לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3942 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מטבח מוסדי- איך הוא נראה ב 2018

פורסם בתאריך 30/12/2018      /      נכתב ע"י סיגי

כולנו יודעים עד כמה קשה לתפקד בלי ארוחה מזינה אשר תכניס לגופנו את חומרי ההזנה שאנו זקוקים להם ותאפשר לנו להתחיל ולהמשיך את יומינו על הצד הטוב ביותר. הדבר נכון במיוחד כאשר אנו נמצאים במקום העבודה ומוציאים אנרגיות רבות במהלכו, שעלולות להותיר אותנו עייפים וללא מוטיבציה להמשיך לעבוד. כדי לפתור את הבעיה הזו, מקומות עבודה רבים הכניסו מטבח מוסדי שמתמחה בהכנת ארוחות לכמויות קטנות, וגם גדולות, של עובדים, והודות לכך נהנים מתפוקה מתמשכת, והכי חשוב – מעובדים מרוצים.

מטבח מוסדי בישראל – מסירים בודדים למאות סועדים

מטבח מוסדי נחשב בעבר למטבח של מפעלים אשר מנפיק אוכל לעובדים הרעבים אשר מזכיר את האוכל הביתי, אך פעמים רבות היה פחות איכותי ממנו. כולנו מכירים ויכולים לדמות במוחנו תמונות של עובדים שפופים עומדים בתור עם מגש ומחכים לקבל מנות אוכל שאינן ממש דומות לאוכל, אך עם הגדילה המתמדת של מדינתנו הקטנה, גדלה גם הדרישה עבור חברות הסעדה מקצועיות שיכינו אוכל לעובדים לא רק במפעלים, אלא במשרדי הייטק וכל מקום אחר שבו יש צורך להאכיל כמות בינונית עד גדולה של סועדים בצורה קבועה ואיכותית.

עם הצמיחה הזו והביקוש ההולך וגובר עבור חברות הסעדה, כך גם השתנה האוכל שמכינות החברות הללו אשר מותאם לעובדים, הכמות שלהם והטעם שלהם באוכל. כיום קייטרינג בעבודה הוא שירות מבוקש שחברות רבות צריכות ורוצות, ועובדיהן נהנים ממנו על בסיס יומי.

הדגש הגדול של חברות הסעדה אשר מכינות אוכל לעובדים הוא על חומרי הגלם והמנות היוצאות מדי יום לקהל הרעב. חברת הסעדה איכותית מגישה לעובדים אוכל טרי מחומרי גלם עונתיים, כמות שתספיק לכולם ומגוון של מנות שמתאימות לאנשים בעלי צרכים תזונתיים ייחודיים, או כאלו שבוחרים להימנע ממזונות מסוימים ללא סיבות בריאותיות.

חברות הסעדה בעלות ניסיון יודעות גם להכין מגוון גדול של מנות מדי יום כדי לאפשר לסועדים ליהנות ממאכלים שונים ולא מנות זהות מדי יום שעלולות להפוך לאפרוריות עם הזמן ולדחוק את העובדים לחפש ארוחות במקום אחר או לטרוח ולהביא אוכל מוכן מהבית.

אופי העבודה במשק הישראלי השתנה בצורה מדהימה בשני עשורים האחרונים, ובין שמדובר במפעל ובין שמדובר בחברת היי טק, דבר אחד בטוח – עובדים רעבים זקוקים לאוכל. הודות לחברת הסעדה מקצועית ובעלת ניסיון שתוכל להתאים למקום העבודה שלכם תפריט שיספק את כל העובדים, כולם יוכלו ליהנות מארוחה טובה מדי יום ולחזור לעבודה כשהם שבעים ועם חיוך על פניהם.

בתאבון!

 

653 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים ב-2018 שישה חוקים בסיסיים במציאת והעסקת חברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 3 חודשים
ניקיון מפעלים עבור מפעילי מחסנים ומפעלים מכל הצורות והגדלים, שמירה על המפעל נקי ומסודר הוא אחד המאבקים הגדולים ביותר של העבודה
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 7 חודשים
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 4 שנים 2 חודשים
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 3 שנים 9 חודשים
חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 4 שנים 2 חודשים