לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3244 מאמרים 892 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
משכנתא פסגת דן

איך תבנו משכנתא ותקנו דירה בפסגת דן

פורסם בתאריך 20/01/2019      /      נכתב ע"י פסגת דן 2019

זוגות צעירים (ולא רק הם) מגיעים לחלום על דירה כמו בפרויקט פסגת דן שתעניק להם יציבות בחיים, בשלב מסוים מפסירקים לחלום וצריך לבצע, ופה מתחילות המחשבות על משכנתא. בין אם יש להם ידע או לפחות הבנה במושגים ובין אם לא הם יצטרכו להתמודד ולדעת לבנות את המשכנתא שגם תשאיר להם מקום של שקט למרות ההוצאה.

 

אף שקביעת המסלולים ותמהיל המשכנתא, תלויי מצבו של הזוג הלוקח, ההון העצמי שמצוי ברשותו, אם בכלל מצוי, בפרמטרים כמו כושר ההשתכרות של שני בני הזוג, יכולת ההחזר החודשי וכל זאת מבלי שיועמס נטל בלתי נסבל על משק הבית ושיקולים נוספים.

המסלולים היותר נבונים יכולים להיות מסלול הפריים משום שהוא אינו צמוד למדד והוא אינו מושפע מתנודותיו. כמו כן ללוקחת ההלוואה במסלול זה ניתנת האפשרות להחזיר את ההלוואה בכל עת מבלי לשלם קנס יציאה ולקנות דירה משלהם בפסגת דן. בנק ישראל מגביל את סכום המשכנתא במסלול זה ל- 33% בלבד.

עוד מסלול שאפשר לקחת בחשבון הוא מסלול בריבית קבועה צמודת מדד והוא מסלול יציב וללא סיכונים אבל כן צריך לברר לגבי קנסות, בגלל מגרעותיו השונות לא מומלץ לקחת מסלול זה ברמה של יותר מכ- 20% מגובה ההלוואה.

אפשרות נוספת הוא מסלול בריבית משתנה צמודת מדד, מומלץ לקחת הלוואה במסלול זה בסכום שיהווה כשליש מסך כל גובה ההלוואה. נקודה שחשוב להסביר היא שאף שלא ניתן לקחת הלוואה במסלול בריבית משתנה לאחר לקיחת מסלול הפריים, למזלם של הלווים בנק ישראל מתיר לקחת הלווה במסלול ריבית משתנה בנקודת שינוי הריבית אחת בחמש שנים מבלי שהדבר ייחשב כלקיחת הלוואה במסלול משתנה.

ולסיום מסלול מסלול בריבית קבועה לא צמודת מדד, למראית העין מסלול אידיאלי כי הוא לא מושפע מתנודות הריבית והמדד אך בגלל הדברים הללו הוא גם מלווה בריבית יותר גבוהה. חשוב לדעת אם מסלול זה יתאים לכם ותוכלו לקנות דירה בפסגת דן.

 

אפשר ללכת ליועץ משכנתאות או ישירות לעבור בבנקים ולהבין את התנאים אותם תקבלו, מומלץ להתיעץ ולדבר ביניכם ובסופו של דבר לבנות את המשכנתא שתוכלו לעמוד בה ולחיות איתה בשלום ובדירה משלכם

 

461 צפיות
15 כניסות
מאמרים נוספים מאת פסגת דן 2019
מהו מפרט דירה, ומה נכלל במפרט דירה- באדיבות פסגת דן המפרט הטכני של דירה הינו טופס אשר ממולא ע”י היזם והוא יתאר בפרוטרוט את מבנה הבניין וזה במטרה למנוע חילוקי דעות שעלולים לצוץ בין המוכר לקונה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 5 חודשים
מחירי דירות פסגת דן השפעת סלילת הרכבת הקלה, אמורה להשפיע מאוד על כל אזור המרכז וגם על הפרויקטים החדשים שנבנים שישביחו את עצמם עוד יותר.
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 1 שנים 10 חודשים
פסגת דן - יותר מבית חכם פסגת דן מציעה מגדלי יוקרה למגורים ואיכות חיים ברמה גבוהה ואפשרית לכלל האוכלוסיה.
פורסם בקטגוריית בית חכם, לפני 1 שנים 10 חודשים
רמת גן מתעדכנת- באדיבות פסגת דן זה לא סוד שבעיני רבים רמת גן נחשבת לעיר רדומה, משעממת, אפילו זקנה. לשמחת תושבי העיר במיוחד, הצפיפות בגוש דן הביאה איתה שינוי אדיר בענף הנדל"ן בכלל וברמת גן בפרט.
פורסם בקטגוריית אירוסין, לפני 1 שנים 3 חודשים
מה צריך לדעת כשמחפשים חברת הובלות- באדיבות פסגת דן מעבר לדירה חדשה, לדוגמה בפסגת דן, הוא מעבר מלא בהתרגשות. במקביל, מדובר בתהליך הדורש מכם למצוא חברת הובלות מקצועית, איכותית ומהימנה להעביר את "החיים" שלכם לבית החדש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 3 חודשים