לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3210 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לימודי פאנות בירושלים – להפוך לפאנית בזמן קצר

פורסם בתאריך 10/04/2019      /      נכתב ע"י signup

הביקושים הרבים לפאות בקרב הציבור הדתי, וגם הצורך של נשים חילוניות רבות אשר חייבות בפאה עכב שיער דליל במיוחד או מחלה, שלא לדבר על כל מי שפשוט רוצות מלאי של מספר פאות כדי לשנות את המראה שלהן מדי יום, הפך כבר מזמן את תחום עיצוב הפאות למבוקש במיוחד.

לימודי פאנות הם הדרך להכשרה מקצועית עבור כל מי שנמשכת לתחום עיצוב השיער בכלל והפאות בפרט. בלימודים אלו ניתן ללמוד כיצד להכין פאה משיער טבעי כולל עיצוב תסרוקת, צביעה איכותית ואפילו סוגי פן שניתן לעשות לה כדי לקבל תוצאה סופית של פאה איכותית עם מראה ותחושה שלעתים עולות אפילו על זה של שיער אמיתי.

לימודי פאנות כוללים קורס ייצור פאות בסיסי המהווה את הבסיס להתמחות מקצועית עמוקה יותר בתחום עיסוק זה, התמחות אשר כוללת את כל המרכיבים שתיארנו והופכים את אוסף השערות הראשוני לפאה איכותית ומרהיבה.

עבור כל מי שמעוניינות בכך, ישנם קורסים מקדמים יותר השמים דגש על התמחויות נקודתיות בסוגי פן שונים, כימיה, גוונים וצבע או עיצוב תסרוקות מיוחדות.

במהלך הלימודים נצבר ידע רב המאפשר ליצור פאות מסוגים שונים עם מענה מקיף לכל צורך אפשרי של לקוחה בעניין פאה כזו או אחרת.

בין השאר לומדים בקורס:

ייצור ותפירה – כיצד תופרים פאה בסגנון ספציפי ומתאימים אותה ברמה גבוהה.

סוגי פן – כיצד ניתן לעשות את הפן הטוב ביותר לכל פאה.

צבע וגוונים – פאות משיער טבעי מאפשרות צביעה והתאמה מושלמת עבור הלקוחה.

פאות קאסטם – פאות בעיצוב אישי לפי מידות ראשה של הלקוחה.

פאות לכובע – פאות שמיועדות מראש להיות נוחות לחבישה של כובע עליהן.

הארכת פאות – תוספות לפאות קיימות, הארכות של פאה קצרה וכן הלאה.

תחזוקת פאות – איך ניתן לתקן פאה פגומה ולשקם אותה ואת המראה שלה.

תוספות שיער – נושא נילווה לתחום הפאנות אבל חשוב לדעת גם כן בגלל ההקשר.

לימודי פאנות ניתן ללמוד בכמה מקומות שונים ברחבי הארץ, לרוב על ידי כאלו שהן בעלות ניסיון רב בתחום וצברו קהל לקוחות מושבע, דוגמת בשמת ברייטמן הבעלים של פאות בשמת ברייטמן – יבוא, יצור ושיווק פאות.

בשמת ברייטמן מעבירה קורסים של פאנות ברמה גבוהה ועם תוכן לימודי עשיר מאוד הכולל חומר עיוני לצד התנסות מעשית פרקטית בהכנה של פאה על ידי כל תלמידה בקורס. הכל תוך כדי הקפדה על נהלי עבודה מקצועיים ושאיפה להגיע לתוצאה הסופית הטובה ביותר.

בסיום הלימודים אצל בשמת ברייטמן מקבלות התלמידות תעודה מקצועית שמוכרת בענף ומאפשרת להן להשתלב בשוק העבודה הזה בכל רחבי הארץ באופן עצמאי או בסלוני עיצוב שיער מובחרים הכוללים מחלקה מקצועית של פאות.

1254 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 חודשים 1 שבועות
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 חודשים 2 שבועות
איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים? חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 חודשים 1 שבועות
נגיף הקורונה וחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נגיף הקורונה מכה בכלכלת העולם כולו וגם בישראל כמובן ונידמה שלא היה טיימינג טוב יותר לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שעבר בחודש ספטמבר 2019.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 חודשים 2 שבועות
צמחיה מלאכותית יוצרת מהפך חיובי למשרד מכירים את המשפט: "שינוי גדול מתחיל בפרטים הקטנים"? המשפט הזה מתאים להמון שינויים אפשריים בחיים אבל במקרה הנוכחי אנו מתכוונים לשינוי מראה המשרד שלך. אפשר כמובן לשכור מעצב פנים יוקרתי, להשקיע אלפי או עשרות אלפי שקלים בהתקנת תאורה חדישה ויקרה, הוספה או הורדה של קירות גבס ואפילו החלפת כל הריצוף. לפעמים אפשר פשוט לעשות נגיעות קטנות שיחוללו את השינוי הגדול. במרבית המקרים הנגיעות הקטנות הללו יכולות להיות צמחיה מלאכותית למשרד בנקודות אסטרטגיות שונות.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 חודשים 2 שבועות