לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2292 מאמרים 492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דניה סיבוס

פורסם בתאריך 15/01/2019      /      נכתב ע"י פסגת דן 2019

דניה סיבוס בע"מ, חברת בת  של אפריקה ישראל להשקעות בע"מ.

 

החברה המובילה בענף הבנייה מזה למעלה משמונים שנה, דניה סיבוס מתמחה בתחומי הבניה והתשתיות, תכנון וביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים עם דגש על מצוינות ניהולית והנדסית, טכניקות בניה מתקדמות , ואיכות ושירות ללא מתחרים.

 

החברה מבצעת בניה איכותית למגורים, כגון פרויקט פסגת דן ברמת גן, המהווה עד היום גרעין פעילות ומקור גאווה. לחברה מערכת הקשרים מצוינת עם החברות היזמיות המובילות בארץ, וגאה בבניתן של יחדות דיור ומגדלים שונים לעשרות אלפי דיירים בארץ.

 

לאורך השנים הקימה החברה גם עשרות פרויקטים מרשימים של בניה ציבורית ,משרדים, מסחר ותעשיה עבור גופים ציבוריים ויזמים פרטיים.

 

במקביל לפרויקטים של בניית מגורים כדוגמת פסגת דן ופרוייקטים ציבוריים מגוונים, התמחתה החברה בפרויקטים מורכבים וגדולים של הקמת תשתיות, הכוללים סלילת כבישים, תשתית מסילות ברזל, הקמת גשרים, כריית מנהרות ופיתוח תשתיות הכרחיות נילוות לפרויקטים אלו.

 

מפעל סיבוס רימון לבניה מתועשת מספק פתרונות מתועשים איכותיים לכל סוגי הבניה והתשתיות, והוא מקור גאווה לחברה ולחברות הבת שלה.

 

בשילוב של יכולת הנדסית עצמאית לתכנון עבודות הנדסה אזרחית ולבחינת פתרונות חליפים יעילים לתכנון קיים, מייחד את החברה כשותף מרכזי הן בתחום הפרויקטים המורכבים מסוג תכנון וביצוע, הן במסגרת קבלנית והן במסגרת של פרויקטים של הסקטור הציבורי בשילוב הסקטור הפרטי

 

במקביל על מספר רב של מייזמים בישראל עליהם החברה אמונה, החברה מייצאת מזה שנים את יכולותיה הניהוליות וההנדסיות לפרויקטים מצליחים בחו"ל. החברה ממשיכה לבנות באירופה ובארה"ב פרויקטים מרשימים בתחומי הבניה למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות עבור אפריקה-ישראל ויזמים נוספים. פרויקטים אלו נמצאים בשלים שונים- מפרויקטים שהושלמו בהצלחה, דרך פרויקטים שבבנייה כגון פסגת דן, ועד פרויקטים עתידיים שבשלבי תכנון מתקדמים.

 

בשנים האחרונות הקימה החברה חברות בנות המתמחות בתחומים נישתיים יותר של עולם הבנייה- בביצוע עבודות גמר ושימור ובביצוע עבודות גאוטכניות.

 

בסוף שנת 2009 רכשה דניה את חברת אפריקה ישראל מגורים היוזמת ומפתחת מעל 1,000 יחידות דיור בשנה ופועלת תחת המותג "סביונים", אך גם בונה את פרויקט פסגת דן.


 

החברה נבחרה להיות אחת מ-100 החברות המובילות בישראל לשנת 2012 עפ"י "קבוצת דן אנד ברדסטריט"

 

96 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת פסגת דן 2019
מחירי דירות פסגת דן השפעת סלילת הרכבת הקלה, אמורה להשפיע מאוד על כל אזור המרכז וגם על הפרויקטים החדשים שנבנים שישביחו את עצמם עוד יותר.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 4 חודשים 4 שבועות
פסגת דן - יותר מבית חכם פסגת דן מציעה מגדלי יוקרה למגורים ואיכות חיים ברמה גבוהה ואפשרית לכלל האוכלוסיה.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 4 חודשים 3 שבועות
איך תבנו משכנתא ותקנו דירה בפסגת דן זוגות צעירים (ולא רק הם) מגיעים לחלום על דירה כמו בפרויקט פסגת דן שתעניק להם יציבות בחיים, בשלב מסוים מפסירקים לחלום וצריך לבצע
פורסם בקטגוריית משכנתא, לפני 3 חודשים 23 שעות
תחבורה בגוש דן וסביב פרויקט פסגת דן גוש דן הוא שמו המקובל של אגד הערים שבמרכזו תל אביב-יפו, ושמהווה את הטבעות הפנימיות של מטרופולין תל אביב, ולפעמים מתייחס למטרופולין כולו כמו בפסגת דן. בכל הגדרה, גוש דן הוא השטח העירוני וריכוז האוכלוסייה הגדול בישראל. מקור השם הוא בשבט דן אשר נחלתו הייתה באזור גוש דן המודרני.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 4 חודשים 2 שבועות