לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3065 מאמרים 822 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תיווך – האם זה עדיין רלוונטי במאה ה-21?

פורסם בתאריך 13/01/2019      /      נכתב ע"י איתן בוט

אחד התחומים שנמצא בין לבין, במובנים רבים, הוא תיווך. לא מעט אנשים, ויתרו ומוותרים על הצורך לעבוד עם משרדי תיווך, שכן אם הם יכולים לפרסם את הנכס שברשותם באתר אינטרנט בחינם ולהציע לכל מי שמחפש, לפנות אליהם על מנת לשמוע פרטים, למה שהם יתחלקו ברווח עם משרד תיווך? הם יכולים גם לפרסם את הנכס בחינם וגם למכור או להשכיר אותו, בעצמם.

אך לא במקרה תיארנו את המקרה של משרדי תיווך כבין לבין. לא מעט אנשים פרטיים וכן עסקים, מעדיפים לעבוד עם מתווכים ומשרדים שעוסקים בתחום מסיבות שונות. לא פעם זה מקל עליהם את העבודה, ומאפשר להם לחסוך זמן וכסף. מה עוד שהרבה פעמים, הם זוכים בזכות העבודה הצמודה עם משרדי תיווך, ביתרונות רבים שהם לא בהכרח יכולים להשיג באמצעות אתרי אינטרנט או בפרסום באופן עצמאי.

מה היתרונות של עבודה עם משרדי תיווך

אנחנו יכולים למצוא שורה של יתרונות בעבודה עם משרדי תיווך מסוגים שונים. ראשית, אנחנו חוסכים לעצמנו לא מעט זמן. המתווך דואג לפרסם עבורנו את הנכס, הוא גם דואג להציג אותו בפני לקוחות פוטנציאליים. כך, שאם אנחנו רוצים למכור או להשכיר אותו, אנחנו לא חייבים להגיע אליו בכל פעם כשלקוח רוצה לראות אותו. זה מקל מאוד במיוחד על אנשים עובדים, הורים לילדים קטנים או על אנשים שאינם מתגוררים באזור.

שנית, משרדי תיווך יכולים לנהל עבורנו את המשא ומתן. לא כולם יודעים כיצד לעשות את זה, לא כולם מתמחים בנושא. מתווכים הם בעלי ניסיון רב ולכן הם יכולים לייצר את התהליך בצורה הרבה יותר אפקטיבית. הם כמובן יידרשו לייצג אותנו מול הצדדים השונים.

שלישית, משרדי תיווך מכירים מגמות בשוק. הם יודעים כמה עולות דירות באזור שלנו, כמה עולים משרדים. הם יכולים לעזור לנו לקבוע מחיר לנכס וגם לקבל אותו. במקרים רבים, אם אנחנו לא מעורים היטב במה שקורה באזור, אזי שלא יהיה לנו את המידע הזה, ואנחנו עלולים להפסיד כתוצאה מכך לא מעט כסף.

בסיכומו של דבר אנחנו יכולים לראות שיש משמעות רבה למשרדי תיווך גם במאה ה-21.

 

314 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת איתן בוט
טיפוח הכלב – מדוע זה חשוב? לא פעם אנחנו יכולים לראות ברחוב, בתים של אנשים, תוכניות טלוויזיה, מגזינים, עיתונים ואתרי אינטרנט, כלבים מטופחים עד לשערה האחרונה. מדובר בכלבים שבעליהם לוקחים אותם באופן קבוע אל המספרה על מנת לספר אותם ולספק להם מראה יפה וייחודי.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 1 שנים 5 חודשים