לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לא מרוצים ממראה הסנטר שלכם? עיצוב סנטר ללא ניתוח יהפוך אתכם למרוצים!

פורסם בתאריך 26/12/2018      /      נכתב ע"י linoyka

הסנטר שלנו יכול להיות כה דומיננטי במראה הכללי של הפנים שלנו, עד כדי כך שהסנטר יכול להעיד על אופי, על יופי, אצילות ואף על גיל האדם, בעוד שסנטר נפול, קטן מידי, שפיצי ומחודד, כמו גם מקומט: מעיב על המראה הכללי ואינו מקנה את הפרופורציה הדרושה לתווי הפנים.

בעבר, ניתוחי סנטר היו כמעט בלתי אפשריים ובמידה והם התקיימו בניתוח, באמצעות אשפוז, ימי התאוששות והחלמה רבים, תוך תהליך כירורגי מתיש ומייגע.

עם זאת כיום, באמצעות שיטת עיצוב סנטר ללא ניתוח: יכולים רבים ליהנות ממראה פנים מעוצב ונאה.

מה זה עיצוב סנטר ללא ניתוח?

עיצוב סנטר ללא ניתוח נעשה על ידי חומרים כמו גם שתלים שנועדו לאפשר מראה סנטר שאינו נסוג או קטן, סנטר פרופורציונאלי למבנה הפנים, כמו גם שמתאים לאופיו של המטופל.

מומחים בתחום יכולים באמצעות חומרי מילוי או באמצעות שתלים לאפשר סנטר מעוצב בצורה טובה יותר, תוך פרוצדורות שאינן ניתוחיות.

בנוסף, ניתן לבצע הקטנת סנטר על ידי הסרת רקמה מעצם הסנטר ובכך קבלת מראה הרמוני עם מסגרת מתאימה ובעת קשר ופרופורציה למראה הכללי של המטופל.

מדוע כדאי לבחור דווקא בעיצוב סנטר ללא ניתוח?

אם פרוצדורות ניתוחיות לא מתאימות לכם, אם שבירת של עצם הסנטר מפחידה אתכם כמו גם שימי ההתאוששות וההחלמה לא כאלה שאתם רוצים או יכולים לעמוד בהם - חשוב שתדעו כי בכמה שעות בודדות תוכלו ליהנות מסנטר מותאם באופן מושלם למראה הפנים שלכם.

בנוסף, כיום ישנם רופאים המשלבים בין עיצוב מראה האף לעיצוב הסנטר ובכך מקנים מראה נפלא לפנים!

מדוע כדאי לעבור עיצוב סנטר?

יעילות - עיצוב סנטר ללא ניתוח נחשב יעיל יותר ומקנה פרוצדורה פשוטה ללא כאבים.

התאמה מושלמת – כאשר אתם מבצעים עיצוב סנטר ללא ניתוח, אתם לא בוחרים בניתוח שאינו הפיך, אלא בחומרי מילוי או שתל שניתן להחליף או לשנות במידה ואינכם מרוצים.

עלויות – בזמן שניתוחים פלסטיים נחשבים יקרים, עיצוב סנטר בלי ניתוח מקנה תשלום מוזל יותר על הפעולה תוך יכולות לשנות את מראה הסנטר בכל זמן.

לסיכום, אם אתם לא מרוצים: אתם לא חייבים להסכים! פרוצדורות ללא ניתוח לעיצוב הפנים ושלל טיפולים אסתטיים כולם יאפשרו לכם להיות בטוחים בעצמכם ומרוצים מהמראה הכללי שלכם.

200 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת linoyka
רופא שיניים במודיעין | שתלים דנטליים לחיוך מושלם או עקב כאב שמצריך החלפה צריך לעיתים להחליף את השן בשתל, איך מתחילים, מדריך קצר למשתמש.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שבועות 4 ימים
קורס עזרה ראשונה | רענון עזרה ראשונה אלפי אנשים מודים על שלא נגרם להם נזק גופני בעקבות תגובה מהירה של אנשים שעברו קורס עזרה ראשונה. על מדובר בעצם?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שבועות 5 ימים
מכון יופי | ד"ר ויטה יעקובלב מאמר המספק תיאור של שירותים הניתנים במכון יופי
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה, לפני 1 חודשים 2 ימים
קורס עזרה ראשונה תיאור כללי על קורסי עזרה ראשונה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 1 שבועות
הלבנת שיניים | רופא שיניים במודיעין טיפול בשיניים צהובות, הקדמה ודרכי מניעה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 חודשים 2 ימים