לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4572 מאמרים 1384 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות

פורסם בתאריך 26/03/2019      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מה זה בכלל משכנתא למסורבים?

בדרך כלל כאשר מדברים על משכנתא למסורבים אנשים ישר מתחילים לחשוב על מקרים מאוד קיצוניים של החיים שבגללם הבנקים לא מאשרים משכנתא, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. בערך 20 אחוז מהבקשות שמוגשות לבנקים נדחות על ידי הבנקים. זה ממש לא אומר שמדובר במקרים קיצוניים, אלא לרוב מדובר באנשים רגילים לחלוטין, שבגלל נסיבות כאלו ואחרות לא מסוגלים ברגע זה לקבל אישור משכנתא.

דוגמאות למשכנתאות למסורבים:

אני בכוונה אתחיל בדברים פשוטים ואחרי זה נעבור לדברים גרועים יותר. הכוונה שלי היא להגיד שזה לא דבר קיצוני בהכרח.

דוגמה טובה היא אנשים שבגלל נסיבות כאלו ואחרות היו להן בעיות כל שהן בבנק לתקופה נקודתית אחת. למשל: הייתם במצב שלא עבדם כמה חודשים והייתה בעיה של כסף ולכן חזרו כמה הלוואות וכל זה נכנס לתוך הרישום הפיננסי שלכם ועכשיו כאשר הכול כבר הסתדר, אתם מגיעים לקחת משכנתא ולא מאשרים לכם. אלו דברים שקורים לכולם ויכולים לקרות לכולם.

כמובן שדברים מעט קיצוניים יותר אלו אנשים שהיו מוגבלים או עברו פשיטת רגל או צרות פיננסיות קיצוניות יותר מאשר הרגיל. מקרים של משכנתא אחרי פשיטת רגל, אלו כמובן המקרים הקשים מכולם. אבל הנקודה שרציתי להבהיר היא שהדברים האלו יכולים לקרות לכולם ואף אחד לא חסין מזה.

סירוב משכנתא במקרים של משכנתא לסגירת הלוואות:

אחד המקרים הקשים יותר שיכולים להיות זה סירובי משכנתא במקרים של משכנתא לסגירת הלוואות. הסיבה שזה יותר קשה היא בגלל שמדובר במצב רגשי הרבה יותר ונפיץ הרבה יותר. אנשים מחכים לכסף שהם צריכים כדי לסגור חובות והלוואות, מצפים לכסף הזה ופתאום הבנק לא מאשר את זה. הרבה יותר מסובך ומורכב.

למה זה יותר מורכב:

הסיבה היא שהבנקים מאוד לא רוצים לתת משכנתאות לסגירת הלוואות ללקוחות שהם פחות ממעולים, מהסיבה הפשוטה שהם מפחדים על הכסף שלהם. כאשר לוקחים משכנתא ראשונה לקניית דירה, הבנק מקבל את הבית כדי שיהיה בתור ביטחון כנגד הכסף. לעומת זאת כאשר באים אליו פעם שנייה לבקש משכנתא לסגירת הלוואות – נוצר מצב ששווי הבית שנמצא בידי הבנק הוא נשאר אותו דבר אבל הבנק מצידו צריך לתת עוד כסף כנגד הבית. לכן הבנקים מקפידים הרבה יותר על כל הבדיקות שהם עושים לפני שנותנים משכנתא לסגירת הלוואות.

להיעזר ביועץ מומחה:

דיברתי על זה בהתחלה ואני רוצה להוסיף כמה מילים. משכנתאות לאחר סירוב הן מורכבות מאוד וקשות מאוד לאישור. אני מציע בחום גדול להיעזר ביועץ מומחה שיודע לטפל במקרים כאלו וידע לקחת את הדברים בידיים ולאשר את המשכנתא שלכם, אפילו שהבנק סירב לכם או כמה בנקים סירבו לכם. אני אישית יכול להעיד שיצא לי לאשר הרבה משכנתאות לאחר שהלקוחות לא האמינו שזה יכול לקרות.

מרטין- 0508116397

792 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.
פורסם בקטגוריית הלוואות, לפני 3 שנים 11 חודשים
מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 2 חודשים
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 2 חודשים
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 4 שנים 9 חודשים
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.
פורסם בקטגוריית בוררות, לפני 4 שנים 10 חודשים