לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3080 מאמרים 828 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מפעלים למכירה

מפעלים למכירה

פורסם בתאריך 30/12/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים.  קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו  על מכירת המפעל. מקרה שונה יכול להיווצר גם אצל מפעלים למכירה שהם דווקא מפעלים מצליחים מאוד, רווחיים וחזקים בשוק בו הם עוסקים. משקיע רואה פוטנציאל עסקי באותו מפעל ומעוניין ברכישתו.

מפעלים למכירה שבסופו של יום ימכרו, צריכים לקחת בחשבון שייתכן וההנהלה תתחלף, אך עובדי המפעל , הם אלו שאמורים להישאר בעבודה. קורים מצבים הם מפעלים נמכרים ובעלי השליטה החדשים עושים צמצומים רבים ופוגעים קשות בעובדים .

אותם עובדים , שצריכים לפרנס משפחות שלמות מוצאים עצמם מחוץ למעגל התעסוקה ללא עבודה. לאותם בעלי מפעלים אסור לשכוח את אותם אנשיי שוליים שבזכותם המפעל מספק את התוצרת שלו.

לפעמים , שינויים קורים לטובה , ואל מול מקרה של צמצום עובדים , יכול להיווצר מצב חדש של קליטת עובדים נוספים והגדלת מס' המועסקים במפעל- דבר שמספק מקומות עבודה נוספים למתגוררים באותו איזור .

שינוי נוסף יכול להתבצע לטובה גם בעניין הנהלה חדשה שתצ'פר את עובדיה על הישגיהם בעבודה, או סתם כך תשקיע בהם יותר הן בקורסים שונים , ימין עיון, השתלמויות , ימי כיף , מתנות לעובדים ועוד.

עקב כך שניהול מפעל טומן בחובו אחריות רבה  וישנם המון פרטים שצריך לקחת בחשבון בעת מכירת המפעל, רצוי שלכל עניין המכירה יתלווה אדם שעוסק ומבין במכירות מהסוג הנוכחי. מה גם שבעצם הליווי של אותו איש מקצוע פיננסי יכולים להיחסך כספים ותשלומים רבים.

קל  מאוד לבצע טעויות ולכן רצוי שתהליך המכירה ילווה בתיעוד של כל צעד לשם מניעת טעויות קריטיות. עסקה של מכירת מפעל מסתכמת בכמה מיליונים ולפעמים בעשרות מיליונים ולכן חשוב מאוד בעת המשא ומתן שבעל המפעל היוצא יספר ויציג תמונה אמיתית וברורה של אותו מפעל בכדי שהרוכשים החדשים יקבלו תמונת מצב אמיתית וכנה לגבי מצבו של אותו מפעל . בנוסף, יש לשכור את שירותיו של עו"ד שמתעסק בתחום המסחרי על מנת שלא ישכחו פרטים חשובים בענייני החוזים ההדדיים.

374 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
אירועים על חוף ים בעולם כולו, אירועים על חוף ים נחשבים לפסגת הבחירה. תיירים רבים בוחרים לחגוג אירועים על חוף הים כאן בישראל. והם לא טועים. גם בקרב הישראלים, סוג זה של בחירה נחשבת למבוקשת ביותר. גני אירועים רבים מחפשים כיצד ליצור בידול מבין מגוון האופציות המוצעות כיום. אין ספק שגן אירועים שבאמתחתו מקיימים אירועים על חוף ים נחשב לגן מבוקש מאוד.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 3 חודשים
גן אירועים על הים גן אירועים על הים - קיימים המון גנים ברחבי הארץ. השאלה המכרעת היא איך נבחר בגן אירועים על הים אשר יתאים בדיוק לצרכים ולרצונותינו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 5 חודשים
אירועים על הים אירועים על הים מתקיימים בכל יום ובכל מצב. ישנם אירועים על הים שיתקיימו בדרך כלל רק בחודשי הקיץ כגון חתונות, בר מצוות ואירועים משפחתיים שונים. מנגד ישנם אירועים על הים שיתקיימו גם בחודשי החורף וזה בעזרת קירוי המקום או בבחירת יום שמשמי באקראי.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 5 חודשים
חתונה על הים פעמים רבות בני זוג תוהים האם יוכלו להגישם שאת חלומם ולקיים חתונה על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 5 חודשים
אולם אירועים בקיסריה מחפשים אולם אירועים בקיסריה ? אין ספק שזו משימה קשה לבחור באחד מהם. בקיסריה קיים מגוון רחב של אולמות אירועים טובים, ברמה גבוהה יחד עם תודעת שירות יוצאת דופן.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 5 חודשים