לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2330 מאמרים 510 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת מוצרים לשיער

פורסם בתאריך 17/04/2019      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

שרוצים לבחור מוצרי שיער יש כמה דברים שכל אחת לוקחת בחשבון לפני שהיא קונה לעצמה תכשירי שיער.

אחד הדברים הוא המחיר של המוצר אבל אם מדובר על המלצה שנתן לה הספר שלה, שהמילה ספר הפכה להיות מילה גסה ועכשיו קוראים לזה מעצב שיער כי מזמן זה כבר לא רק ספר.

היום כל ספר צריך גם חוש של עיצוב ולדעתלהתאים לכל ראש וצורת הפנים את התסרוקת הנכונה ובנוסף לזה להיות גם חצי פסיכולוג בשביל לשמוע את מה שיש לכל אחד לספר ולהגיד לו. 

אבל עם כל זה שספרים הפכו להיות מעצבי שיער עדיין מדובר על עסק כלכלי כמו כל עסק אחר וכולם רוצים להגדיל עד כמה שאפשר את המכירות שלהם, אחרי הכל תחשבו על זה שכל מספרה קונה ציוד בעשרות אלפי שקלים שכולל בתוכו פנים, מכונות תסופורת, כסאות המתנה, כסאות למסתפרים, מגבות ועוד אין ספור מוצרים ותכשירים.

אל תשכחו גם שציוד למספרות הוא ציוד מקצועי והעלות שלו ברוב המקרים גם בהתאם ביחס לציוד הביתי שכולם מכירים וראוים בזה בתור מוצר לעסק שהמחיר שלו הוא לא הכי גבוה. 

וברגע שמשקיעים המון בעסק כזה שלא לדבר על השיפוץ ועל הימים של כל תקופת ספירת העומר שבהם בקושי ויש עבודה במספרות.

כי אסור לפי ההלכה להסתפר זה מה שמצריך היום מכל מספרה לנסות ולהרוויח עוד קצת כסף וזה קורה על ידי מכירת מוצרי קוסמטיקה נוספים במספרה. 

לכן היום כל מספרה מחזיקה מוצרי שיער ואחרי שהיא מחזיקה מוצרי שיער היא מנסה למכור את המוצרים שיש לה לפני כל מוצר אחר וכמובן גם מעצב השיער ממליץ עליהם בגלל הרווח הכלכלי.

אולי יש מוצרים איכותיים בתוך כל אותם מוצרים אבל נקודת ההתחלה היא שזה מגיע קודם כל ממניע כלכלי כי אחרת למה בכלל המספרה צריכה להחזיק אצלה מוצרי שיער אם המניע שלה הוא לא כלכלי  ?

 

64 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
אחסון אתרים - למה לבחור בזול ביותר הרבה פעמים אנשים שואלים אותי למה דווקא האחסון הזול ביותר ? הרי מדובר בעסק שלי ואני חייב להיות זמין כל הזמן אז למה דווקא לבחור בזול ביותר ?
פורסם בקטגוריית אחסון אתרים, לפני 1 שבועות 1 ימים
צלם לברית צלם לברית
פורסם בקטגוריית צילום אירועים, לפני 2 שבועות 5 ימים
סיבות בגלל פשפש המיטה מגיע אלינו לבית יש 2 סיבות עיקריות בגללן פשפש המיטה מגיע אלינו לבית, הפעם אסביר על סיבות נוספות שלא הרבה מכירים אותן בגללן פשפש המיטה מגיע אליכם לבית.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
בועות סבון בועות סבון לחתונה, בעד ונגד האטרקציה המבעבעת
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 1 חודשים
מוצרי קוסמטיקה איכותיים לשיער יש המון חברות ומותגים של קוסמטיקב לשיער, אבל בתוך כל הבלאגן והמוצרים מה באמת עובד ומה באמת נכון לכל סוג של שיער .
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה, לפני 1 חודשים 2 שבועות