לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה?

פורסם בתאריך 13/02/2019      /      נכתב ע"י shlomy.m

עומדים לפני רכישת נכס? אם כן, בדק בית הינה הבדיקה החשובה ביותר שאתם חייבים לבצע.

רבים אשר עומדים לפני רכישת נכס חדש שומעים על המושג "בדק בית", אך רבים לא מבינים לעומק מהי הבדיקה הזו ומה המשמעות שלה, ומדוע אסור בשום פנים ואופן לוותר על הבדיקה הזו.

אם אתם רוצים לדעת יותר על בדק בית, ולקבל מידע שיאפשר לכם לרכוש את הנכס בצורה חכמה יותר, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

מה זה בדק בית?

בדיקת בדק בית הינה בדיקה אשר מבוצעת על ידי צוות מקצועי ומורשה בתחום, וכוללת בדיקה של כל המערכות בבית - הגלויות והנסתרות. בין הבדיקות הכלולות בבדק הבית תמצאו בדיקה של מערכת האינסטלציה והמים, האיטום, החשמל, רמות הקרינה, גז ראדון ועוד פרטים רבים. מומחה מקצועי בתחום יורד עד לפרטים הקטנים ביותר ובוחן לעומק כל אחד מהם בכדי לתת לכם תמונת מצב מדויקת של הנכס.
אם מדובר בדירה מקבלן בבדק הבית יבדקו גם תאימות בין הדירה לבין התכנון, עמידה בכל החוקים והדרישות בתחום התכנון והבניה, שימוש בחומרי בניה איכותיים ועוד.

למה צריך בדק בית?

בדיקת בדק בית לדירה יד שניה או דירה חדשה מקבלן הינה חשובה וקריטית בגלל כמה סיבות עיקריות:

אדם פרטי אשר אין לו היכרות או ניסיון בתחום, ואין לו ציוד טכנולוגי נדרש, לעולם לא יוכל לדעת לבד מה המצב האמיתי של הכנס אותו הוא רוכש. אם אתם לא רוצים לרכוש בית בקיץ הקרוב ובחורף הבא לגלות כי דולפים מי גשם מהגג - הדרך היחידה לגלות זאת הינה בעזרת בדק בית.
כאשר אנו עומדים לפני רכישת בית או קבלת בית מקבלן אנחנו מסנוורים. הרגש הרב המעורב בנושא, יחד עם תחושה של התגשמות חלום שקשה כל כך להשיג אותו בישראל של 2019, גורמים לרבים להתעלם מסימני אזהרה או לחדוב שיוכלו לבצע תיקונים נדרשים בעצמם מאוחר יותר. איש מקצוע חיצוני אשר מבצע בדק בית נותן נקודת מבט נפרדת ואובייקטיבית על הבית וכך תוכלו להבין באמת האם הבית טוב ומתאים לכם, או לא.


בשנים האחרונות מחירי הנדל"ן בישראל הגיעו לשיאים שלעולם לא חשבנו שנגיע אליהם. רבים ברכישה של בית מתחייבים לתשלומי משכנתא למשך 20-25 השנים הבאות לחייהם, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם משלמים את המחיר הנכון על הבית, ולא משלמים סכום גבוה מידי על בית שתגלו מאוחר יותר שהינו זקוק לתיקונים רבים ויהיו לכם עוד הוצאות גדולות ובלתי צפויות - בדק בית הוא התשובה.

 

 

 

 

447 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
גירושין למה זה קורה? אחוז הגירושין לצערנו רק הולך ועולה, והיום כבר כ-30% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים לאחר כמה שנים של נישואין. יש לכך סיבות שונות מהן מודרניות ומהן מסורתיות, ומה שבטוח הוא שהיום קדושת הנישואין כבר לא קיימת כפי שהיא הייתה בעבר. היום יש בגידות רבות יותר מהכמות שהייתה בעבר ולמודרניזציה יש חלק ניכר בבעיה הזו (החשיפה למדיה המתקדמת) ויש יותר דאגות וסכסוכים בין זוגות נשואים
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 5 שנים 2 שבועות
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 4 שנים 4 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
איך לנקות ספות עור כאשר עומדים לרכוש ספת עור, המטרה שהספה תחזיק מעמד לאורך זמן, ולו כי מדובר ברכישה יוקרתית ואיכותית. עם זאת, טעות לחשוב שספת עור מצריכה פחות תחזוקה מספת בד, וזאת כי לולא טיפול נכון, היופי פשוט ידהה. על כן אספנו עבורכם מספר טכניקות יעילות עבור שימור איכות הספה:
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 9 חודשים