים נוספים לפי התקשציב העומד לרשותכם.

421 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת luxuryjewelryil@gmail.com