לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3204 מאמרים 881 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלבות בעבודה בסטודיו לעיצוב גרפי

פורסם בתאריך 13/02/2019      /      נכתב ע"י studioyaelw

השתלבות בעבודה בסטודיו לעיצוב גרפי

1. הבשורה שמפיץ כל בוגר בתקשורת חזותית עם סיום לימודיו
סטודנט לתקשורת חזותית שמסיים 4 שנים אינטנסיביות של לימודים, מגיע לשלב המכריע בחיו בו הוא שוקל את המשך צעדיו בעולם העיצוב.
לאחר שהתרגל להגיש עבודות בקצב מסחרר ולעבור מבחנים מפרכים פתאום, ביום בהיר אחד, סדר היום המטורף משתנה עם המעבר לחיים האמיתיים. - השתלבות בעבודה באותו סטודיו לעיצוב גרפי מיחד.

2. שלב הביניים
רוב רובם של הבוגרים רוצים לבצע פסק זמן מהסטטוס הקודם שיהווה שלב ביניים לצורך מילוי מצברים לפני השלב בו אורח החיים יהפוך לאינטנסיבי ולוחץ אם כי שונה מזה שעברו קודם לכן. ברור שאין במנוחת הביניים בריחה מהמציאות אלא רק טעינה שתביא להתחלה בשיא הכוח וזה בסדר כי אין ברירה - צריך להתפרנס בסופו של דבר.

3. חיפוש עבודה
אז הגענו לשלב של לחפש ולמצוא עבודה. זה השלב בו יש לשקול הליכה לדרך עצמאית בה ההתמודדות כלל אינה פשוטה כי הכל יהיה תלוי בכם ללא נסיון בשוק העצמאי וזה מרתיע. לכן רוב הבוגרים יאלצו לדחות חלום זה לשלב מאוחר יותר, ירצו לצבור נסיון ובינתיים להתקבל לאחד מהסטודיואים לעיצוב גרפי שפזורים בארץ או בעולם.
זכרו תמיד שעיצוב גרפי הוא האמצעי הויזואלי להבעת רעיון, ליצור אווירה, אמצעי לרגש, אמצעי להגיד ולבלוט באמצעים ויזואליים מהירים וברורים את מה שהרבה מילים אומרות.
עם הזמן תפעילו ראש, תשתמשו בתוכנות, תפגשו עם לקוחות, תשמעו דרישות והכל יניב כסף והרבה. תוך ביצוע פרוייקטים ועבודות שונות, סטודיו לעיצוב גרפי יעניק לכם ניסיון בעולם העיצוב והשכר העיקרי שלכם יבוא לידי ביטוי קודם כל בלקוחות מרוצים.
4. ההקלטות בעבודה
העיסוק שלכם יתרכז בתחומי מיתוג ובנית תדמית לחברות, עיצוב גרפי, עיצובי סמלים ולוגו, עיצוב קטלוג, עיצוב אריזות, עיצוב עלונים, עיצוב מודעות, עיצוב כרזות, עיצוב שלטי חוצות ועיצוב אתרים.
בכל יום ימדדו אותכם וישוו בינכם לאחרים ולכן נסו להביא אתכם חדשנות וטרנדים חמים , תקפידו על תודעת שירות ואיכות עבודה ושימו לב לפרטי פרטים.
היו קשובים לצרכי הלקוח, לוו אותו ועמדו בלוחות זמנים, נגישות וזמינות מתחילת התהליך ועד סופו.
מעצב גרפי שלמד בבית ספר טוב יוכל לבחור ולדעת בעצמו איך להתאים ללקוח את הצורות, האלמנטים והצבעים הנכונים ומדויקים לעסק שיבדלו ויבליטו אותו ממתחריו, שישקפו את מהות העסק ויעבירו את המסר המתבקש על מנת למשוך אליו את הלקוחות הפוטנציאליים.
ככל שיהיה יותר מוכשר כך יוכל להצליח יותר וליצור יצירה חדשה וייחודית ושמו ילך לפניו.
בנו תיק עבודות שיהווה דוגמאות אותם תוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים שידלקו על רעיונות עליהם חשבתם בעבר.
ההמלצות של קוחות מרוצים יעשו את שלהם ויביאו אותכם למעמד בו תוכלו לשקול מעבר לעצמאיות מוחלטת.

סוף דבר
הידע שרכשתם שווה הרבה כסף. אנשים יהיו מוכנים לשלם לכם לא רק עבור הביצוע אלא קודם כל עבור הרעיון והמקוריות שתפגינו.
בהצלחה בעולם התקשורת.

334 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת studioyaelw