לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה קורה בצפון?

פורסם בתאריך 26/12/2018      /      נכתב ע"י radya

בימים אלו בצפון הארץ צה"ל מסקל פעולות טרור על ידי השמדת מנהרות טרור ויצא למבצע "מגן צפוני", ראש הממשלה, בניימין נתניהו ביקש שלא לקרוא לפעולה זו מבצע, אלה, פעילות שבה לפי הנאמר צה"ל כמעט סיים את השמדת מנהרות אלו, אך הבעיה היא לא המנהרות, אלה התקיפה בסוריה מצד ישראל עקב נחיטות שלושה מטוסים אירנים שהמריאו מטהרן לסוריה, כאשר אחד המטוסים הוא מטוס תובלה  IL-76 של חברת "סייריאן איירלינס". 

תושבי צפון השרון דיווחו ששמעו פיצוץ עז עד לכדי שהתמונות בבית זזו, אז נורה טיל אשר פגע במהלך התקיפות לפי הדיווחים בבכירים של החיזבאללה, הסורים בתגובה שיגרו טילי S-200, שכנראהיורטו בעזרת SA-22.

התקיפה החלה כאשר אנשי החיזבאללה היו אמורים לעלות לכיוון המטוס בדרך לטהרן, מטוס מדגם ג'מבו 747 של חברת התעופה האיראנית Fars Air Qeshm המזוהה עם משמרות המהפכה, שהה כמה שעות בודדות באזור דמשק והמריא לכיוון טהרן חזרה, אותו מטוס משמש ככל הנראה לתובלת ציוד צבאי עבור צבא סוריה של הנשיא בשאר אסד אשר פועל בשיתוף פעולה יחד עם החיזבאללה.

בכל אתרי החדשות, בערוצי הרדיו והטלוויזיה דיווחו הבוקר על מאורע זה בצל הודעת הקדמת הבחירות וניתן מקום קטן בניגוד לראיונות עם מתמודדים ואישי פוליטיקה ודבר לא נאמר על מאורע זה מצידם, אותם אישי פוליטיקה מדברים על עצמם ועל מפלגתם בלי לומר דבר וחצי דבר על הפעולה המסיבית שהייתה אמש. איילה חסון מראיינת ב-103FM את דוד ביטן והוא נשמע שמח וצוחק כאילו הכל שיגרתי ואנחנו לא מבינים מה קורה בצפון ולמה הבחירות מקבלות יותר זמן אוויר מאשר פעולה מסוג זה ולמה אנחנו ניזונים מיעידות חוץ ודיווחים מערוצים ועיתונים אמריקאים.

746 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת radya
הראיון החפוז של בינימין נתניהו בחדשות השבת של קשת פתאום הודיע ראש הממשלה בינימין נתניהו שהוא מגיע להתארח בחדשות סוף השבוע של קשת בניצוחה של קרן מרציאנו כאשר מדובר במוסף, עם כתבות סוף שבוע ולא חדשות לאותו יום עם פאנל של כתבים מלווים בתחקירים ועניינים פוליטיים מדיניים.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 3 שנים 4 חודשים
איפור לפורים איך להיתאפר לפורים ומה לעשות אם לא רוצים לרכוש איפור בסכומי עתק, אך רוצים בכל זאת להשקיע על איפור שיתאים לתחפושת?
פורסם בקטגוריית איפור, לפני 3 שנים 5 חודשים
המזרחית כבשה את הרדיו המוזיקה המזרחית כבשה את תחנות הרדיו וכעת ניתן להאזין לתחנות רדיו רבות אשר משמיעות מוזיקה מזרחית ושירי נשמה מבלי לחפש שעות בסקלה, מה גם שניתנות גם תחנות רדיו אונליין אשר מתעסקות אך ורק בז\'אנר.
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 3 שנים 6 חודשים
אייל גולן ודניאל גרינברג גילו את הזוגיות שלהם דווקא ביום החתונה של אילנית למה דווקא אייל גולן ודניאל גרינברג גילו את אהבתם ביום חתונתה של אילנית לוי ואלירז שדה?
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 3 שנים 7 חודשים
בון ג\'ובי 2019 זה רשמי, בון ג'ובי יגיעו ב-25.7.19 לפארק הירקון בפעם השנייה אחרי שביקרו אותנו בשנת 2016 עם הופעה בלתי נשכחת שמשאירה טעם של עוד. ג\'ובי הבטיח וקיים, הזמר אמר שהלהקה מבטיחה לבוא לישראל שוב עוד בעת ההופעה כי הם הרגישו את וויב הקהל ואת העוצמות של הישראלים יחד עם אהבתנו ללהקה האגדית.
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 3 שנים 7 חודשים