לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2452 מאמרים 545 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת מוצרים לשיער

פורסם בתאריך 17/04/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

שרוצים לבחור מוצרי שיער יש כמה דברים שכל אחת לוקחת בחשבון לפני שהיא קונה לעצמה תכשירי שיער.

אחד הדברים הוא המחיר של המוצר אבל אם מדובר על המלצה שנתן לה הספר שלה, שהמילה ספר הפכה להיות מילה גסה ועכשיו קוראים לזה מעצב שיער כי מזמן זה כבר לא רק ספר.

היום כל ספר צריך גם חוש של עיצוב ולדעתלהתאים לכל ראש וצורת הפנים את התסרוקת הנכונה ובנוסף לזה להיות גם חצי פסיכולוג בשביל לשמוע את מה שיש לכל אחד לספר ולהגיד לו. 

אבל עם כל זה שספרים הפכו להיות מעצבי שיער עדיין מדובר על עסק כלכלי כמו כל עסק אחר וכולם רוצים להגדיל עד כמה שאפשר את המכירות שלהם, אחרי הכל תחשבו על זה שכל מספרה קונה ציוד בעשרות אלפי שקלים שכולל בתוכו פנים, מכונות תסופורת, כסאות המתנה, כסאות למסתפרים, מגבות ועוד אין ספור מוצרים ותכשירים.

אל תשכחו גם שציוד למספרות הוא ציוד מקצועי והעלות שלו ברוב המקרים גם בהתאם ביחס לציוד הביתי שכולם מכירים וראוים בזה בתור מוצר לעסק שהמחיר שלו הוא לא הכי גבוה. 

וברגע שמשקיעים המון בעסק כזה שלא לדבר על השיפוץ ועל הימים של כל תקופת ספירת העומר שבהם בקושי ויש עבודה במספרות.

כי אסור לפי ההלכה להסתפר זה מה שמצריך היום מכל מספרה לנסות ולהרוויח עוד קצת כסף וזה קורה על ידי מכירת מוצרי קוסמטיקה נוספים במספרה. 

לכן היום כל מספרה מחזיקה מוצרי שיער ואחרי שהיא מחזיקה מוצרי שיער היא מנסה למכור את המוצרים שיש לה לפני כל מוצר אחר וכמובן גם מעצב השיער ממליץ עליהם בגלל הרווח הכלכלי.

אולי יש מוצרים איכותיים בתוך כל אותם מוצרים אבל נקודת ההתחלה היא שזה מגיע קודם כל ממניע כלכלי כי אחרת למה בכלל המספרה צריכה להחזיק אצלה מוצרי שיער אם המניע שלה הוא לא כלכלי  ?

 

109 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
הגינה הנכונה את מתכננים גינה, כדאי מאוד לתכנן נכון ולהשקיע בפרטים הקטנים שהם לפעמים החשובים ביתר להצלחה בתכנון גינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 1 שבועות 2 ימים
גנן צריך להגיע בזמן החשיבות של גנן שצריך להגיע בזמן היא גדולה מאוד. לא תמיד נוטים לשים לדבר החשוב ומקלים בו ראש וזה עלול לגרום לנזקים רבים.
פורסם בקטגוריית חקלאות וגינון, לפני 1 חודשים 6 ימים
אטרקציות חדשות לאירועים כל האטרקציות החדשות לאירועים ומה ההבדל בין כל אטרקציה ועד כמה היא טובה .
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 חודשים 6 ימים
טיפול בשיער בצורה טובה שרוצים לטפל בשיער בצורה הטובה ביותר צריכים חומרים טבעיים וחומרים איכותיים. יש היום בתעשיית הקוסמטיקה המון חורים שיכולים לא רק לא עלשות כלום (שזה במקרה הטוב) ובמקרים יותר גרועים יכולים לגרום לנזק פיזי.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 3 שבועות 2 ימים
אחסון אתרים - צריך לדעת המון שזה מגיע לבחירת אחסון אתרים צריך לדעת כל כך הרבה דברים שכל מה שאתם רוצים זה דבר פשוט מאוד של אחסון קבצי האתר שלכם.
פורסם בקטגוריית אחסון אתרים, לפני 4 שבועות 1 ימים