לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4023 מאמרים 1211 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון מפעלים

פורסם בתאריך 31/12/2018      /      נכתב ע"י סיגי

עבור מפעילי מחסנים ומפעלים מכל הצורות והגדלים, שמירה על המפעל נקי ומסודר הוא אחד המאבקים הגדולים ביותר של העבודה. כדי לעזור לך, כתבנו את המדריך הזה המכיל את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לשמור על המכונות בקו הייצור שלך נקיות, תקינות, ולאפשר לעבוד במעברים של המחסן שלך ללא פסולת ועם מינימום של מאמץ.

אז, אנחנו ממליצים לקרוא על מנת לברר בדיוק מה אתה צריך לעשות כדי לשמור על הניקיון והסידור של המפעל שלך או מחסן וכיצד לשמור על סביבת עבודה מאורגנת עם מינימום של טרחה.

היתרונות של מחסן נקי או מאורגן או מפעל

למי שאין חברת ניקיון למפעלים אשר דואגת לפן הזה של התפעול במהלך העבודה העבודה סדירה, ממולץ לוודא כי המפעל שלך או המחסן שלך נקי תמיד ומסודר. התנהלות זו דורשת קצת מאמץ ותכנון קדימה, אך היא יכולה להחזיר את ההשקעה בה כמה פעמים.

 

פרודוקטיביות מוגברת

ראשית, שמירה על סביבת עבודה מאורגנת תקל על הצוות שלך למצוא את הציוד ואת החומרים הדרושים להם, מה שיוביל הגדלת הפרודוקטיביות באופן ישיר. זו גם דרך בעקיפין להגביר את הפרודוקטיביות של הצוות - אם העובדים שלך ידעו להקדיש זמן ומשאבים כדי לוודא שסביבת העבודה שלהם נקיה, בטוחה ויעילה, הם יטו גם להתגאות בעבודתם.

 

כמו בעל מחסן או בעל המפעל, חשוב במיוחד להבין כי שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת היא גם דרך להתנהל בהתאם להוראות וסטנדרטים תעשייתיים של בריאות ובטיחות

 

אי ציות לחוקי הבטיחות והבריאות יכול לא רק לשים את העובדים שלך בסכנה, אלא גם להוביל את העסק שלך למצב שבו הוא נכשל במבדקים של מפקחים על בריאות ובטיחות, אשר עלול להוביל לאובדן פיננסי רציני.

בקיצור,שמירה על מחסן נקי או מאורגן או מפעל תוביל להגדלת הפרודוקטיביות למורל גבוה יותר של הצוות, כמו גם תבטיח כי העסק שלך עומד בכל הקריטריונים הבריאותיים ובטיחותיים הנוכחיים. מצד שני, ללא שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, מקום מלוכלך ומבולגן עלול לא רק למנוע מהצוות שלך לעבוד בקיבולת מקסימלית, אלא גם לשלוח מסר רע לעובדים שלך או כל המבקרים באתר שלך על סוג של העסק שאתה מפעיל.

 

ביצוע מפעל או תוכנית ניקוי מחסן

 

סוג העבודה שתבצע בחנות העסקית שלך ישפיע על התדירות שבה יש לנקות, אך עליך לבצע שני סוגים של ניקוי שגרות: ניקוי עמוק ורגיל.

חברת ניקיון למפעלים, אשר עובדת בתחום תוכל לספק את השירות הזה לבעלי המפעל, ולבצע את העבודה בצורה מקצועית ויעילה.

 

707 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים ב-2018 שישה חוקים בסיסיים במציאת והעסקת חברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 5 חודשים
מטבח מוסדי- איך הוא נראה ב 2018 איך חברת הסעדה בעלת ניסיון יודעת להתמודד עם האתגרים של החיך הישראלי, בלי לוותר על איכות בגלל הכמות
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 9 חודשים
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 4 שנים 4 חודשים
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 3 שנים 11 חודשים
חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 4 שנים 4 חודשים