לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3065 מאמרים 822 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אתר להוספת מאמרים

פורסם בתאריך 21/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

כל מקדם אתרים יודע שאחת הדרכים הפופולריות ביותר לקדם אתר הוא בעזרת מאמרים. מאמרים באתר עצמו מראים על תוכן איכותי ומאמרים באתרים אחרים כמו למשל אתר שמספק פרסום מאמרים מקשרים לאתר ומוסיפים לו קישורים חיצוניים ובכך משפרים את מעמדו של האתר בקרב אתרים אחרים בתוצאות החיפוש.

יש ברחבי האינטרנט מאות אתרים רלוונטים שמספקים את האופציה לפרסם מאמרים אך אתר להוספת מאמרים איכותי באמת צריך להיות אתר עם תוכן איכותי, עם סינון קפדני של מאמרים ועם גולשים איכותיים שיגרמו לאתר להיות שווה יותר מאשר סתם אתר ריקני שכל מטרתו היא להיות מאגר מילים מבולבלות שאמורות איכשהו לקדם.

אתר מאמרים איכותי צריך להיות כזה שהתוכן בו צריך להיות תוכן בעל משמעות ובעל ערך מוסף לגולש וצריך שהגולשים בו לא יהיו רק מקדמי אתרים אלא אנשים שבאמת ובתמים שואבים ממנו מידע מועיל. אתר כזה הוא אתר האובוקס, שמאפשר קריאת מאמרים איכותיים שכולם מתחילים במילה 'איך'. מקדמי אתרים שמעוניינים להוסיף מאמרים לאתר יכולים לעשות זאת באמצעות פניה לצוות האתר לאחר שהם קראו את הכללים ויודעים לכתוב מאמרים מקצועיים ואיכותיים. צוות האתר לא מאפשר פרסום של תכנים חסרי משמעות או תכנים משוכפלים ומועתקים אלא רק תוכן איכותי שנוצר ייחודית עבור האתר יתקבל. אתר כזה, בבוא הזמן יהיה משתלם מאוד והקישורים ממנו עתידים להיות רווחיים ומועילים לקידום אתר אינטרנט מכל תחום.

1107 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 7 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 9 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים