לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4019 מאמרים 1209 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים

פורסם בתאריך 23/01/2019      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

זה חשוב מאוד להבהיר, אני לא רוצה להגיד שאני מצליח במאה אחוז מהמקרים להשיג משכנתא- כי זה לא נכון. אבל בהרבה מאוד מקרים, אני מביא תוצאות ומצליח להביא משכנת במקרים מורכבים מאוד, שאף אחד לא האמין בכלל שזה אפשרי.

אילו מקרים הם רלוונטיים:

בואו נדבר על כמה מקרים מורכבים בהם אני עוסק בצורה יום יומית, אני מדגיש שאלו המקרים של היום יום. אז הנה כמה דברים:

משכנתא לפושטי רגל לשעבר:

אחד הדברים המורכבים ביותר שיכולים להיות בעולם המשכנתאות, זה המקרים של פשיטת רגל. פשיטת רגל היא למעשה הכתם הכי גדול שיכול להיות מבחינה פיננסית. להשיג משכנתא אחרי פשיטת רגל זה מאוד מורכב ודורש הרבה מאוד ידע וניסיון.

בדרך כלל, כאשר עברו כבר מעל שנה לאחר שהתקבל הפטר, אני כבר מצליח להשיג אישורי משכנתאות. כמובן שכל מקרה הוא לגופו, אבל עדיין, אני מצליח הרבה מאוד פעמים להשיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטות רגל ועדיין מצליחים לחזור לחיים.

איך הדברים עובדים בשטח?

המציאות היא כזו שאני אמור לשכנע את הבנקים בכך שמומלץ להביא לכם משכנתא. הבנקים לכשעצמם לא מעוניינים בכלל לתת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטות רגל ואין להם בזה שום עניין. בשביל שאני אצליח לשכנע אותם שעדיין כדאי להביא לכם משכנתא – אני צריך לבנות תיק של יתרונות וחיסרונות ועם החומר הזה אני יוצא לעבוד.

כל הרעיון בעבודה עם מסורבי משכנתא ועבודה עם אנשים שעברו פשיטת רגל, זה להגיע עם טיעונים מוכנים שהם לטובת האנשים. כלומר, אני מגיע למנהל הבנק ואני צריך להגיד לו ש: האנשים האלו עברו פשיטת רגל, אבל היום הם כלל לא מועמדים יותר לפשיטת רגל. היום הם שכירים, הם יציבים מבחינת התעסוקה שלהם, הם מרוויחים משכורות מכובדות והם רוצים לחזור לחיים תקינים והגונים.

בשביל שזה יקרה אני צריך להגיע מוכן עם טיעונים. לכן, אנחנו צריכים לשבת ביחד בערך חצי שעה, כדי שיחד נוכל לבנות טיעונים ולהכין הסברים בנוגע למה שקרה שהוביל לפשיטת הרגל. ברגע שאני מגיע מוכן עם הסברים והכול נגיש אצלי מבחינת אסמכתאות, הרבה יותר קל בשבילי להשיג אישורי משכנתא לאנשים שעברו פשיטת רגל.

העבודה שלי היא בכלל לא קלה, אני אוהב משימות קשות ואתגרים מורכבים. אני כאן כדי להביא לכם משכנתא. אני לעולם לא מוותר לבנקים ותמיד נלחם עד הרגע האחרון ובהרבה מאוד מקרים מצליח להשיג משכנתאות עבור אנשים עם המקרים הכי מורכבים שיכולים להיות.

688 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.
פורסם בקטגוריית הלוואות, לפני 2 שנים 8 חודשים
מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 1 שבועות
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 1 שבועות
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 6 חודשים
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 7 חודשים