לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מערכות לבניית אתרים בחינם

פורסם בתאריך 13/12/2015      /      נכתב ע"י Freesite

אתרי אינטרנט, הינם אוסף של עמודים ומידע – טקסט או יישומים אחרים, אשר נמצאים ומאוחסנים תחת כתובת משותפת, ולרוב גם שרת משותף. אתר אינטרנט מכיל מידע בנושאים שונים בדרך כלל תחת תחום זהה, אתרי אינטרנט משמשים עסקים, תכנים פרטיים או קבוצתיים ועבור תכנים אקדמאים.

כאשר רוב תושבי מדינת ישראלים מעבירים את זמנים הפנוי בגלישה באינטרנט, עבור חדשות, משחקים וקריאת מאמרים – ישראלים רבים מנצלים את רשת האינטרנט עבור חיפוש בעלי מקצוע באזורם, אם זו חנות או אינסטלאטור, עסקים רבים מבינים זאת ופונים לבעלי מקצוע המתמחים בבניית אתרים על מנת לפתוח אתר אינטרנט ובכך להשתלב בעידן ההולך והמתפתח – עידן האינטרנט.

לא רק עסקים, האינטרנט הוא זירה גם לאתרים פרטיים שאינם למטרות רווח, לדוגמה אתרי ילדים, גם ילדים בתחום גילאים רחב מאוד פותחים לעצמם אתר –בדרך כלל באמצעות מערכות לפתיחת אתרים בחינם, המאפשרות ממשק פשוט למשתמש, ומאפשרות כלים שונים לעיצוב האתר, וכתיבת תכנים.

עסקים רבים, פונים קיום לחברות אתרי אינטרנט אשר פותחות ומקדמות אתרים עבור עסקים וחברות, חברות בניית האתרים מעצבות לפי דרישה ואף כותבות תכנים במידת הצורך. דואגות לכתובת דומיין (כתובת האינטרנט), אחסנת האתר ברשת האינטרנט וקידום במילות מפתח שונות במנועי החיפוש. לדוגמה, בעל עסק למכירת כובעים ירצה שהחברות יקדמו את האתר שלו במילים "מכירת כובעים","כובעים למכירה".

פתיחת אתר לא תמיד מצריכה מאמץ כספי, ניתן גם לפתוח אתר אינטרנט דרך מערכות לבניית אתרים בחינם – כמו wix,פריסייט,livecity ודומיהם, אשר מאפשרות עיצוב אתר באמצעות מערכת חינמית, כתיבת תכנים לאתר, העלאת תמונות, בחירת כתובת אינטרנט מקוצרת ועוד.

עסקים רבים מגלים את היתרונות של בניית אתר בתשלום, כאשר חברות האינטרנט שמתמחות בבניית אתרים מבצעות התאמה של תכנים ותבנית עיצוב למטרות האתר או העסק, ובכך מעצימים את חווית הגולש לעיתים גם באמצעות תוספים שונים כמו גלריה או עמוד טופס יצירת קשר.

לא תמיד נצטרך לשלם כסף עבור בניית אתר, לעיתים אתר באמצעות מערכת חינמית לפתיחת אתרים עשוי להניב תוצאות לא פחותות מאשר דרך חברה לבניית אתרים, הכל שאלה של מטרה ותקציב, במידה והמטרה שלנו היא לפתוח אתר בעל מספר עמודי תוכן שיווקי ויספיק לנו לעשות זאת באמצעות מערכות לפתיחת אתרים בחינם – כמובן שעדיף זאת. כלכלית ומבחינת נוחיות.

מערכות לבניית אתרים בחינם, מכילות בתוכן במקרים רבים ממשקים ואפשרויות שונות שיאפשרו עבורך לעצב בהתאמה אישית את אתרך, או לבחור מתוך ערכות עיצוב מוכנות, עריכת תכנים באמצעות ממשק WYSIWYG – לכתיבת תוכן מסוגנן בזמן אמת, כתובת מקוצרת אישית (לדוגמה yoursite.example.com) ועוד.

השלב הראשון בהקמת אתר האינטרנט שלנו הוא התכנון, נצטרך לחשוב ולתכנן לפני שנתחיל לפעול בבניית האתר על כלל המרכיבים אשר יחולו על האתר (לדוגמה: עיצוב, תוכן, אפיקי פרסום וקידום האתר).

מעוניין לפתוח אתר בחינם? הרשם עכשיו ובנה אתרך בחינם.

1551 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Freesite
בניית אתרים בחינם - זול או בעצם עולה ביוקר? כמעט בכל המקרים, האתר שתבנה יהיה הפנים שלך באינטרנט וכאשר לקוחות שלך ירצו לחפש אותך לפני ביצוע העסקה, האתר שלך הוא שייתן את הרושם הכולל ממך, ולו יש השפעה עמוקה ביותר על תודעת הלקוח.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 7 שנים 7 חודשים
פתיחת אתר אינטרנט בחינם פורטל בניית אתרים בחינם עשוי לסייע לנו בתהליכים רבים בפתיחת האתר שלנו, בשלבי העיצוב, כתיבת התכנים ואף בשלב פרסום האתר שלנו באינטרנט. למערכות פתיחת האתרים בחינם אפשרויות רבות שיעשו את האתר שלנו נגיש יותר, וייחודי עבור העסק שלנו ו/או התוכן הפרטי.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 7 שנים 9 חודשים