לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אתר להוספת מאמרים

פורסם בתאריך 21/12/2015      /      נכתב ע"י yortem

כל מקדם אתרים יודע שאחת הדרכים הפופולריות ביותר לקדם אתר הוא בעזרת מאמרים. מאמרים באתר עצמו מראים על תוכן איכותי ומאמרים באתרים אחרים כמו למשל אתר שמספק פרסום מאמרים מקשרים לאתר ומוסיפים לו קישורים חיצוניים ובכך משפרים את מעמדו של האתר בקרב אתרים אחרים בתוצאות החיפוש.

יש ברחבי האינטרנט מאות אתרים רלוונטים שמספקים את האופציה לפרסם מאמרים אך אתר להוספת מאמרים איכותי באמת צריך להיות אתר עם תוכן איכותי, עם סינון קפדני של מאמרים ועם גולשים איכותיים שיגרמו לאתר להיות שווה יותר מאשר סתם אתר ריקני שכל מטרתו היא להיות מאגר מילים מבולבלות שאמורות איכשהו לקדם.

אתר מאמרים איכותי צריך להיות כזה שהתוכן בו צריך להיות תוכן בעל משמעות ובעל ערך מוסף לגולש וצריך שהגולשים בו לא יהיו רק מקדמי אתרים אלא אנשים שבאמת ובתמים שואבים ממנו מידע מועיל. אתר כזה הוא אתר האובוקס, שמאפשר קריאת מאמרים איכותיים שכולם מתחילים במילה 'איך'. מקדמי אתרים שמעוניינים להוסיף מאמרים לאתר יכולים לעשות זאת באמצעות פניה לצוות האתר לאחר שהם קראו את הכללים ויודעים לכתוב מאמרים מקצועיים ואיכותיים. צוות האתר לא מאפשר פרסום של תכנים חסרי משמעות או תכנים משוכפלים ומועתקים אלא רק תוכן איכותי שנוצר ייחודית עבור האתר יתקבל. אתר כזה, בבוא הזמן יהיה משתלם מאוד והקישורים ממנו עתידים להיות רווחיים ומועילים לקידום אתר אינטרנט מכל תחום.

1340 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 3 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 10 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 11 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 6 שנים 2 שבועות