לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4076 מאמרים 1231 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להצליח באתר הכרויות לעשירים?

פורסם בתאריך 06/03/2019      /      נכתב ע"י שלומית א.

אתרי הכרויות לעשירים נהנים מעליה בפופולריות בשנים האחרונות, ומספר המשתמשים בהם הולך וגדל מדי יום. עם זאת, לא כל מי שנרשמת לאתר הכרויות לעשירים בהכרח מצליחה גם למצוא את גבר חלומותיה. ריבוי הנרשמים לאתרי ההכרויות לעשירים מגדיל מאוד את התחרות, ומכיוון שמאגר הגברים העשירים הפנויים בישראל הוא גם כך מצומצם, הרי שהסיכויים למצוא גבר עשיר באתר שכזה הולך וקטן.

חשוב לזכור שההצלחה באתר הכרויות לעשירים לא קשורה אך ורק למי את או איך את נראית, אלא גם, ולא פחות מכך, למה שאת עושה כדי ללכוד את תשומת ליבם של חברי האתר העשירים. אז אם את חברה באתר הכרויות לעשירים ועדיין לא מצאת את מה שאת מחפשת - אל תתייאשי! הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לך.


 

צרי פרופיל מושלם

הפרופיל שלך באתר הכרויות לעשירים הוא החלון לאישיות שלך. אם את רוצה להצליח באתר הכרויות לעשירים הקפידי למלא את הפרופיל שלך כהלכה ובצורה מלאה ככל שניתן. עני על כל השאלון, הוסיפי פרטים על עצמך ועל מה את מחפשת, כך שמי שנתקל בפרופיל שלך באתר יבין מי את וירגיש שהוא כבר מכיר אותך קצת, ובכך סיכויי ההצלחה וגם ההתאמה שלך עולים.

 

היי פעילה באתר

כדי להצליח באתר הכרויות לעשירים עלייך להיות פעילה בו. הכוונה היא להתחבר לאתר מדי יום, אפילו כמה פעמים ביום, לשלוח הודעות לחברים, לענות להודעות שהתקבלו וכדומה. כשאת מחוברת לאתר- חברי האתר רואים שאת אונליין וזמינה לשיחה והסבירות שהם יצרו איתך קשר גדלה. אם את לא נמצאת מספיק באתר או נכנסת אליו כל כמה ימים, זה נראה כאילו את לא פנויה לקשר או לא מעוניינת לצאת לדייטים. לכן, הקפידי להיכנס לאתר לפחות פעם ביום, לשהות בו לפחות כמה דקות, לצ'וטט עם חברי האתר, לעדכן את הפרופיל וכן הלאה.

 

לסיכום, הכלל החשוב ביותר להצלחה באתר הכרויות לעשירים הוא להראות נוכחות. זה כולל להשקיע זמן בבניית פרופיל מושקע ומעודכן ככל הניתן, להעלות תמונות יפות ועדכניות, ליצור קשר עם חברי האתר ולבקר בו באופן יומיומי גם כדי ליצור נוכחות ברשימת האונליין וגם כדי להיות זמינה להתכתבויות. ככל שתדאגי להיות יותר נוכחת ופעילה באתר, כך גדלים הסיכויים שלך למצוא את האחד שלך.

 

562 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שלומית א.
יום ספורט לילדים על החשיבות של פעילות גופנית לילדים בתקופת החופש
פורסם בקטגוריית בריאות ילדים ותינוקות, לפני 3 שנים 1 חודשים
השכרת רכב לחתונה רכבי יוקרה להשכרה ליום החתונה
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 3 שנים 5 חודשים
שער חשמלי בבניין משותף על מה צריך להקפיד בבחירת שער חשמלי לבניין משותף
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 5 חודשים
בניה מתקדמת היא גם בניה ירוקה בניה מתקדמת היא שיטת בניה לה לא מעט יתרונות. לא רבים יודעים זאת, אך שיטת הבניה המתקדמת היא גם שיטת בניה ירוקה במהותה, אשר מתחשבת בסביבה ושואפת לצמצום הנזק הסביבתי הנגרם במהלך תהליך הבניה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 4 שנים 6 חודשים
מוצרי חשמל מקולקלים - לתקן או לא לתקן? כשמוצר חשמלי ביתי כמו מכונת כביסה, טלויזיה או מדיח כלים מתקלקל, עולה באפן טבעי השאלה - האם לזרוק אותו ולקנות חדש, או להשקיע בתיקון המוצר? ההחלטה האם לזרוק או לתקן היא לא החלטה פשוטה והיא תלויה במספר גורמים כמו גיל המוצר, עלויות התיקון ועוד.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 4 שנים 10 חודשים