לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אוהל נגד גשם לאירוע

פורסם בתאריך 05/01/2019      /      נכתב ע"י דוד כמהין

מדינת ישראל התברכה באקלים יחסית פשוט אם משווים למדינות טרופיות באזור קו המשווה. מיקומנו מצפון לקו המשווה מקנה אקלים סובטרופיים (בלטינית פירושה מתחת) והינו אקלים מצפון ומדרום לאקלים הטרופי אשר בקו המשווה. תנאי הגשם בקלים זה שונים בין המקומות, אך ברובם מתחלקים לסוגי משקעיים שונים שניתן להגדירן כגשום, גשום למחצה או שחון. במדינת ישראל מוגבר אקלים זה כאקלים סובטרופי ים תיכוני אשר נפוץ במדינות שלחוף הים התיכון. 

בחורף הישראלי בירושלים, יורדים בממוצע כ600 מ"מ של גשם נתון יחיסת גבוהה ביחס למיקומים אחרים במדינה. בבואנו לתכנן אירוע בעונת החורף כאן בישראל, עלינו לקחת בחשבון את סוגיות מזג האויר המשתנות. בחורף, אילו האירוע המתוכנן עשוי להתקיים בחיק הטבע, בגן אירועים או בחצר הבית, עלינו לשקול אופציה עבור אוהל נגד גשם לאירוע מתוך מחשבה על סוגיה זו. לרוב, אוהל נגד גשם מצדיק את הקמתו ותמיד מביא עימו ערך מוסף של תחימת האזור של האירוע ומתן אווירה אינטימית וחמימה למוזמנים השונים. 

קיימים מגוון רחב של אוהלים נגד גשם אשר יכולים להתאים לאירוע שלכם. אוהלי מתיחה, אוהלי קונסטרוקציה בבניה מודולרית וכד'. מטרתם של האוהלים לאירועים הינה זהה - מתן סגירה מפני הגשם עבור האירוע. לא פעם, מפיקי אירועי העומדים מאחורי הצלחות ענק של אירועי יוקרה מהגדולים שנראו לוקחים עדיין את סוגיות מזג האויר לא כברורות מאליהן ודואגים לכיסוי מפני הגשם תוך הגשמת ערך מוסף של תיחום האירוע ומתן תחושת חמימות וקרבה בין המוזמנים לאירוע.

לסיכום, במדינה גשומה וחורפית כמו שלנו, אוהלים נגד גשם הינם דבר שכדי לקחת בחשבון כבר בשלבי תכנון האירוע וליישם דגשים אלו למען הצלחתו וחמימותו של האירוע אותו אתם מקימים. אין חכם כבעל נסיון, ואין אירוע חורפי ללא אוהל נגד גשם.

437 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת דוד כמהין
הצללות לאירועים כל מפיק אירועים יודע שסוגיית מזג האויר הינה קריטית ביותר בבואכם לתכנן אירוע. אין לך נסיון בתכנון אירוע? מאמר זה יעזור לך בפתרון לתכנון סוגיית מזג האויר.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 9 חודשים