לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2517 מאמרים 571 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף

פורסם בתאריך 26/02/2019      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.

האם ניתן לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל?

בגדול, התשובה היא כן. אבל זה שאלה הרבה יותר מורכבת שאנחנו תיכף ננסה לפרט את הדברים יותר לעומק ונבין את הדברים.

מה היה סדר גודל פשיטת הרגל?

תראו, אין כאן ערכים מוחלטים שניתן לדבר בהם. אבל בגדול הבנקים מאוד חוששים מאנשים שעברו פשיטות רגל ענקיות. כלומר אם הייתה לכם חברה בע"מ שעברה פשיטת רגל והשאירה מאחוריה חובות של חצי מיליון שקלים שמפוזרים בין ספקים שונים ובנקים שונים, זה לכאורה פשיטת רגל שהבנקים יכולים לחיות איתה.

לעומת זאת פשיטת רגל ענקית שהשאירה מיליוני שקלים של חובות מחוקים, מאות אלפי שקלים של חובות אבודים בכל אחד מהבנקים השונים, זה כבר פשיטת רגל הרבה יותר גדולה ומלחיצה מבחינת הבנקים. אין דבר שיותר מפחיד בנקאי מאשר לראות שאדם עבר פשיטת רגל ובכל בנק שהיה לו פעילות בו, השאיר מאות אלפי שקלים של חובות אבודים. במיוחד אם יש כמה בנקים שבהם נמחקו חובות של מאות אלפים או מיליונים – זה מפחית את הסיכוי לקבל משכנתא.

שוב, אין כאן מספרים מוחלטים וקשה להגיד גודל כזה או אחר. אבל ניסיתי להבהיר את הכוונה לפחות. מקווה שזה מובן.

עם איזה בנקים היו לכם הסדרי חוב?

כאן יש נקודה נוספת שהיא חשובה. בנק שהיה לכם הסדר חוב איתו בפשיטת הרגל, לעולם לא יאשר לכם משכנתא. כלומר אם היו לכם הסדרי חוב מול כמה בנקים, זה חוסם את האפשרות שלכם לקחת משכנתא בכל אותם הבנקים.

יצא לי לראות כבר מצבים של אנשים שעברו פשיטת רגל ומחקו חובות אפילו בכל הבנקים, אנשים במקרים כאלו למעשה חסומים לחלוטין מקבלת משכנתא אחרי פשיטת רגל.

אז כמה זמן אחרי קבלת הפטר ניתן לקחת משכנתא?

בואו נחזור רגע לדברים הקודמים שדיברנו עליהם, ניתן לקחת משכנתא אחרי קבלת הפטר, אבל הזמן שצריך לחכות נגזר למעשה מגודל פשיטת הרגל, כמה בנקים מחקו לכם חובות ועוד נקודה חשובה אחת, שהיא למעשה מה טיבכם כלקוחות. על זה נדבר בפסקה הבאה.

עד כמה אתם לקוחות טובים?

זאת למעשה השאלה נוספת שצריכים להכריע בה. בנוסף לשאר הסעיפים שדיברנו עליהם קודם. אם אתם לקוחות ממש טובים, הבנקים ישמחו לתת לכם משכנתא יחסית מהר אחרי קבלת הפטר, וכמה שאתם פחות לקוחות טובים, כך יהיה צריך לחכות יותר זמן.

מה זה לקוחות טובים?

אנשים שמרוויחים כסף מעל לממוצע, כמה שיותר, כך טוב יותר. יציבות תעסוקתית, רצוי באותו מקום עבודה. שכחתי להדגיש שהבנקים מאוד אוהבים שכירים ולא ממש אוהבים עצמאיים. התנהלות סופר תקינה של החשבון, ללא הלוואות, פלוסים בחשבון, תוכניות חיסכון, אחוז מימון נמוך של המשכנתא, ערבים טובים שניתן לצרף וכן הלאה.

מי אני?

כאמור שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק כבר 10 שנים בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל וקיבלו הפטר. מדי יום אני יוצא למלחמות מול הבנקים, במטרה להשיג משכנתאות לאנשים שאני עובד עבורם, זה תמיד קשה ותמיד מפרך אבל הרבה מאוד פעמים אני מצליח. אם אתם רוצים מישהו שיילחם עבורכם, אני האיש שלכם.

104 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 5 חודשים 18 שעות
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.
פורסם בקטגוריית בוררות, לפני 7 חודשים 2 ימים
משכנתא למסורבים בבנק- לסגירת הלוואות וחובות/ מרטין בוקסדורף חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 7 חודשים 1 שבועות
שרה חמאוי הצעירה בעולם הנדלן תפעל בבאר שבע אחד הדברים המדהימים שניתן לראות בעולם הנדל"ן הישראלי זה לראות נשים מצליחות שעושות חיל בעולם גברי. לצערינו הרב אין הרבה כאלו, אבל הן כן קיימות ובהחלט צריך לתת להן קרדיט על כך. זה בדיוק מה שאנחנו הולכים לעשות היום בכתבה המצורפת. אני מקווה שהקוראים יתחילו להבין שלפרגן לאישה זה לא טאבו.
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 3 שנים 11 חודשים
משכנתא לאחר פשיטת רגל- מרטין בוקסדורף מומחה למשכנתאות לאחר פש"ר אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 7 חודשים 3 שבועות