לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
שלטי נגישות

שלטי נגישות לתעשיה

פורסם בתאריך 04/03/2019      /      נכתב ע"י AliKabilio

אז נשאלת השאלה, מהם בכלל שלטי נגישות?

שלטי הנגישות נועדו בעיקר לעזרה בהתמצאות במקום, לא רק לבעלי מוגבלויות אלא לכלל האוכלוסייה. נועדו להכוונה, זיהוי והבאת מידע, פירוט שעות פעילות, איסורים, שילוט בטיחות ועוד.

היכן תוכלו למצוא את השלטים הללו?

שלטי הנגישות מופיעים בהרבה מקומות, אפילו בלי שתשימו לב, בעיקר כשלטי "יציאה", שלט "זהירות מדרגה" לדוגמא, שלט "שעות פעילות" ועוד מגוון רחב של דוגמאות בהם תוכלו לראות את השלטים.

השלטים חשובים לא רק למבנים ציבוריים וממשלתיים אלא גם לתעשייה, בהרבה מקומות עבודה משתמשים במכשירים מסוכנים שיכולים לפצוע פציעה רציני, חשוב למקם את השלטים בצורה כזו שהעובד על המכונה ישים לב אליהם עוד לפני שהוא מתחיל לעבוד. השלטים נועדו בעיקרם במטרה להזהיר את העובד ולמנוע את הפציעה הבאה.

שלטי נגישות לתעשיה הם רק חלק קטן מכללי הזהירות שיש לנקוט בעת העבודה בתעשיה ובכלל בעבודה עם מכשירים, אך כמו שציינו, השלטים אינם שלטים מיוחדים לתעשיה, אלא משמשים את כלל האוכלוסיה והמבנים.

המבחר של השלטים הוא רחב ולכן חשוב לבחור שלטים אשר מיוצרים מחומרים מצויינים ועמידים לכל תנאי מזג האויר, חומרים מומלצים לשלטי נגישות הם פח, אלומיניום, פולפרופילן, פלסטיק, PVC ועוד. החומרים צריכים להחזיק לאורך זמן ולא להתבלות.

כאשר מדובר במקום גדול, מומלץ לעשות שלטי נגישות גדולים ככל הניתן, כמובן בגדר המקום לתליה ובכך לתת אפשרות גם לאנשים מרחוק להבין את השלט.

1364 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
מתי עושים הפרשת חלה? מתי ניתן לעשות את מצוות הפרשת החלה? האם רק בתאריכים מסויימים? רק במועדים מסויימים?
פורסם בקטגוריית נשים ויהדות, לפני 2 שנים 10 חודשים
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 8 חודשים
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בחרו חברה מומלצת לניקיון מבנה שלכם! יש לכם מבנה וחשוב לכם שהוא יהיה נקי ומתוחזק היטב? אתם רוצים להיות בטוחים שהוא מטופח ונקי בכל פינה? חברת ניקיון תמלא את המשימה.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 3 חודשים
הרחקת יונים עשה זאת בעצמך - DIY יונים יכולים לגרום לבעיות רבות, לכלוך, מחלות ועוד. הרחקת יונים מתבצעת בשביל למנוע בעיה זו, את הרחקת היונים נוכל לחלק ל2 פתרונות, הראשון הוא הרחקת יונים על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על העבודה ויש את הפתרון השני שהוא הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 10 חודשים