לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2143 מאמרים 445 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מפעלים למכירה

מפעלים למכירה

פורסם בתאריך 20/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים.  קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו  על מכירת המפעל. מקרה שונה יכול להיווצר גם אצל מפעלים למכירה שהם דווקא מפעלים מצליחים מאוד, רווחיים וחזקים בשוק בו הם עוסקים. משקיע רואה פוטנציאל עסקי באותו מפעל ומעוניין ברכישתו.

מפעלים למכירה שבסופו של יום ימכרו, צריכים לקחת בחשבון שייתכן וההנהלה תתחלף, אך עובדי המפעל , הם אלו שאמורים להישאר בעבודה. קורים מצבים הם מפעלים נמכרים ובעלי השליטה החדשים עושים צמצומים רבים ופוגעים קשות בעובדים .

אותם עובדים , שצריכים לפרנס משפחות שלמות מוצאים עצמם מחוץ למעגל התעסוקה ללא עבודה. לאותם בעלי מפעלים אסור לשכוח את אותם אנשיי שוליים שבזכותם המפעל מספק את התוצרת שלו.

לפעמים , שינויים קורים לטובה , ואל מול מקרה של צמצום עובדים , יכול להיווצר מצב חדש של קליטת עובדים נוספים והגדלת מס' המועסקים במפעל- דבר שמספק מקומות עבודה נוספים למתגוררים באותו איזור .

שינוי נוסף יכול להתבצע לטובה גם בעניין הנהלה חדשה שתצ'פר את עובדיה על הישגיהם בעבודה, או סתם כך תשקיע בהם יותר הן בקורסים שונים , ימין עיון, השתלמויות , ימי כיף , מתנות לעובדים ועוד.

עקב כך שניהול מפעל טומן בחובו אחריות רבה  וישנם המון פרטים שצריך לקחת בחשבון בעת מכירת המפעל, רצוי שלכל עניין המכירה יתלווה אדם שעוסק ומבין במכירות מהסוג הנוכחי. מה גם שבעצם הליווי של אותו איש מקצוע פיננסי יכולים להיחסך כספים ותשלומים רבים.

קל  מאוד לבצע טעויות ולכן רצוי שתהליך המכירה ילווה בתיעוד של כל צעד לשם מניעת טעויות קריטיות. עסקה של מכירת מפעל מסתכמת בכמה מיליונים ולפעמים בעשרות מיליונים ולכן חשוב מאוד בעת המשא ומתן שבעל המפעל היוצא יספר ויציג תמונה אמיתית וברורה של אותו מפעל בכדי שהרוכשים החדשים יקבלו תמונת מצב אמיתית וכנה לגבי מצבו של אותו מפעל . בנוסף, יש לשכור את שירותיו של עו"ד שמתעסק בתחום המסחרי על מנת שלא ישכחו פרטים חשובים בענייני החוזים ההדדיים.

28 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
אולמות אירועים על הים במדינת ישראל ישנם המון אולמות אירועים על הים הממוקמים לציידו של הים המרגיע. המון בעלי אירועים חולמים על עשיית אירוע באולמות אירועים על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
אולמות בקיסריה אולמות בקיסריה- מה מייחד אותם משאר האולמות באזור? נתחיל בעובדה שאולמות בקיסריה ממוקמים ביישוב קסום- אחד מן היישובים הקהילתיים העשירים והעמידים במדינת ישראל.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חתונה על הים חתונה על הים , מי מאיתנו לא חלם להתחתן על הים ? איזה הורה לא חשב על יום חתונת ילדיו במקום קסום כמו זה ?
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
גני אירועים בקיסריה גני אירועים בקיסריה ממוקמים על רצועת חוף מדהימה, הכוללת בתוכה בתי קפה ומסעדות. הקרבה לים של אותם גני אירועים נותנת ערך מוסף לחוגגים אירועים בגנים אלו.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 2 שבועות 3 ימים
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 5 ימים