לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הפעלת יום הולדת חד קרן – הטרנד שכבש את עולם הילדים

פורסם בתאריך 24/12/2018      /      נכתב ע"י sivan

יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה – זה הרגע לכבוש את כולם

גם השנה אתם מתלבטים איך לרגש את הילדים בהפקת יום הולדת מרשימה? והנה לכם התשובה! יום הולדת חוגגים רק פעם בשנה, אבל החוויה נצרבת לאורך זמן, וזו סיבה טובה דייה לרתק את הילדים להפקה מושקעת ויסודית ברוח הטרנדים שכבר כובשים את הארץ באופן מושלם.

הפעלת יום הולדת חד קרן היא הפעלה המיועדת לקטנטנים, אף ילד לא נשאר אדיש ובלתי פעיל לנוכח התפאורה, התלבושות, המוצרים, ההפתעות, ההפעלות, ההפקה המושקעת מן היסוד. בעידן שבו הילדים חשופים לטכנולוגיה מתפתחת ומתקדמת קשה לרגש אותם, אך יש דרך קלה לעשות זאת כשמציגים מולם דמויות מן האגדות שמקבלות נופך אמיתי, סיפורים מרגשים, שירים וריקודים. חדי הקרן עושים את העבודה כשמנגישים אותם לילדים באמצעות דמויות מפתח, תחפושות וחשיבה על כל הפרטים, החל מעוגת חד הקרן ועד לתחפושות בדמותו, לאטרקציות השונות ולרוח חדי הקרן האצילים מאז ועד עולם.

 

חלומם של כל ילד וילדה - להיות חלק מעולם האגדות

כדי להבין מקרוב מהי הפעלת יום הולדת חד קרן כדאי להכיר קצת יותר את עולם האגדות שכל הילדים רוצים לקחת בו חלק פעיל. ילדי יום ההולדת יתחפשו לחדי קרן, יתאפרו בהתאם, יתרגשו ללא ספק מן המעמד, יזכו לכיסא מלכות ברוח חד הקרן, יזמינו את כולם לרקוד, לשיר, לשחק, להתפעל, לזכות בהפתעות, להתקרב לעולם בעלי החיים, לצחוק, לשחרר אדרנלין, להיות שקועים בעולם של טוב ושמחה, עולם של חדי הקרן – כל זאת בהפקה מרשימה שתופעל על ידי מנחה שחייב להכיר את עולם הילדים, להוקיר אותו, לכבוש את ליבם של הקטנים, לרתק אותם בהרפתקה קסומה של מספר שעות שהילדים לא ישכחו למשך שבועות.

הכנת המתחם לאירוע יום ההולדת

כחלק מהעניין חשוב להכין את המתחם שבו תארחו את הילדים ותחגגו את המאורע - ברוח חדי הקרן. ניתן לתלות תמונות של ילדי יום ההולדת מחופשים לחד קרן, להוסיף צבעים ובדים בגוונים בהירים כחלק מהתפאורה, כיסא המלכות יעוצב בהתאם, כשבמהלך יום ההולדת ישתתפו הילדים בתחרויות שונות, ירקדו וישירו שירים מקוריים, ייהנו מבובות ענק מעוצבות, מקעקועי נצנצים לבחירה ומעוד אטרקציות נפלאות, כאשר יוענק יחס מועדף לילדי יום ההולדת שיתחפשו בעצמם לחדי קרן, הכוכבים הנולדים של החגיגה, וכמובן, אל תשכחו הכנת עוגה - חד קרן, כדי שיהיה מתוק וטעים במיוחד.

456 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת sivan