לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3963 מאמרים 1190 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ללכת כל הדרך אל הזיכיון

פורסם בתאריך 16/01/2019      /      נכתב ע"י netash

עולם הזכיינות והזכיינים מוכר לנו לרוב מבתי עסק של הלבשה ואו מזון, זו שיטה נפוצה ושתופסת תאוצה יותר ויותר, בדרך זו חברה שיש לה סימנים מסחריים מעניקה לזכיין את הזכות להשתמש בסימנים אלו ובשיטות שלהם תמורת תשלום קבוע מראש. שיטה זו החלה לפעול בארה"ב בשנות ה-50 של המאה שעברה עקב הרצון להגדיל הפצה של מוצרים.
מדובר למעשה בניהול עסק עצמאי אבל גם להיות חלק מחברה גדולה יש לך גב מאחוריך אתה לא לבד בעסק.

למי זה מתאים ? 
לכל מי שנמאס לו להיות שכיר ועסק עצמאי הוא מבחינת חלום אבל נכון זה מפחיד להקים מותג ולצמוח מאפס, כי כשאין את הבטחון להצליח ואת הבטחון לשכר קבוע זה לא פשוט.
כשאתה זכיין מחד אתה עצמאי לגמרי ומאידך אתה מקבל את כל הכלים המקצועיים וכל הליווי מהרשת.
אתה מתחיל את העסק כשמראש יש לך שם ומוניטין של חברה גדולה ומוכרת, מוניטין של רשת, מוניטין שאנשים מכירים וסומכים, מוניטין שיוצר אמון ובטחון וכן תנאי סחר טובים יותר זה מה שמביא לך את הדבר החשוב ביותר - הלקוחות ואת הפרנסה.
כשאתה זכיין אין לך צורך להתעסק בשיווק אתה מתעסק בניהול נטו. הרשת עושה בשבילך את הפירסום. מתפעול וקידום אתר אינטרנט דרך ניהול פעילויות ברשתות החברתיות ועד יחסי ציבור ומיילים ששוב הכל מתרכז לכך לתת לך כמה שיותר עבודה ולהביא כמה שיותר לקוחות עד אליך.
כשאתה זכיין יש לך עם מי להתייעץ, אם זה עם זכיינים כמוך או עם הרשת עצמה אתה לא לבד יש הרגשת שייכות קולוגיליות יש לך קורת גג הרשת תתן לך את כל הכלים לניהול העסק אבל ההחלטות בסופו של יום הם שלך אתה המנהל!

אז איך כל זה קשור לספורט ?
עולם הזכיינים הגיע גם למאמני הכושר ואין מדובר בזיכיון לחדרי כושר ולא רק בית קפה או חנות כפי שאנחנו מכירים ולכן גם אין תשלום על שכירות ו/או ארנונה,חשמל ומים.     
יש שחקן חדש בשוק.
wewalk הינה רשת קבוצות הליכה הגדולה בארץ שמוכרת זיכיון למאמני כושר שרוצים לפתוח עסק עצמאי ולא יודע את הדרך לשם.  WEWALK נותנת את כל הליווי המקצועי וההדרכה שצריך בתחום מליווי פיננסי ומשפטי ועד ליווי אישי, הכשרה והדרכה מקיפה, בין אם מדובר ביעוץ עיסקי ובין אם הדרכות מכירות.
כך מאמן הכושר לא לבד.

סקרנים איך זה עובד ?
השיטה של WEWALK פשוטה כל מאמן כושר מקבל זיכיון (זכות) לאיזור מסויים באחד הפארקים בארץ והמטרה לאחד אנשים עם אהבתם להליכה. ליצור קבוצות הליכה לפי גיל וכושר גופני ליצור חבריות ובכך לשלב ספורט עם הנאה בשילוב מאמן כושר צמוד, אין הגבלה למשתתפים ושעות האימונים גמישות.
מאמן הכושר מתעסק עם מה שהוא אוהב באמת - הכושר.  אין לו צורך להתעסק בשיווק, פירסום, מיתוג, הנה"ח ובכל "הבירוקרטיה" הלא נעימה שבה הוא פחות מבין,
וכך שהמוניטין של החברה מאחוריו יש מי שעושה בשבילו את העבודה ודואג שהמאמן ירוויח יותר מנויים שנתיים יותר לקוחות יותר אמון ויותר עבודה.
ככה נראה שכולם מרוויחים ומרוצים, המאמן המתאמן והרשת שנותנת את התמיכה מסביב.

854 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת netash