לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3369 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דניה סיבוס

פורסם בתאריך 15/01/2019      /      נכתב ע"י פסגת דן 2019

דניה סיבוס בע"מ, חברת בת  של אפריקה ישראל להשקעות בע"מ.

 

החברה המובילה בענף הבנייה מזה למעלה משמונים שנה, דניה סיבוס מתמחה בתחומי הבניה והתשתיות, תכנון וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים עם דגש על מצוינות ניהולית והנדסית, טכניקות בניה מתקדמות , ואיכות ושירות ללא מתחרים.

 

החברה מבצעת בניה איכותית למגורים, כגון פרויקט פסגת דן ברמת גן, המהווה עד היום גרעין פעילות ומקור גאווה. לחברה מערכת הקשרים מצוינת עם החברות היזמיות המובילות בארץ, וגאה בבניתן של יחדות דיור ומגדלים שונים לעשרות אלפי דיירים בארץ.

 

לאורך השנים הקימה החברה גם עשרות פרויקטים מרשימים של בניה ציבורית ,משרדים, מסחר ותעשיה עבור גופים ציבוריים ויזמים פרטיים.

 

במקביל לפרויקטים של בניית מגורים כדוגמת פסגת דן ופרוייקטים ציבוריים מגוונים, התמחתה החברה בפרויקטים מורכבים וגדולים של הקמת תשתיות, הכוללים סלילת כבישים, תשתית מסילות ברזל, הקמת גשרים, כריית מנהרות ופיתוח תשתיות הכרחיות נילוות לפרויקטים אלו.

 

מפעל סיבוס רימון לבניה מתועשת מספק פתרונות מתועשים איכותיים לכל סוגי הבניה והתשתיות, והוא מקור גאווה לחברה ולחברות הבת שלה.

 

בשילוב של יכולת הנדסית עצמאית לתכנון עבודות הנדסה אזרחית ולבחינת פתרונות חליפים יעילים לתכנון קיים, מייחד את החברה כשותף מרכזי הן בתחום הפרויקטים המורכבים מסוג תכנון וביצוע, הן במסגרת קבלנית והן במסגרת של פרויקטים של הסקטור הציבורי בשילוב הסקטור הפרטי

 

במקביל על מספר רב של מייזמים בישראל עליהם החברה אמונה, החברה מייצאת מזה שנים את יכולותיה הניהוליות וההנדסיות לפרויקטים מצליחים בחו"ל. החברה ממשיכה לבנות באירופה ובארה"ב פרויקטים מרשימים בתחומי הבניה למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות עבור אפריקה-ישראל ויזמים נוספים. פרויקטים אלו נמצאים בשלים שונים- מפרויקטים שהושלמו בהצלחה, דרך פרויקטים שבבנייה כגון פסגת דן, ועד פרויקטים עתידיים שבשלבי תכנון מתקדמים.

 

בשנים האחרונות הקימה החברה חברות בנות המתמחות בתחומים נישתיים יותר של עולם הבנייה- בביצוע עבודות גמר ושימור ובביצוע עבודות גאוטכניות.

 

בסוף שנת 2009 רכשה דניה את חברת אפריקה ישראל מגורים היוזמת ומפתחת מעל 1,000 יחידות דיור בשנה ופועלת תחת המותג "סביונים", אך גם בונה את פרויקט פסגת דן.


 

החברה נבחרה להיות אחת מ-100 החברות המובילות בישראל לשנת 2012 עפ"י "קבוצת דן אנד ברדסטריט"

 

521 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת פסגת דן 2019
מחירי דירות פסגת דן השפעת סלילת הרכבת הקלה, אמורה להשפיע מאוד על כל אזור המרכז וגם על הפרויקטים החדשים שנבנים שישביחו את עצמם עוד יותר.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 2 שנים 2 חודשים
מהו מפרט דירה, ומה נכלל במפרט דירה- באדיבות פסגת דן המפרט הטכני של דירה הינו טופס אשר ממולא ע”י היזם והוא יתאר בפרוטרוט את מבנה הבניין וזה במטרה למנוע חילוקי דעות שעלולים לצוץ בין המוכר לקונה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 8 חודשים
פסגת דן - יותר מבית חכם פסגת דן מציעה מגדלי יוקרה למגורים ואיכות חיים ברמה גבוהה ואפשרית לכלל האוכלוסיה.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 2 שנים 1 חודשים
רמת גן מתעדכנת- באדיבות פסגת דן זה לא סוד שבעיני רבים רמת גן נחשבת לעיר רדומה, משעממת, אפילו זקנה. לשמחת תושבי העיר במיוחד, הצפיפות בגוש דן הביאה איתה שינוי אדיר בענף הנדל"ן בכלל וברמת גן בפרט.
פורסם בקטגוריית אירוסין, לפני 1 שנים 6 חודשים
מה צריך לדעת כשמחפשים חברת הובלות- באדיבות פסגת דן מעבר לדירה חדשה, לדוגמה בפסגת דן, הוא מעבר מלא בהתרגשות. במקביל, מדובר בתהליך הדורש מכם למצוא חברת הובלות מקצועית, איכותית ומהימנה להעביר את "החיים" שלכם לבית החדש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 6 חודשים