לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2921 מאמרים 747 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מערכות מיגון

כללים בסיסיים למיגון בית עסק

פורסם בתאריך 05/02/2019      /      נכתב ע"י Home-Guard

אחד המרכיבים אותם נדרש לקחת בחשבון בשלבי ההקמה של עסק חדש, הוא מיגון סביבת העבודה בעסק ומלאי המוצרים (במידה וקיים). רצוי לבצע את ההתקנה בפועל של מערכות המיגון בשלב בו נתחיל להכניס סחורה וציוד בעל ערך לסביבה התפעולית. יש לוודא המצאות של תשתית תקשורת מתאימה, בטרם התקנת המערכות, אחרת לא תתאפשר הוצאת התרעה לבעל העסק / מוקד רלוונטי, במקרה של אירוע פריצה או ניסיון חבלה. 

אפיון והגדרה נכונה של אמצעי מיגון, תסייע בשמירה על פעילות רציפה של העסק, ללא עצירות והפסדים הנובעים
מגניבות ציוד, הפסדי מלאי, חבלות מכוונות והתנהגות בלתי נאותה בסביבת העבודה.

להלן מספר סוגים של מערכות מיגון ואבטחה אותן ניקח בחשבון:

מערכת אזעקה

תפקידה להתריע לבעל העסק או לחברת מוקד חיצוני במקרה של פריצה, או כניסה של בלתי מורשים, מחוץ לשעות הפעילות. קיימות מגוון מערכות אזעקה קוויות או אלחוטיות, רצוי להיוועץ במתקין מוסמך לתכנון מערכת התואמת לדרישות ולמבנה בית העסק.

מצלמות אבטחה

מערכת מצלמות אבטחה לעסק, תאפשר בקרה מרחוק בזמן אמת 24/7 של הנעשה בתחומי העסק ובסביבתו הקרובה. בנוסף, מערכת מצלמות הכוללת הקלטה, תאפשר בקרה רטרואקטיבית וניתוח אירועים חריגים
בטווח של עד מספר שבועות אחורנית.

אינטרקום או קודן לדלת

מערכת אינטרקום, תשתמש לבקרת כניסה בפתח העסק ותמנע כניסה של בלתי מורשים לתחומיו. קיים מגוון רחב של מערכות אינטרקום, שמהן ניתן לבחור, בהתאם לאופי העסק ומחזור הפעילות – אינטרקום עם מצלמה למשל, הוא פתרון מצוין לעסק עם עמדת קבלה מאוישת או בית עסק הנמצא במקום מבודד ופעיל בשעות מאוחרות.

279 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Home-Guard