לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המזרחית כבשה את הרדיו

פורסם בתאריך 14/01/2019      /      נכתב ע"י radya

המוזיקה המזרחית כבשה את תחנות הרדיו וכעת ניתן להאזין לתחנות רדיו רבות אשר משמיעות מוזיקה מזרחית ושירי נשמה מבלי לחפש שעות בסקלה, מה גם שניתנות גם תחנות רדיו אונליין אשר מתעסקות אך ורק בז'אנר.

היסטוריית המוזיקת המזרחית ברדיו

בשנות ה-90 בעקבות גל תחנות הרדיו הפיראטיות, מאזיני רדיו רבים נטשו תחנות ליגיטימיות עבור תחנות הרדיו הפיראטיות שהיו מתעסקות בז'אנר ספציפי כמו מוזיקת פופ, מוזיקה קצבית ומוזיקה מזרחית, 

תחנות כמו רדיו גל היו משדרות מאונייה בים ולכן לא יכלו להיתפס, אך כאשר החלו להכניס את המוזיקה המזרחית אפילו לשעתיים ביום כולל תכנית עם מלל ודיבורים כמו תוכניותיו של דידי הררי ותכניתו של אליקו ב-91FM קמו עוד תחנות שהרימו את הכפפה ועשו את המהלך הזה גם כן.

כעת ישנן תחנות אזוריות אשר משמיעות מוזיקה מזרחית ותכנים בנושא עם כתבות וראיונות בנושאים הקשורים לז'אנר בשילוב תכנניות בידור כמו למשל חם אש שמשדרת בתדר 99.5FM אשר משדרת באזור חיפה כאשר היא תחנת בת של רדיו חיפה.

כמובן שישנן גם תחנות רדיו אונליין כמו רדיו המזרח, רדיו גל שעבר מהסקלה לתחנה אינטרנטית, רדיו פלפל ועוד תחנות רבות וטובות אשר מתעסקות בז'אנר הנ"ל.

כעת ניתן לשמוע אפילו בתחנה כמו גלגלצ במקום פלייליסט קבוע של שירי פופ או מיינסטרים עברי גם את זמרי הז'אנר המזרחי ואפילו תשמעו שירי נשמה ישנים וטובים כמו שיריו של זהר ארגוב.

805 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת radya
הראיון החפוז של בינימין נתניהו בחדשות השבת של קשת פתאום הודיע ראש הממשלה בינימין נתניהו שהוא מגיע להתארח בחדשות סוף השבוע של קשת בניצוחה של קרן מרציאנו כאשר מדובר במוסף, עם כתבות סוף שבוע ולא חדשות לאותו יום עם פאנל של כתבים מלווים בתחקירים ועניינים פוליטיים מדיניים.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 4 שנים 6 חודשים
איפור לפורים איך להיתאפר לפורים ומה לעשות אם לא רוצים לרכוש איפור בסכומי עתק, אך רוצים בכל זאת להשקיע על איפור שיתאים לתחפושת?
פורסם בקטגוריית איפור, לפני 4 שנים 7 חודשים
אייל גולן ודניאל גרינברג גילו את הזוגיות שלהם דווקא ביום החתונה של אילנית למה דווקא אייל גולן ודניאל גרינברג גילו את אהבתם ביום חתונתה של אילנית לוי ואלירז שדה?
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 4 שנים 9 חודשים
בון ג\'ובי 2019 זה רשמי, בון ג'ובי יגיעו ב-25.7.19 לפארק הירקון בפעם השנייה אחרי שביקרו אותנו בשנת 2016 עם הופעה בלתי נשכחת שמשאירה טעם של עוד. ג\'ובי הבטיח וקיים, הזמר אמר שהלהקה מבטיחה לבוא לישראל שוב עוד בעת ההופעה כי הם הרגישו את וויב הקהל ואת העוצמות של הישראלים יחד עם אהבתנו ללהקה האגדית.
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 4 שנים 9 חודשים
מה קורה בצפון? בימים אלו בצפון הארץ צה"ל מסקל פעולות טרור על ידי השמדת מנהרות טרור ויצא למבצע "מגן צפוני", ראש הממשלה, בניימין נתניהו ביקש שלא לקרוא לפעולה זו מבצע, אלה, פעילות שבה לפי הנאמר צה"ל כמעט סיים את השמדת מנהרות אלו, אך הבעיה היא לא המנהרות, אלה הטילים שנורו אמש...
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 4 שנים 9 חודשים