לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2260 מאמרים 482 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
שלטי נגישות

שלטי נגישות לתעשיה

פורסם בתאריך 04/03/2019      /      נכתב ע"י AliKabilio

אז נשאלת השאלה, מהם בכלל שלטי נגישות?

שלטי הנגישות נועדו בעיקר לעזרה בהתמצאות במקום, לא רק לבעלי מוגבלויות אלא לכלל האוכלוסייה. נועדו להכוונה, זיהוי והבאת מידע, פירוט שעות פעילות, איסורים, שילוט בטיחות ועוד.

היכן תוכלו למצוא את השלטים הללו?

שלטי הנגישות מופיעים בהרבה מקומות, אפילו בלי שתשימו לב, בעיקר כשלטי "יציאה", שלט "זהירות מדרגה" לדוגמא, שלט "שעות פעילות" ועוד מגוון רחב של דוגמאות בהם תוכלו לראות את השלטים.

השלטים חשובים לא רק למבנים ציבוריים וממשלתיים אלא גם לתעשייה, בהרבה מקומות עבודה משתמשים במכשירים מסוכנים שיכולים לפצוע פציעה רציני, חשוב למקם את השלטים בצורה כזו שהעובד על המכונה ישים לב אליהם עוד לפני שהוא מתחיל לעבוד. השלטים נועדו בעיקרם במטרה להזהיר את העובד ולמנוע את הפציעה הבאה.

שלטי נגישות לתעשיה הם רק חלק קטן מכללי הזהירות שיש לנקוט בעת העבודה בתעשיה ובכלל בעבודה עם מכשירים, אך כמו שציינו, השלטים אינם שלטים מיוחדים לתעשיה, אלא משמשים את כלל האוכלוסיה והמבנים.

המבחר של השלטים הוא רחב ולכן חשוב לבחור שלטים אשר מיוצרים מחומרים מצויינים ועמידים לכל תנאי מזג האויר, חומרים מומלצים לשלטי נגישות הם פח, אלומיניום, פולפרופילן, פלסטיק, PVC ועוד. החומרים צריכים להחזיק לאורך זמן ולא להתבלות.

כאשר מדובר במקום גדול, מומלץ לעשות שלטי נגישות גדולים ככל הניתן, כמובן בגדר המקום לתליה ובכך לתת אפשרות גם לאנשים מרחוק להבין את השלט.

39 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 9 חודשים 2 שבועות
5 אולמות מומלצים לאירועים בפתח תקווה לשנת 2019 חיפוש אולם אירועים הוא החלק החשוב ביותר בתכנון כל אירוע. אם אתם חוגגים באזור המרכז שווה לכם לבדוק אולמות בפתח תקווה - עיר מרכזית המוקפת עורקי תחבורה ראשיים, עובדה שהופכת אותה לנגישה וידידותית לאורחים המגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 3 חודשים 1 שבועות
מגשי אירוח לכל אירוע האם מגשי אירוח מתאימים לכל אירוע? בשביל לקבל את התשובה הכנסו עכשיו למאמר על מגשי אירוח לכל אירוע.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 2 שבועות
דוכני אוכל מחירים פתרון מומלץ לאוכל לאירועים הוא דוכני אוכל, הפתרון קל נגיש וטעים וכמובן מומלץ. למידע נוסף אודות דוכני מזון הכנסו.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 3 שבועות