לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לימודי הייטק

פורסם בתאריך 29/04/2019      /      נכתב ע"י RTG

קריירה בהייטק – פיתוח Full Stack

בימים אלו כמעט בכל חברה בתעשיית ההייטק תפקיד של מפתח Full Stack  הוא תפקיד מאוד מרכזי, אופי התפקיד הוא כזה שיש לו צד פיתוח צד הלקוח – Client side  - אותו צד שאותו למעשה רואים המשתמשים באפליקציה, אתר, תוכנה וגם צד השרת – Backend   שהוא למעשה אחראי על התקשרות מאחורי הקלעים עם בסיס הנתונים.

 

מה עושה בפועל מפתח ה Full Stack?

1.תפקידו של בונה אתרים או בשמו הנוסף מפתח פולסטאק הוא במקרים רבים יהיה פיתוח אתרים עבור Agency , הלא היא חברה שמעניקה שירותי פיתוח אתרים לבעלי עסקים בעיקר אבל גם ליזמים פרטיים.

ייתכן והמפתח יידרש להקים אתר מהבסיס, לשפר אתר קיים, לעשות שינויי SEO  על מנת להתאים את האתר לדרישות הנוכחיות של מנועי החיפוש וכו.

2.עבודה בפיתוח אתר תדמית או מסחר עבור החברה המעסיקה  - חברות רבות בוחרות להעסיק In-house  מפתח אתרים במקום לשכור את שירותיהם של נותני שירות פיתוח חיצוניים.
במקרה זה המפתח צריך להיות בעל רמה גבוהה של מקצועיות שכן הוא יידרש לתת מענה למגוון רחב של פיתוחים, תרחישים, תקלות וכו.

3. פרילאנס – ישנם מפתחים רבים אשר בוחרים לעבוד בתור פרילאנסרים בפיתוח ותחזוקת אתרים או בפרוייקטים נקודתיים כגון בניית דפי נחיתה וכו.

בנוסף לסעיפים הנ"ל תפקידו של המפתח יכול לבוא לידי ביטוי בעוד מספר גדול של מקרים כגון:

פיתוחים עבור תעשיית הפרסום אוןליין, פיתוח והטמעת API' , פיתוח תוכנות וכלי אוטומציה ועוד.

 

סה"כ חשוב להבין כי המקצועיות היא החשובה ולמי שירכוש השכלה וניסיון ויצבור קילומטרז' ישנם אין ספור הזדמנויות להשתלב בתעשייה ולקחת חלק בפרוייקטים חשובים ומעניינים תוך קבלת שכר ותנאים מעולים.

 

איפה כדאי ללמוד פיתוח Full Stack?

יש מגוון מכללות אשר מציעות לימודי הייטק, הלימודים יכללו את שפת התגיות HTML, עיצוב CSS,
JS, ספריית Jquery, Angular  ועוד, לצד שפות אלו חשוב לוודא שתכני הלימוד הם יסודיים ומלמדים גם את בסיס התוכנה, נושאים מתקדמים וטכנולוגיות חדשות כגון React  לדוגמא וכו,
חשוב לבחור מכללה עם מרצים בעלי ניסיון ועם תכנית לימודים עשירה בתכנים עדכניים.


בנוסף תנאי הכרחי להצלחה התחום הוא צבירת ניסיון מעשי רב כבר במהלך הלימודים, שכן רק תוך כדי התנסות וביצוע בפועל של בניית אתרים ניתן ללמוד על הטכנולוגיות והשפות בצורה מקצועית ותוך כדי לפתור תקלות ושאר בעיות שעלולות לעלות בכל תהליך פיתוח.
קורס פיתוח full Stack   הוא מבוקש מאוד ללימודים ובעקבות הביקוש ישנן גם גורמים רבים אשר מציעים מסלולי הכשרה וקורסים להייטק ולפיתוח פולסטאק.

 לסיכום,  מבין מקצועות ההייטק full stack תופס חלק נכבד מאוד בתעשייה ויש מגוון תפקידים מאוד מעניינים בתחום,
 

 

 

 

879 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת RTG
יום בחיי איש DevOps תחום ה- DevOps נחשב לתחום מורכב וחדשני יחסית בעולם ההייטק, בהתאם לכך יש דרישה מאוד גבוהה לעובדים מיומנים, בואו נראה מהי שגרת יומו של איש דבאופס על מנת להכיר יותר טוב את התחום,
פורסם בקטגוריית הייטק, לפני 4 שנים 2 חודשים
Python - שפת התכנות שתזניק לכם את הקריירה בהייטק פייתון היא שפה מאוד פופולרית כיום ולכן כדאי להתייחס אליה ולענות על מספר שאלות שעולות בכל שיחה בנושא - קריירה בהייטק. איך הידע ב Python יעזור לכם בקריירה? מהם יתרונות השפה ולמה כדאי ללמוד אותה? מהו עתיד פייתון? האם גם בעוד מספר שנים הפופלריות שלה תהיה גבוהה?
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 4 שנים 2 חודשים
פיתוח Embedded בעזרת ARM Processors יש ביקוש רב לפיתוחים חדשים בתחום הטכנולוגי, מוצרים רבים מתחדשים ומשתכללים מידי יום, פלאפונים, מצלמות, מכוניות, מדפסות וכו - כל אלו נדרשים לבצע ולשרת אותנו בצורה יותר חכמה, מהירה ואפקטיבית. מי אחראי על פיתוח מערכות אלו? באיזה טכנולוגיות משתמשים לכך? האם כדאי ללמוד ולהתחיל קריירה בפיתוחים מסוג זה? מוזמנים לקרוא במאמר הבא סקירה של פיתוח מערכות EMBEDDED
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 4 שנים 6 חודשים
סקירת תחום בדיקות התוכנה בהייטק תחום בדיקות התוכנה בהייטק הוא מבוקש מאוד, תנאי ההעסקה מעולים, המקצוע טכנולוגי ומעניין וכו, מצד שני אנשים רבים אינם יודעים מספיק פרטים על התחום ולכן נמנעים מללמוד אותו, במאמר זה ננסה נסקור את כלל תחום בדיקות התוכנה QA ואוטמציה, ונמנה את מאפייניו, את הטכנולוגיות המרכזיות ועוד.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 4 שנים 6 חודשים
קריירה בהייטק - פיתוח אוטומציה לבדיקות תוכנה אוטומציה זהו מושג שנכנס לחיינו בסערה, בואו ונראה איך אפשר להתמחות בתחום האוטומציה לבדיקות תוכנה ואיך אפשר להפוך מקצוע חם עם עתיד ורוד לקריירה ומקור הכנסה מעולה.
פורסם בקטגוריית הייטק, לפני 4 שנים 2 חודשים