לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

החלקה יפנית

פורסם בתאריך 20/12/2015      /      נכתב ע"י shlomy.m

התחום של עיצוב שיער עובר שינויים והתפתחויות כל הזמן ובשנים האחרונות עומדת בפני אותן הנשים האפשרות לבצע החלקת שיער מקצועית ואותנטית (כמו למשל בחלקה יפנית) אשר תסייע בהגשמת החלום ותשיב להן את השיער החלק שהן כל כך רוצות.

מהי החלקה יפנית?

החלקה היפנית - כשמה כן היא - פותחה על ידי חברה יפנית ומכאן שמה. מדובר על תערובת של חומרים כימיים אשר נמצאים בשימוש נרחב במספרות מקצועיות או במכוני יופי. הייחוד של ההחלקה היפנית אל מול הסוגים האחרים הוא שהחלקה זו נחשבת לקבועה והשפעת חומרי ההחלקה לא נעלמת עם הזמן. על מנת לבצע את ההחלקה היפנית יש צורך להגיע אל מכון היופי או המספרה, לעבור אבחון של השיער ולקבוע האם סוג השיער והקרקפת מתאימים לביצוע החלקה יפנית.

מאפיין חשוב נוסף אשר מתקשר עם ההחלקה היפנית הוא שניתן לבצע אותה באחוזי הצלחה גבוהים לכל סוגי השיער, כלומר גם נשים בעלות שיער מתולתל מאד יכולות להפוך תוך מספר שעות לבעלות שיער חלק ולא יישארו רמז או זכר להיותן בעלות שיער מתולתל לא מזמן. לאחרונה התגלה שהחומרים שבהם עושים שימוש בהחלקה היפנית יכולים לשקם שיער פגום ויבש ולשפר את המראה שלו באופן משמעותי וניכר. אלה הסיבות אשר בגינן ההחלקה היפנית כה נפוצה ומבוקשת בישראל, כמו גם בארצות הברית וכמעט בכל העולם.

כיצד מבוצע תהליך ההחלקה היפנית?

כאמור, השלב הראשון בתהליך הוא אבחון של השיער. מטרת האבחון היא לקבוע האם השיער מתאים לביצוע תהליך ההחלקה היפנית וקביעת החומרים אשר איתם יש לבצע את ההחלקה. השיקולים הנלקחים בחשבון הם שמירה על בריאות השיער ושימוש בחומרים אשר יאריכו את משך ההשפעה ככל שאפשר. התהליך עצמו כולל כמה שלבים - חפיפת השיער באמצעות אותם החומרים, חימום הראש כולו, ייבוש מלא של השיער וגיהוץ השערות באמצעות מגהץ מיוחד. איש המקצוע המבצע את ההחלקה יידע כמה מחזורים יש לבצע.

החומרים הנמצאים בשימוש בתהליך של החלקה יפנית חודרים אל תוך השערה ועוטפים אותה מכל הכיוון ובכך גורמים להתרת הקשרים הגופרתיים הקיימים באופן טבעי בין השערות. בנוסף לחומרים אלה מכילה התערובת חלבונים ו-ויטמינים אשר מזינים את השיער ושומרים על החוזק שלו, הבריאות שלו ועל הצבע והברק הטבעיים שלו. ברוב המקרים אורך התהליך כולו מספר שעות ובסופו מושגות שתי מטרות חשובות ומהותיות - שיער חלק המורכב משערות חזקות ובריאות המוזנות בחומרים טובים ומטיבים לאורך זמן.

1395 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
גירושין למה זה קורה? אחוז הגירושין לצערנו רק הולך ועולה, והיום כבר כ-30% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים לאחר כמה שנים של נישואין. יש לכך סיבות שונות מהן מודרניות ומהן מסורתיות, ומה שבטוח הוא שהיום קדושת הנישואין כבר לא קיימת כפי שהיא הייתה בעבר. היום יש בגידות רבות יותר מהכמות שהייתה בעבר ולמודרניזציה יש חלק ניכר בבעיה הזו (החשיפה למדיה המתקדמת) ויש יותר דאגות וסכסוכים בין זוגות נשואים
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 5 שנים 1 שבועות
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 4 שנים 4 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים